Opinie klientów o Club Palm Bay

4.9 /6
28 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.2
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
3.9
Pokój
5.2
Położenie i okolica
4.6
Rezydent
4.0
Sport i rozrywka
4.7
Wyżywienie
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

DARIUSZ, SOSNOWIEC 06.02.2020

Świetny hotel.

Hotel ok,chociaż trochę odcięty przez budowę mostu co utrudnia dojazd autokarom,tuktuki dają radę.Wyżywienie super po specjałach miejscowych.Baseny ok,plaża nad oceanem na 3+.

6.0/6

Małgorzata 24.11.2019

Hotel pobyt- po objazdówce

Cudowne miejsce na wypoczynek. Czyściutko, milutko, wszystko dla wypoczywających. Obsługa bardzo miła i zawsze serdeczna i uśmiechnięta.

6.0/6

Sławomir, Płock 23.01.2019

Hotel na pobycie

Hotel Club Palm Bay okazał się zgodny z naszymi oczekiwaniami. Jestesmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu. Ale największą rewelacją był widok z naszego pokoju, który do dziś stoi mi przed oczami. Po rozsunięciu szklanych drzwi z pokoju na taras ukazywał się bowiem przepiekny widok na przylegającą lagunę i roślinność ją otaczającą. Podczas wschodu słońca budziły się w niej kolorowe, niespotylkane u nas ptaki, które przelatując wydawały piękne odgłosy. Również na tarasie odwiedzały nas małe wiewiórki. Ten widok wyglądał jak z kolorowej, trójwymiarowej pocztówki. Coś pięknego i niepotykanego.Dla tego samego widoku warto już było tam pojechać. Do tego uczynna obsługa dbająca o czystość w pokoju i smaczne wyżywienie. Czego chcieć więcej. Czuliśmy się jak w raju.

6.0/6

Magda, DABROWA GÓRNICZA 08.01.2019

Fantastyczny pobyt club palm bay

Właśnie wróciliśmy z 11 dniowego pobytu w tym uroczym miejscu. Bajkowe położenie w ogrodzie i przy lagunie, piękny basen i wyśmienite i bardzo urozmaicone jedzenie . Dostępność sportowych atrakcji ; kajaki, wędkowanie, tenis, tenis stołowy? Mini- golf sguash , siatkowka w wodzie? Aerobik , mega nic Cię i lotki . To wszystko sprawia niezapomniany, piękny, cudowny i wspaniały pobyt.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem