Opinie klientów o Sankt Petersburg i Moskwa - Carskie korony

4.7 /6
69 
opinii
Intensywność programu
4.4
Pilot
4.5
Program wycieczki
4.9
Transport
4.6
Wyżywienie
4.6
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Irena, Wielkopolska 26.06.2018
Termin pobytu: czerwiec 2018

Polecam - fantastyczny wyjazd

Bardzo profesjonalny pilot Marcin, z dużą wiedzą, który bez "spinki" i narzucania, a jednocześnie dbający o realizację programu w trudnym "mundialowym okresie", świetnie radził sobie z różnorodną grupą. Fantastyczne polskojęzyczne przewodniczki: w Moskwie p.Ludmiła, a w Petersburgu p.Tamara, starały się przekazać nam jak najwięcej informacji, ale w przyjazny sposób. Program bogaty i różnorodny, również pod względem np. środków komunikacji (nocny pociąg z Moskwy do Petersburga, a powrót samolotem, wodolot do Peterhofu, a powrót autokarem, metro w Moskwie i Petersburgu). Galeria Trietisakowska i Ermirtaż zapierał dech w piersiach. Petersburg zauroczył nas, a do tego białe noce... Mimo utrudnień spowodowanych świętem narodowym Rosji 12.06., a także trwajacym mundialem, uważam, że wszystko było bardzo dobrze i sprawnie zorganizowane.

6.0/6

EiM 24.07.2016
Termin pobytu: wrzesień 2016

Podróż marzeń

Wycieczkę „Sankt Petersburg i Moskwa - Carskie korony” uważam za wspaniałe i niezapomniane przeżycie, które na zawsze zostanie w pamięci. Na tej podróży marzeń praktycznie wszystko zasługuje na pochwałę: Hotele: Zdecydowanie przewyższające oczekiwania. Jadąc na wycieczkę objazdową spodziewałam się niezbyt luksusowych hoteli pełniących raczej rolę „noclegowni”, tymczasem biuro Rainbow Tours zapewniło nam wyśmienite warunki w bardzo dobrych hotelach. Zarówno w Sankt Petersburgu, jak i w Moskwie mieliśmy piękne nowocześnie wyposażone pokoje z dużymi łazienkami, w których codziennie wymieniano ręczniki. Doskonała lokalizacja hoteli pozwalała na nieograniczony dostęp do wszelkiego rodzaju sklepów, aptek, kawiarni, kantorów, a w moskiewskim hotelu nawet do kompleksu SPA z tradycyjną rosyjską łaźnią. Wyżywienie: W obu hotelach zarówno śniadanie, jak i obiadokolacja były w formie bardzo bogatego szwedzkiego stołu, dzięki czemu można było nie tylko najeść się do syta, ale też popróbować tradycyjnych dań rosyjskiej kuchni. Program: Bardzo ciekawy, ale nie przeładowany. W ciągu tych kilku dni wycieczki można było zobaczyć najważniejsze zabytki Sankt Petersburga i Moskwy bez uczucia przemęczenia. Organizatorzy zadbali o to, abyśmy po zwiedzaniu mieli również czas wolny na wyjście do kawiarni, na zakupy czy na spacer po mieście, dzięki czemu w pełni można było nacieszyć się pięknem Rosji. Pomimo tego, iż całość oceniam bardzo pozytywnie, rozczarował mnie brak możliwości zwiedzania krążownika Aurora. Mimo tego, że od jakiegoś czasu jest w remoncie, nie został on wykreślony z programu wycieczki, a o tym, że nie będziemy mogli go zobaczyć, dowiedzieliśmy się dopiero po przylocie do Rosji. Transport: W czasie zwiedzania przemieszczaliśmy się autokarem, co było niezwykle wygodne, natomiast wieczorami mieliśmy możliwość zachwycania się pięknem petersburskiego i moskiewskiego metra. Jeśli chodzi o podróż pociągiem sypialnym, również oceniam ją bardzo pozytywnie. Podróż przebiegła spokojnie i bezpiecznie. Pilot i przewodnicy: Pani Patrycja doskonale wykonywała swoją pracę pilota. Dbała o grupę i o doskonałą organizację wycieczki. Panie przewodniczki -Rosjanki również zasługują na pochwałę. Ich ogromna wiedza na temat zwiedzanych zabytków oraz doskonała znajomość języka polskiego były naprawdę imponujące. Wycieczkę oceniam jako bardzo udaną. Pogoda również dopisała. Było ciepło, ale nie gorąco. Po prostu idealne warunki do zwiedzania tego pięknego kraju jakim jest Rosja.

6.0/6

ALFRED, Orzesze 20.08.2018
Termin pobytu: lipiec 2018

Mnóstwo ciekawych miejsc i uczetników wycieczki.

6.0/6

Anna, Wrocław 02.09.2019

BARDZO UDANA WYCIECZKA

WYCIECZKA "SANKT PETERSBURG I MOSKWA -CESARSKIE KORONY W MOJEJ WERSJI BYŁA B. DOBRZE ZORGANIZOWANA POD KAŻDYM WZG.. POLECAM WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem