Opinie klientów o Blue Water

5.6 /6
19 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
5.8
Plaża
5.2
Pokój
5.4
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.3
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Krzysztof, Nysa 31.01.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Harce na Srilance

Piękny i nowoczesny obiekt. Z dużym basenem i piękną plażą nad Oceanem Indyjskim. Bardzo smaczne i różnorodne posiłki.

6.0/6

Grzegorz Ryszard, Warszawa 19.02.2019

Blue Water hotel

jesli zalezy Ci na wzorowej obsludze i dobrym jedzeniu oraz luksusowym wypoczynku na Sri lance wybiezr hotel Blue Water. To idealne miejsce na odpoczynek po zwiedzaniu wyspy jak i na dluzszy pobyt by odpoczac i zapomniec o wszystkich trudach dnia codziennego. wspaniala atmosfera i wszystko na bardzo wysokim poziomie. Jedynym minusem jesli mam juz cos wskazywac to brak atrakcji w okolicy , ale nie po to przyjechalismy do tego hotelu , a po to by wypoczac po zwiedzaniu wyspy - zreszta zrealizowanym bez zarzutu przez Raibow - brawo dla firmy.

6.0/6

Ewa Bożena, Rumia 16.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Świetny hotel

Hotel przestronny, bardzo przyjazna obsługa, czysty, codzienne sprzątanie i wymiana ręczników. Największym atutem hotelu w mojej opinii jest duży ogród w którym znajdują się leżaki a wokół ptactwo , zadbana trawa i roślinność. Można skorzystać z ogromnego basenu jak na warunki hotelowe lub wejść na publiczną plażę i poskakać na falach. Jedzenie również wspaniałe, kuchnia dla każdego zarówno europejska jak i azjatycka. Polecam szczególnie dla osób bez dzieci , jest spokojnie.

6.0/6

Katarzyna Izabela, Poznań 03.04.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Super na 100%

Wybór tego hotelu to był strzał w 10. Widać że zaprojektowany przez znanego architekta, różnorodny , ciekawy , pełen przestrzeni i nieoczywistych rozwiązań dający możliwość docenienia polotu projektanta. Obiekt dobrze odzwierciedlający nazwę The Blu Water pełen przepływającej wody i ozdobnych basenów. Bardzo dobrze przygotowana i różnorodna część gastronomiczna ( potrawy dla każdego ). Jeżeli chodzi o obsługę hotelu ( na każdym szczeblu) to zawsze gotowa do pomocy i nastawiona na zadowolenie klienta hotelu. Pięknie położony hotel , tuż nad oceanem. Zadbane baseny, możliwość korzystania z wypoczynku zarówno nad basenem jak i w cieniu palm we wskazanym przez siebie miejscu. Świetna organizacja pracy obsługi dająca poczucie komfortu jak i bezpieczeństwa. Zaplanowana aktywność dla gości.Cały czas na terenie hotelu jak i w jego otoczeniu trwały prace personelu ( zarówno dot sprzątania jak i dbałości o otoczenie np prace ogrodnicze). Brawa za okazywaną pomoc jaki i elastyczność w dostosowaniu do sytuacji. Polecam
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem