Opinie klientów o Hotel Posada

5.2 /6
81 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.1
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
4.9
Pokój
4.9
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
4.8
Sport i rozrywka
4.6
Wyżywienie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jolanta, Warszawa 16.09.2017

Posada

Bardzo fajny pobyt

6.0/6

Paweł, Brzozów 25.09.2019

Dobry hotel z dobrą lokalizacją

Hotel Posada jest zlokalizowany 3 minuty spacerem od plaży oraz centrum miasteczka Palau, co czyni jego lokalizację bardzo dobrą. Mimo bliskości centrum miasteczka okolica jest cicha i spokojna. Przede wszystkim zapamiętamy hotel z bardzo dobrego jedzenia - codziennie nowe potrawy, dużo owoców morza, ryb, makaronów, warzyw, serów, przepyszna pizza. Pod kątem kulinarnym każdy znajdzie coś dla siebie. Basen czysty i prawie pusty, dlatego nie ma problemu z leżakami, można swobodnie popływać, jest cicho i spokojnie. Pokoje duże, czyste (codziennie sprzątane), z dobrze działającą klimatyzacją. Plaża 3 minuty spacerem od hotelu. Warto wybrać się na archipelag La Maddalena (promy wypływają z Palau, co pół godziny). Wyjazd na Korsykę to wycieczka obowiązkowa - można zrobić to samemu (promy wypływają z miejscowości Santa Teresa - ok. 40 min. jazdy autobusem z Palau) lub wykupić wycieczkę u rezydenta. Sardynia i Korsyka są przepiękne. Wyjazd udany, przepełniony pięknymi widokami. Bardzo dobre miejsce do wypoczynku :) Polecamy!

6.0/6

Ola 22.07.2017
Termin pobytu: lipiec 2017

3 Podróżników ocenia

Tydzień spedzony na Sardynii minął błyskawicznie. Codzienne animacje poprawiały humor, wycieczki urozmaicały pobyt jak i miła okolica oraz bardzo sympatyczni ludzie. Jednym słowem bardzo udany wyjazd. Polecamy zarówno rodzinom z dziećmi jak i ludziom szukającym dobrego miejsca do wypoczynku.

6.0/6

ZDZISŁAW, WARSZAWA 11.09.2021

Wielki wypoczynek i atrakcje w hotelu Posada !

Miło sympatycznie spokojnie wspaniała muzyka i śpiew Sylwii z Argentyny oraz możliwość wieczornych tańców towarzyskich na wysokim poziomie . Posiłki kuchni Włoskiej bardzo dobre ,smaczne .
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem