Opinie klientów o Sankt Petersburg i Moskwa - Carskie korony

4.7 /6
69 
opinii
Intensywność programu
4.4
Pilot
4.5
Program wycieczki
4.9
Transport
4.6
Wyżywienie
4.6
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jadwiga, Lewin Brzeski 29.12.2018

Carskie korony 3.09.2018-9.09.208

Samolot miałam 10.45 z Warszawy i do hotelu dotarliśmy około 16-tej. Potem czas wolny. Dookoła hotelu ciekawy park, sklepiki, restauracje. Następnego dnia wyjazd o 9-tej. Zwiedzanie Kremla i Placu Czerwonego – powrót do hotelu o 17-tej. O 20-tej wyjazd metrem na wieczorny spacer (dla chętnych, koszt to 3 bilety do metra): Arbat, Plac Czerwony i kilka stacji metra. Powrót do hotelu 23.30. Następnego dnia wyjazd o 10-tej z hotelu. Zwiedzanie Siergijew Posad, a następnie tereny wystawowe WDNK – na mnie zrobiły duże wrażenie. Powrót do hotelu o 18-tej. Ostatni dzień w Moskwie – wyjazd z hotelu z walizkami o 10-tej. Cały dzień zwiedzanie Moskwy. O 19-tej powrót do hotelu na obiadokolację (fakultatywnie). Walizki cały czas w autokarze. O 21-szej wyjazd na dworzec – pociąg do Petersburga o 22:50. Miejsca w pociągu przydzielane losowo, ale można się między sobą zamieniać. Pociąg ok, pościel czysta. Przyjazd do Petersburga o 6:47. Razem z walizkami idziemy do nowego autokaru i jedziemy na śniadanie do hotelu. Po śniadaniu zwiedzamy Petersburg do godz. 17-tej. Zakwaterowanie w hotelu. Wyjazd z hotelu na zwiedzanie okolic Petersburga o 10-tej.Ostatniego dnia czas wolny do południa, a po południu samolot bezpośredni z Sankt Petersburga do Warszawy.

6.0/6

Barys, Myszków 18.05.2017
Termin pobytu: kwiecień 2017

dwugłowy złoty orzeł, patrzy na wschód i zachód i dwie jego korony - Sankt-Petersburg i Moskwa

Podróż do Rosji - LOT- SUPER, MIŁO, SZYBKO. Ogolnie hotele ok, jedzienie ok, dużo zwiedzania, wieczory dla siebie. Ceny w Moskwie czy Petersburgu ok. 2 zupełnie różne miasta. bardzie mi sie spodobała Moskwa - monumentalność, rozmach, czułem się czasami jakbym trafił w lata 50. Pilot- Kornelia- megakompetentna. Grupa - fajni ludzie. Pojade jeszcze raz

6.0/6

Galina Jaworska 25.08.2018
Termin pobytu: wrzesień 2018

rewelacja

Wycieczka zachwycjąca. Organizacja, przewodnicy, hotele, wyżywienie - świetne. Pilotka życzliwa, opiekuńcza, pełna werwy i humoru. O Moskwie i Petersburgu napisano już wiele, zobaczyć to na własne oczy - wrazenie niezapomniane. Chciałabym natomiast zwrócić uwagę na zachowanie i zaangażowanie pracownika Rainbow w obliczu trudności na Okęciu. Zamiast wylecieć o godz 11 wylecieliśmy o godz 20. Część grupy przeszła już odprawę, część została na zewnątrz. I tu wkroczyła Pani, która też przeszła odprawę /miała być przewodniczką w Petersburgu/. Dostaliśmy wauchery od LOT-u natomiast Pani wystarała się pokoje hotelowe na terenie lotniska /płatne przez LOT/ gdzie przez kilka godzin mogliśmy się odświeżyć i odpocząć. Zbierała całą grupę, integrowała , pomogła odzyskać bagaże grupy która przeszła już odprawę. Dzięki Paniom atmosfera na wycieczce była wspaniała.Gratuluję firmie Rainbow takich pracowników.

6.0/6

Katarzyna 23.05.2019

Rosja -Carskie korony

Dwa wspaniałe, warte zwiedzenia miasta, szczególnie dla lubiących historię carskiej Rosji. Dwie stolice na światowym poziomie, nie widzimy prowincji - to na inną wyprawę.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem