Opinie klientów o Sankt Petersburg i Moskwa - Carskie korony

4.7 /6
69 
opinii
Intensywność programu
4.4
Pilot
4.5
Program wycieczki
4.9
Transport
4.6
Wyżywienie
4.6
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jerzy, NOWA IWICZNA 24.04.2019

Cesarskie Miasta

Miejsca, które odwiedziliśmy są tak piekne, że wynagradzają wszelkie niedociągnięcia

6.0/6

Andrzej, RADOM 17.07.2019

Wizytówki Rosji

Wycieczka bardzo interesująca. Duża dawka historii Rosji. Możliwość porównania dwóch stolic. Piękne pałace, zjawiskowe ogrody, bogate muzea. Program zrealizowany w 100%.

6.0/6

Ula 22.09.2019

Polecam!

Wycieczka bardzo udana. Zobaczyłam piękne miejsca w Moskwie. Petersburg, Carskie Siolo i Peterhof zachwycają. Pilot Pan Marek W. to osoba, z którą warto zwiedzać . Jedyny minus to bieg przez Ermitaż, bez możliwości przystanięcia przy Mistrzach. Cieszę się, że wybrałam tę wycieczkę.

6.0/6

Zofia, Rzeszów 29.05.2019

Carskie Korony 20.05 - 26.05.2019r.

Wycieczka o bogatych walorach poznawczych z akcentem na historię i kulturę dawnej i współczesnej Rosji. W programie zwiedzanie i poznanie dwóch wspaniałych miast - przeszłej i obecnej stolicy. Zwiedzane obiekty wzbudzają zachwyt i podziw, a jednocześnie - znając tło historyczne - wywołują wewnętrzne refleksje. Program wycieczki ciekawy i przemyślany, a czas dobrze zagospodarowany dzięki sprawnej organizacji obsługi: pilot p.Piotr, panie przewodniczki - w Moskwie Ludmiła, w Petersburgu Tatiana oraz kierowcy. Panie przewodniczki - rewelacja: ogrom wiedzy i umiejętny przekaz, poczucie humoru, dobry kontakt w grupą oraz biegłe posługiwanie się językiem polskim. Kierowcy punktualni, kulturalni, pomagają w załadunku i rozładunku bagaży. Hotele: w Moskwie świetny - doskonała lokalizacja, bogate menu, mimo wielu gości nie było tłoku (przestrzeń oraz dostępność lokali). W Petersburgu dobry hotel - można mieć zastrzeżenia do jakości pożywienia. W obu hotelach czysto, świeże ręczniki (nie sprane ściery) zmieniane codziennie, miła obsługa. Jeżeli chodzi o nocny przejazd pociągiem z Moskwy do Petersburga nie mam zastrzeżeń; nasza grupa mieściła się w jednym wagonie. Pościel czysta, zapewniony zestaw toaletowy. Cóż, ciasne toalety i maleńkie umywalki to cecha takich środków transportu. Oba miasta bezpieczne - można było spokojnie zwiedzać miasto wieczorem, tym bardziej, że oba hotele znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie metra. Program wartościowy został w pełni zrealizowany.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem