Opinie o Sunny Days

Kategoria lokalna: 4

4.8/6
(130 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.1
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
3.7
Pokój
4.8
Położenie i okolica
4.8
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
3.7
Wyżywienie
4.5
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Majówka na Rodos

    Wojciech, --- 17.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Hotel mały, przyjazny gościom. Pokoje czyste, zadbane. Personel pomocny i serdeczny. W recepcji 2 bardzo sympatyczne dziewczyny z Polski. Świetne połączenie z Rodos. Bilet autobusowy 2,5 euro. Minusem jest brak dostępu do plaży nadmorskiej, przejście do niej przez inny hotel. Mały basen, ale za to z bardzo wygodnymi leżakami.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Piękna pogoda, miła obsługa, dobre położenie , ale...

    Jerzy, Hajnówka 25.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Dobrze położony, zadbany hotel, miła obsługa ale ze słabym all inclusive. Monotonne jedzenie, smaczne ale bardzo ograniczony wybór. Minimalny wybór owoców, brak ciast przy basenie, brak kawy do obiadu (do śniadania jest).

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    W porządku

    Joanna 30.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Pobyt uważamy za całkiem udany. Natomiast hotel ma pewne znaczące minusy: - jedzenie: bardzo mały wybór, hotele 3 gwiazdkowe, w których byliśmy wcześniej miały większy wybór, na śniadanie ciągle to samo. Przekąski w ramach all inclusive to w zasadzie, to co zostało ze śniadania. - basen: mało leżaków, które od samego rana są rezerwowane ręcznikami, więc ciężko o leżak. Dodatkowo około 17:30 basen jest zamykany i nie można juz z niego korzystać, co też było niemiłym zaskoczeniem. - plaża 100m od hotelu, to nieporozumienie i powinno być to usunięte z opisu hotelu. Jest to w zasadzie bardzo waski kawałek kamieni, raczej powinno się to nazywać miejscem widokowym na morze niż plażą. Najlepiej iść na plażę publiczną kilka minut od hotelu. Obsługa miła, okolica hotelu też na plus - wiele sklepów i restauracji. Szybko mozna się też dostać do stolicy wyspy komunikacją miejską. Pokoje też w porządku, choć w naszym przypadku zasłony musiały być cały czas zasłonięte, bo mieliśmy pokój na parterze i z zewnątrz było widać cały pokój, więc zero prywatności.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    opinia o pobycie

    Agnieszka Małgorzata 08.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Ppkoje hotelowe ok. Wyremontowane, czyste. Do plaży 500 metrów, a nie jak podano 100. 100 i owszem, ale przez inny hotel. Gdzie pobyt tam był niemożliwy. Jedzenie pozostawia dużo do życzenia. Chleb tostowy z malutkim domowym opiekaczem i stare bagietki. Bar super.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Wakacje we dwoje

    URSZULA KATARZYNA, GIERAŁTOWICE 12.05.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Położenie hotelu przy ruchliwej ulicy,spacer mało przyjemny ze wzgledu na dużą ilość pojazdów. Blisko do przystanku autobusowego, wygodny i tani dojazd do stolicy. Brak plaży hotelowej, najbliższa publiczna plaża w odległości kilkuminutowego spaceru, kamienista. Typowa miejscowość turystyczna: hotele, sklepy, restauracje. Hotel przyjemny, obsługa miła.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Walka z karaluchami

    Krzysztof 10.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Wyjazd i transfer na 5,lecz obsługa recepcji jak i sam pobyt zapamiętane niezbyt przyjemnie szczególnie przez dzieci.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    wypoczynek

    Ewa, --- 09.01.2026 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: do 25 lat, w parze

    nie jesteśmy zadowoleni, wyżywienie nie bylo all inclusive tylko co kilka godzin, maszyna do napoi byla co chwile zepsuta wiec nawet picia nie bylo, jedzenie na posiłkach nie bylo zdatne do jedzenia, obsługa w recepcji przy wyjeździe byla nie miła, serwis pokoju dzienny również nie był dobry- nic nie bylo przecierane.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Rodos Sunny Day

    Stefan, Radom 12.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Jakość zakwaterowania i wyżywienia na wysokim poziomie .Największy problem to komary w pokoju oraz rezerwacja leżaków przy basenie .Ręczniki od rana leżą na leżakach choć pierwsze osoby pojawiają się po dziewiątej .Po dziesiątej tylko połowa jeat zajęta .Może w końcu ktoś zrobi tam porządek .Czy przyjadę następnym razem - nie . Problem jest też z plażą nadmorską bo chociaż jest niedaleko bo po drugiej stronie ulicy to dojście do niej możliwe jest poprzez teren innego hotelu . Co prawda są tam leżaki ale dla gości innego hotelu .Zostaje ręcznik albo plaża publiczna z odpłatnymi leżakami.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    4/6

    Larysa 10.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Hotel ładny, pokoje czyste, codziennie sprzątane. Obsługa hotelu i restauracji uprzejma. Jedzenie monotonne, ale na ogół całkiem smaczne, największym mankamentem były przesuszone mięsa i ryby. Napoje serwowane są bez limitu co ma znaczenie przy upałach. Plaża oddalona 100 m od hotelu jest bardzo wąska i kamienista, żeby do niej dotrzeć należy przejść przez ulicę i teren innego hotelu. Przejście na drugą stronę ulicy w Rodos to walka o przetrwanie, brakuje przejść dla pieszych a kierowcy niechętnie zatrzymują się. Szersza plaża oddalona jest od hotelu o około dwa kilometry, co dla osób starszych i niepełnosprawnych może być utrudnieniem.Jeżeli komuś zależy na plażowaniu lepiej wybrać się do Lindos, gdzie są piaszczyste plaże. Mój pobyt oceniam pozytywnie, odpoczęłam, ale raczej nie wróciłabym drugi raz w to samo miejsce tylko wybrała inny kierunek.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    przeciętny hotel

    Katarzyna 15.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: do 25 lat, z rodziną

    pokój kiepski, niedoróbki w całym hotelu, co do plaży to racja jest ale trzeba do niej dojść i to nie mało, mały wybór jedzenia