Opinie klientów o Hotel Posada

5.2 /6
82 
opinie
Atrakcje dla dzieci
5.1
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
4.9
Pokój
4.9
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
4.8
Sport i rozrywka
4.6
Wyżywienie
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Marta&Krzysiek 22.07.2018
Termin pobytu: sierpień 2018

Wspaniały wypoczynek

Bardzo udany pobyt, pyszne włoskie jedzenie i super obsługa hotelowa.

6.0/6

Anna, Tomasz 20.09.2022

udany wypoczynek

Wakacje w tym hotelu uważam za udane . pokój codziennie sprzątany , ręczniki i pościel zmieniane . wyżywienie doskonałe , smaczne , różnorodne . w każdym dniu po kolacji wjeżdża deser szefa kuchni czyli tiramisu , tort czekoladowy , lody ... Leżaków na plaży hotelowej wystarczy dla każdego bez zaklepywania ręcznikiem . naprawdę warto tu odpoczywać .

6.0/6

LESŁAW, Warszawa 03.10.2021

Pobyt w Hotelu Posada

Spędziliśmy 2 tygodnie we wrześniu . Hotel chyba nie zasłużył na tyle gwiazdek jeżeli chodzi o udogodnienia. Brak możliwości płatności kartą. Natomiast jedzenie znakomite. Plaża blisko parę minut dojścia poprzez po przejściu przez ulicę , co nie było problemem. W tym okresie nie było problemu z dostępem do leżaków. Niestety rezydent najgorszy z jakim się zetknęliśmy od wielu lat. Nie przekazał żadnych informacji na temat miasta i zwyczajów. Tylko lobował za rejsem. Do centrum miasta 15 minut spaceru. W pobliżu hotelu, po wyjściu z hotelu idąc pod gorę ulicą, w przeciwną stronę niż do miasta i plaży przy głównej ulicy znajduję się market. W piątki przy porcie jest zorganizowany targ . Można zrobić zakupy pamiątek, ubrań itp. Później odkryliśmy , że codziennie wieczorem (szliśmy po kolacji ok. 21.00 ) jest w tym samym miejscu targowisko z różnymi pamiątkami -dużo biżuterii itd. Ponieważ nie było wycieczki na Kami się wybraliśmy. Przy porcie staje autobus do Santa Teresa de Gullera skąd odchodzi prom . Bilet w jedną stronę 2,5 euro na autobus lini 601, (kasuje się bilety w kasowniku). Bilety kupuje się w budynku przy porcie w budce z papierosami . Tam są również kasy na prom z Palau na La Maddalena. Koszt promu na do Bonifacio w obie strony na dwie osoby ok.120 euro. Autobus z Palau był o 8.45 prom 10. 30 . Wracaliśmy promem o 17.00 autobusem o 19.00 . W tym przypadku bilety kupiliśmy w autobusie bo to była linia do Obii na lotnisko a nie linia 601 . Zatem Rozkłady autobusów do sprawdzenia - w różnych miesiącach mają inne godziny na rozkładzie jazdy. Wpływając do portu w Bonifacio to szczęka opada. Fantastyczne widoki. Z portu (trzeba przejść promenadą w wzdłuż portu) odchodzi w górę miasta kolejka turystyczna (6 euro w obie strony).

6.0/6

Lukasz, Warszawa 13.10.2018
Termin pobytu: wrzesień 2018

OK

Hotel typowo Włoski. Codziennie sprzątane, czysto, basen chlorowany (wymagane czepki), jedzenie świetne - dla porównania chodziliśmy do kilku restauracji w okolicy i były po prostu gorsze lub na równi. Wieczorne animacje za którymi nie przepadamy trochę dawały w kość (codziennie śpiewająca osoba dokładnie to samo przez ileś dni..), no ale hotel jest nie tylko dla nas ;-). Świetne miejsce jako baza wypadowa i wieczorne spacery do centrum miasta które żyje do późnych godzin wieczornych, w bliskiej okolicy La Maddalena i kilka innych miasteczek portowych. Super plaża, choć na wstępie nas poinformowano, że pierwsze dwie linie leżaków są dla włochów (serio?), a odleglość do niej to dużo więcej niż 200m.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem