Opinie o Sunny Days
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Sunny Days
Monika 01.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parzeBardzo fajny kameralny hotel, dobra lokalizacja do zwiedzania wyspy, smaczne jedzenie, czysto, blisko do morza, jedynym minusem jest wieczorne wydawanie wszystkich napoji bezalkoholowych i alkoholowych w plastikach dla klientów z formułą all inclusive a w szkle dla klientów płacących na miejscu. Nierówne traktowanie.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wakacje na rodos
Marzena, 05.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeOgólna ocena na 5. Hotel czysty, obsługa bardzo miła. Bardzo pozytywna ocena dla rezydentki oraz koleżanek które obsługiwały wycieczki do Marmaris oraz po starym mieście Rodos. Bardzo sprawna obsługa przy przylocie oraz wylocie . Jedyny minusik to pogubienie się miejscowego kierowcy przy rozwożeniu wycieczkowiczów po powrocie z Marmaris. Reasumując to nic mnie w tak dobrej obsłudze nie zdziwiło ponieważ wiem ze Wasze biuro zawsze spełnia moje oczekiwania i co roku z niego korzystam. Pozdrawiam i do zobaczenia za rok.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
dobra baza wypadowa
PATRYCJA, Kroscienko Wyzne 09.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: do 25 lat, w parzehotel godny polecenia jako baza wypadowa do zwiedzania nie na all in a na jakieś śniadania czy obiadokolację.blisko sklepiki z pamiątkami z przystępnymi cenami ,przystanek autobusowy dosłownie parę kroków. obsługa hotelowa bardzo miła i uprzejma na duży + jednak hotel ma dużo- np. 2 lata nie działa jakuzzi i nic z tym nie robią, błędne informacje w karcie pobytu (koktajle,kawy po grecku dodatkowo płatne a w karcie jest uwzględnione że są darmowe w ofercie all in) obsługa sprzątająca nie respektuje odmowy sprzątania pokoju,poprostu zaznaczamy że,w danym dniu nie chcemy room serwisu a i tak wchodzą i sprzątają. mizusem są też komary i trochę mały basen z niewystarczającą liczbą leżaków na ilość ludzi korzystających z kompleksu. w informacji mają podane że rano jest aerobik na basenie niestety przez cały tydzień nic takiego nie miało miejsca .jedzonko smaczne szkoda tylko że tak mało owoców dają do obiadu czy kolacji. podsumowując hotel ok jeśli chodzi o zwiedzenie wyspy jeśli ktoś nastawia się na wypoczywanie w kurorcie może być trochę zaskoczony
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam - udany wypoczynek
AGNIESZKA 09.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzePolecam hotel, położony w centrum miejscowości IXIA, jednak przy basenie cicho spokojnie, w hotele 80% Polaków, mięliśmy duży apartament 40m2, salon z aneksem kuchennym, łazienka, sypialnia duży balkon z wyjściem z sypialni i salonu, czysto, Panie co dziennie zaglądały, mimo opinii poniżej nie natchnęliśmy sie na żadnego karalucha ani pluskwy w hotelu , zakwaterowanie w budynku 3, jedzenie dobre, każdy znajdzie coś dla siebie, były ziemniaki, ryż, makaron, warzywa, wieprzowina, drób ryby, zupy. Cała obsługa bardzo przyjazna, wszyscy uśmiechnięci, Mankament, basen zamykany o 18-tej i PLAŻA- opis w ofercie że 100m od hotelu jest prawdziwy jednak jest przy innym hotelu i korzystanie z leżaków 10euro za osobę za dzień, na ręczniku nia ma możliwości, jest plaża miejska ale dość daleko od hotelu co w panujące na Rodos upały jest dość uciążliwe , plaża kamienista
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt w czerwcu 2025
Norbert, Lisowice 19.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeOgólne pobyt w hotelu Sunny Days uważamy za udany . Przemiła obsługa hotelowa tutaj wielkie podziękowania dla pani Weroniki niezwykle pomocnej i serdecznej jak również pani z recepcji również z Polski.Pokoje z klimatyzacją , sprzątane codziennie o odpowiednim standardzie.Blisko do Rodos .Jedynym małym minusem jest kwestia wyżywienia, jedzenie niestety jest średnie .
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Zadowoleni
Mariusz, 02.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parzeBardzo fajny urlop,obsluga hotelu bardzo mila,w recepcji pracuje polka ,pani Sara jesli dobrze pamietam,pozdrawiam.Dostalismy pokoj w bloku C w fajnym standardzie,przy basenie,mielismy opcje all inclusive drinki w barze dobre,fajni barmani,jesli chodzi o jedzenie to szalu nie bylo,ale w miare ok,sniadania zawsze to samo,np jajka w 4 postaciach,ale i inne rzeczy ,takze spoko.Na plaze trzebabylo przejsc ulice i maly spacerek,w maju oplata za 2 lezaki i parasol to 20euro,przy ulicy duzo tawern,barow i sklepow,polecam wypozyczenie auta i eksploracje wyspy na wlasna reke,jest co zwiedzac i super byl rejs statkiem do Lindos.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo udany pobyt, piękna pogoda, ciepła woda
Adam 29.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel czysty, niska zabudowa, basen niewielki ale niezatłoczony, dostępne przyzwoite leżaki oraz parasole. Pokój, który otrzymaliśmy - bardzo fajny, dwa pomieszczenia, korytarz z kuchnią i pokoikiem, sypialnia ,łazienka, bardzo duży balkon. Posiłki smaczne, zwłaszcza kolacje, wybór dań ( to nie Turcją) ale przyzwoity. Podczas posiłków obsługa zaprosi do odpowiedniego stolika, kelner podaje napoje, wystarczy zaczekać i zachować się odpowiednio a zostanie to docenione. Snack bar bardzo skromny, drinki alkoholowe słodkie ale ok, praktycznie co wieczór jakiś występ wokalny. Plaża- można przejść przez ruchliwą ulicę (uwaga ostrożnie to Grecja nie Hiszpania 😀) iść najlepiej w lewo około 10 min i będzie tam naprawdę ładne spokojne miejsce. Można również korzystać z przejścia przez hotel Villa....praktycznie kilka kroków w prawo , przejść przez ulicę i za bankomatem w otwartą bramę hotelową -3 min i widać wodę. Wszystkie wycieczki można rozpocząć z Rodos, przystanek -2 min od hotelu, bilet kupować w sklepie 1,8 euro lub u kierowcy(drożej), warto płynąć na wyspę Symi zobaczyć zatokę George'a oraz inne, Lindos, stare miasto Rodos. Ogólne wrażenie dobre+, podróżujemy sporo i każdy hotel trzeba oceniać inwidualnie, trzeba pamiętać o kamienistych plażach, oraz niskiej czystości okolicy.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Całkiem w porządku :)
Rafał 28.05.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parzeHotel i obsługa - obsługa chętna do pomocy, chociaż nie zawsze są w stanie (miejsca parkingowe - brak, inny rodzaj poduszek - brak). Mili i uczynni ludzie w barze przy basenie. Pokoje są ok, aczkolwiek widok "na ogród" to widok na jakiś nieużytek, przyczepić mógłbym się również do prysznica, gdzie zbyt krótka szyba powoduje, że cała podłoga płynie - no ale może tak już tam mają. Komary i mrówki w pokoju. Wyżywienie - godziny nie zgadzały się z tym, co podawało biuro. Jedzenie ok, mogło być może bardziej różonrodne, ale zawsze dało się coś wybrać. Największym minusem było to, że w 90% jedzenie było zimne - niestety nie mają tam zamykanych podgrzewaczy. Pyszne buraki, pomidory suszone. Obsługa hotelowej restauracji bdb. Drinki i piwo wodniste, "soki" dramat - takie napoje typu Tesco Value, koło owocu to nie stało ;)
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje na Rodos
Dawid 09.06.2026 | Termin pobytu: czerwiec 2026 | Tagi: 36-45 lat, w parzeHotel czysty, pokoje przestrzenne z małą kuchnia i płyta elektryczna więc zawsze można zrobić sobie coś do jedzenia przy okazji. Basen blisko dokoła dużo leżaków. Śniadania dość monotonne ale na pewno głodnym się nie będzie chodzić od rana . Obiady i kolacje bardzo dobre i urozmaicone, można było zjeść typowe Greckie potrawy.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Było super
Zuzanna 26.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: do 25 lat, w parzeWakacje bardzo fajne. Hotel świetny. Mieliśmy sypialnie, salon z kuchnią oraz łazienkę. Pokoje były klimatyzowane co było bardzo na plus. Bardzo blisko do basenu i restauracji. Obsługa bardzo miła i pomocna. Na recepcji pracują także Polki. Jedzenie bardzo dobre każdy znajdzie coś dla siebie. Plaża prawie na przeciwko hotelu. Jedyny minus to leżaki które były zajmowane rano przez ludzi na cały dzień mimo że nie były używane. Tak to super. Polecam