Opinie klientów o Hotel Posada

5.2 /6
81 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.1
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
4.9
Pokój
4.9
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
4.8
Sport i rozrywka
4.6
Wyżywienie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Andrzej,Kraków 18.09.2019

Posada w Palau

Hotel w stylu sardyńskim o charakterze rodzinnym gdzie w zdecydowanej większości wypoczywały wielopokoleniowe rodziny włoskie /90 % /. Hotel dopuszcza pobyt ze zwierzętami co dodatkowo nadaje mu charakteru rodzinnego.Perfekcyjna praca Pani Kasi /Rezydent/oraz na miejscu zawsze pomocna animatorka z jęz. polskim Pani Olesia.Wycieczki tzw. fakultatywne nie należy kupować w Polsce gdyż na miejscu u Pani Rezydent prawie dwukrotnie tańsze .Szkoda iż samoloty z Polski nie latają już do Olbii /30 km do hotelu/ tylko do Alghero ,a tj min 2,5 godz dojazdu autobusem co w przyszłości skutecznie ograniczy ilość klientów mając na uwadze zaledwie 2 godzinny lot samolotu z Polski.

6.0/6

ALEKSANDRA, ELBLAG 24.05.2024
Termin pobytu: sierpień 2023

wakacje

Przyjemny hotel, super obsługa. Jedzenie bardzo dobre. Pokoje trochę zbyt ciemne, niezbyt nowoczesne. Ogolnie pobyt zaliczam do udanych. Do hotelu należy kawałek plaży z darmowym serwisem plażowym, dla lubiących aktywność na plaży odbywały się różne atrakcje np aquaaerobik, czy jakieś konkursu dla dzieciaków. ładna okolica, z Palau można popłynąć bezpośrednio na La Magdalenę. Jeździ również autobus, którym można dotrzeć na przeprawę promowa w St Teresa i popłynąć na Korsykę.

6.0/6

Darek 22.07.2018
Termin pobytu: sierpień 2018

Znakomicie !!

Znakomicie !!!... Po za kawą z automatu :) Idealne miejsce dla rodziny z dzieckiem.

6.0/6

Maciej, kudowa 26.09.2018
Termin pobytu: wrzesień 2018

Wakacje Hotel Posada Wrzesień 2018

Moje wakacje były udane,Ładny zadbany Hotel.Pokoje przyzwoite -codziennie sprzątane i wymieniane ręcznki.Bardzo miła i pomocna obsługa hotelowa. Bardzo smaczne obiady i kolacje
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem