Skarby Północnego Wybrzeża

5.0/6 (61 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Skarby Północnego Wybrzeża
Galeria (9)
Skarby Północnego Wybrzeża
Skarby Północnego Wybrzeża
Skarby Północnego Wybrzeża
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
4.4
Pilot
5.1
Program wycieczki
5.2
Transport
5.4
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
4.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Violetta 18.06.2019

Przygoda po przygodzie...

Hiszpania przywitała nas rozkapryszoną pogodą... Pierwsze emocje w samolocie, a konkretnie podczas lądowania. Wiedziałam, że będzie fajnie... W hotelu przywitał nas nasz pilot pan Grzegorz - człowiek orkiestra... Od następnego dnia realizowaliśmy program wycieczki, modyfikowany na bieżąco, uwzględniający warunki pogodowe. Dołączyła do nas przewodniczka Pani Dorota (wycieczka do Girony, Besalu i Barcelony)- nazwałam ją naszą bajarką, miły ciepły głos, duża wiedza. Kolejny dzień pod hasłem Salvadore Dali - pani Agatka - wulkan energii, fascynacja Salvadore Dali, mnóstwo anegdot... Nasz pilot, pan Grzegorz, uzupełniał się idealnie z przewodnikami. Największą zaletą programu podstawowego były dla mnie słuchawki w uchu -Tour guide, o które pilot się zatroszczył.. 2 dodatkowe wycieczki Tossa de Mar oraz Montserrat z beznadziejnym nagłośnieniem na szyi przewodnika - ogromna pomyłka... Duża grupa ludzi, zero odsłuchu... Ogólnie program bardzo ciekawy, dzięki naszemu pilotowi urozmaicony wieloma opowieściami i anegdotami. Serdecznie polecam

6.0/6

Dorota 30.07.2018

Hola Katalonia!

Wycieczka, na której nie można się było zmęczyć. Noclegi w jednym hotelu, wyjazdy o przyzwoitych godzinach, po powrocie z wycieczek czasu starczało i na spacery, i na kąpiele morskie. W miejscowości Lloret de Mar, gdzie mieszkaliśmy czysta, dłuuuga plaża z szeroką promenadą spacerową, hotel położony blisko morza i uliczek handlowych. Przepiękne nadmorskie krajobrazy: i piasek, i skały, muzea (ach ten Dali :)), obiekty kultu religijnego (Czarnulka z Montserrat), bajkowe budowle Gaudiego - to tylko niektóre z oferowanych atrakcji. A przede wszystkim: gościnni Katalończycy witający z daleka wesołym "Hola!" Atmosfera życzliwości, z którą spotykaliśmy się na każdym kroku, to dla nas najpiękniejszy Skarb Północnego Wybrzeża :)
Pokaż więcej opinii (59)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem