Opinie o Sunny Days

Kategoria lokalna: 4

4.8/6
(130 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.1
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
3.7
Pokój
4.8
Położenie i okolica
4.8
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
3.7
Wyżywienie
4.5
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Sunny Days

    Anna, --- 23.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Hotel mały, kameralny. Pokoje bardzo czyste i pachnące. Alkoholu do drinków nie żałują, natomiast jedzenie mały wybór a w restauracji obsluga z minami jakby byli tam za karę. Jednak każdy cos znajdzie do jedzenia pod siebie. W recepcji jest Polka zawsze miła i uśmiechnięta. Rezydenci bardzo mili i pomocni. Do centrum Rodos 4 km można jechać autobusem. Woda w basenie niestety zimna, ale chyba nie miała czasu się nagrzać. Ogólnie jesteśmy zadowoleni pomimo, że w hotelu było 3/4 Polaków.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    wakacje na Rodos

    EMILIA, OSIELSKO 09.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Podróżowaliśmy na wyspę Rodos w dniach 29.08.2025 do 06.09.2025, wylot z Warszawy. Lot trwał około 2,5 godziny. Na lotnisku przywitali nas przedstawiciele biura i udzielili nam informacji o miejscu odjazdu autobusu oraz spotkaniu informacyjnym. Transfer z lotniska do hotelu trwał około 20 minut. Kierowca zatrzymał się na ulicy, ponieważ nie było innej możliwości , albowiem wejście do hotelu znajduje się w podwórku. Samo wejście do hotelu, recepcja nic specjalnego, było czuć dym papierosowy. Pokoje w miarę czyste, były sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane również. Jednak w łazience i tylko tam, kilka razy znaleźliśmy niestety karaluchy. Firany i zasłony miejscami brudne, nie wiem kiedy były ostatnio odświeżane. W pokoju aneks z lodówką, w której na przywitanie były 3 małe butelki wody niegazowanej. Pokoje w trzech lub czterech budynkach. Wykupiliśmy formułę all inclusive, śniadania monotonne, do wyboru: jajka gotowane, jajecznica, żółty ser, pomidor, ogórek, jakaś sałata, oliwki, orzechy, suszone owoce i inne. Lunch do wyboru 8 dań, w tym np. wątróbka, gotowane ziemniaki w sosie pomidorowym, zawsze frytki, gotowany makaron, jakaś pizza krojona w małe trójkąty, niekiedy przypalona, frytki również. Kolacja ciut lepsza niż lunch, ale bez szału. Basen niedużych rozmiarów, ręczniki za depozytem 10 euro. Bar przy basenie serwował napoje wraz z alkoholami oraz bardzo ograniczonymi przekąskami typu parówka w maleńkiej bułce, coś słodkiego. Owoce w mocno ograniczonych ilościach, np. tylko raz były banany. Nie było animacji dla dzieci, plac zabaw jeśli tak można go nazwać dla dzieci maleńki. Naszym zdaniem hotel nie zasługuje na 4 gwiazdki. Hotel nie posiada własnej plaży, ale nad morze było tylko przez ulice, plaża kamienista. Natomiast widoki, cała infrastruktura wokół godna polecenia. Wykupiliśmy 3 wycieczki fakultatywne, wszystkie super, godne polecenia. Rezydencji w pełni profesjonalni. Mimo wszystko wyjazd uważamy za udany.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Budżetowa Grecja

    Marcin, 12.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Dla aktywnych rodziców którzy biorą wycieczki fakultatywne lub te lokalne już na miejscu, polecam bardzo, tydzień to za mało do zwiedzania, jak ktoś chce leżeć i pić drinki to niech weźmie Egipt lub Tunezję

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    świetne wakacje

    Cyz 23.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: do 25 lat, w parze

    położenie hotelu w idealnym miejscu, gdzie tak naprawdę wszystko było w pobliżu zajezdnia autobusowa oraz taxi ( zamawiane pod hotel przez obsługę recepcji), na przeciwko hotelu piękna malownicza, kamienista plaża. Kilka kroków od hotelu masa fantastycznych tawern oraz knajpek (polecam FBI). Pokoje czyste oraz zadbane, jedzenie było dość monotonne przez cały pobyt ale bardzo dobre, obsługa świetna.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Spoko....

    Kajaaa 18.09.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Hotel czysty, duży pokój składający się z oddzielnej sypialni, super nowa działają klimatyzacja do tego pyszne jedzenie, dobry kucharz :) aaa i Barman robi dobre drinkiiii ;)

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wakacje z rodziną

    Anita 27.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Obsługa super (szczególnie pani z Polski), bez problemu wymieniono nam pokój po zgłoszeniu awarii. W bloku nr 3 mieliśmy pokój z aneksem (bardzo fajny), teściowie w bloku 1 trochę gorzej - tu była umywalka w pokoju, mikro łazienka. Panie sprzątające niby sprzątały codziennie ale jedynie ścieliły łóżko, bo podłogi były nawet niezamiecione. Jedzenie różnie - raz było w czym wybierać, a innym razem zastanawialiśmy się co będzie najbezpieczniejsze. Baseny super, pilnowano aby nikt nie rezerwował leżaków ręcznikami. :) Jedzenie i napoje w pool barze słabe, napoje w automacie jeszcze gorzej. Pani Teresa od animacji na plus. :) Generalnie za tę cenę może być.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wypoczynek

    Mariola Barbara, Bełżyce 18.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Super wakacje. Doskonała baza wypadowa. Obsługa hotelowa na dość dobrym poziomie. Szczególne podziękowania dla Pani Sary,Pani rezydent, Jakuba oraz Alessandro... Będę Was polecała. Barbara M.P.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Urlop w hotelu Sunny Days, Rodos

    Marzanna Katarzyna, WARSZAWA 17.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Hotel Sunny Days położony jest w turystycznej miejscowości kilka kilometrów od starego miasta w Rodos- stolicy wyspy. Położenie hotelu jest b. dobre ze względu na możliwość spacerów wzdłuż plaży do centrum stolicy i dogodnych połączeń autokarowych z różnymi miejscowościami na wyspie. Hotel miał 4 gwiazdki, choć moim zdaniem ogólny rating tego hotelu jest niższy. Jednak dla osób, które są zorientowane zwłaszcza na zwiedzanie, jest to dobra baza wypadowa. Zaletą hotelu jest więc korzystne położenie. Ponadto, ze względu na to, ze wcześniej był to "apartamentowiec" - zaletą są też duże pokoje składające się z sypialni, salonu z kanapą i stołem oraz krzesłami, łazienki i przedpokoju z aneksem kuchennym. Wokół basenu są dostępne leżaki, choć w dniach, w których było więcej gości, tych leżaków było za mało. Obsługa na recepcji, w barze przy basenie i w restauracji bardzo miła, ale obsługa restauracji nie bardzo nadążała z uzupełnianiem bufetu przy dużej liczbie gości. Wyżywienie zawierało elementy kuchni greckiej i międzynarodowej, ale było dość monotonne. Pieczywo (bagietki, chleb) nie było świeże, ale rano wypiekano świeże rogaliki francuskie. Hotel można też polecić osobom, które nie są fanami głośnych animacji. Plaża jest po drugiej stronie ruchliwej ulicy i nie jest to plaża hotelowa. Biorąc pod uwagę cenę do jakości, można ten hotel rekomendować!!!

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Przyjemna wyspa z wiatrem na czele

    Monika 30.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Bardzo polecam odwiedzić wyspę RODOS! Przepiękna lazurowa woda, bardzo mili mieszkańcy - dzięki temu nasz pobyt był bardzo udany. Byłyśmy z mamą dosłownie na chwilę przed sezonem. Pogoda była ładna ale nie można było powiedzieć, że było upalnie. Przez cały pobyt towarzyszył nam zimny wiatr (jak nad polskim morzem - bez parawanu :), przez co momentami było dość chłodno. Z początkiem temperatura utrzymywała się w okolicach 20-22 stopni, w duecie z wiatrem, pogoda nie dawała nam okazji do porządnego wygrzania się. Dopiero pod koniec można było powiedzieć, że jest ciepło (nie gorąco). Jest to dobry termin dla osób, które nie znoszą upałów. Koniecznie należy odwiedzić miasto Lindos i wejść na Akropol. Widoki niesamowite. Nie będziecie żałować, podobnie jak rejs na wyspę Symi. Kilka przydatnych tipów: - jeżeli wybierzecie komunikację miejską - wszystkie przystanki są na żądanie - trzeba pomachać kierowcy, żeby się zatrzymał. Aby wysiąść trzeba kliknąć przycisk "stop" i ewentualnie krzyczeć kiedy kierowca oleje nasze zgłoszenie, - bilet można kupić w sklepie za 1,80 eur, zaraz przy hotelu, lub u kierowcy za 3 eur - w jedną stronę, - warto zaopatrzyć się w specyfik odstraszający komary w pokoju a także coś na bąble po nich, w hotelu była ich istna plaga - nawet jeśli dzień jest chmurzysty - smarować się filtrem ;) - inaczej pierwszego dnia nasze czoło i nos wybarwi się na soczystą czerwień - jeśli wybierzecie się na RODOS w podobnym terminie - polecam mieć ze sobą bluzę i dłuższe spodnie

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Rodos piękna Wyspa

    Witold, Mikołów 15.08.2025 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Piękna Wyspa. Hotel przyjazny dla wypoczywających. Praktycznie wszystko podporządkowane pod Polskich turystów. Oczywiście jedynie nasi rodacy mogą wszystko zepsuć. Polecam i z dala od 800 plus