Opinie klientów o Diagoras

4.9 /6
108 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.3
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
5.2
Pokój
4.6
Położenie i okolica
4.6
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.1
Wyżywienie
4.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna, Zieleniewo Kołobrzeg 12.06.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

DIAGORAS urlop na 6

Pobyt w hotelu DIAGORAS wspominamy bardzo miło.Najlepsze wakacje z biurem Rainbow.Fantastyczne wycieczki fakultatywne.Rezydenci na medal.Oby więcej takich podróży.

6.0/6

Liliana 04.08.2021

Hotel Diagoras

Wyśmienita obsługa, uśmiechnięta miła i grzeczna. Jedzenie na 5 bo co dzień to coś innego i nowego i smacznie. Czyściutko co dzień sprzątane i ręczniczki wymieniane. Wycieczki Super a podróżnik Wiktoria przesympatyczna i dużo wiedzy potrafi przekazać. Polecam ten hotel z całego serca. Dopiero co wróciłam ale zawsze będę wracać do takiego cudownego miejsca ❤❤❤

6.0/6

Marek i Renata 17.09.2022

Uadny urlop

Lot i transfer do hotelu bez żadnych problemów . Przyjazd rano dostaliśmy śniadanie pokój o godzinie 11.00 Hotel położony na wzgórzu 1300m od plaży i centrum Faliraki . Z hotelu kursuje bus na plażę. Obsługa uśmiechnięta miłą i pomocna . Dostaliśmy pokój w głównym budynku. Mała łazienka z wanną . Poza tym ok. Sprzątany codziennie wymiana ręczników . Śniadania monotonne . Natomiast na obiad i kolację było codziennie inne główne danie Powtarzały się natomiast dodatki tj. surówki , frytki itp. Byliśmy początkiem września woda w basenie i w morzu ciepła .

6.0/6

Wioletta, Legnica 24.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Greckie wakacje - 3 pokolenia

Hotel Diagoras to bardzo sympatyczne miejsce. Jest czysto i smacznie. Pobyt niezwykle udany. obsługa dbała o wszystkich. Rezydent Maciej bardzo profesjonalny.Byłyśmy w 3 - od 24 do 72.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem