Opinie klientów o Mermaid Hotel & Club

5.3 /6
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.0
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
5.1
Pokój
4.8
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
5.7
Sport i rozrywka
4.6
Wyżywienie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

KATARZYNA, SZCZECIN 06.02.2019

Urocze, spokojne miejsce

Hotel super, rezydentka p.Alicja Mikołajczyk rewelacyjna-duża wiedza, zaangażowanie,świetna organizatorka. I to by było na tyle. To by był świetny wypoczynek gdyby nie samolot , który zafundował nam RAINBOW w jedną i drugą stronę. SKANDAL. przygotowujemy skargę. Powrót był tak tragiczny ,że zapomnieliśmy o pięknym i drogim pobycie. WSTYD żeby taka firma tak oszczedzała na klientach aby zwiększyć swoje zyski. No cóż tylko z tego powodu NIGDY nie skorzystamy z usług RAINBOW. Chytry dwa razy traci. Latamy na podobne dalekie wakacje co roku, czegoś takiego jeszcze nie przeżylismy.

6.0/6

Joanna Danuta, Warszawa 14.03.2016

ocena hotelu

Ładny hotel, z piękną plażą i basenem Boga cisza, szum morza mnóstwo atrakcji bez nakazu uczestnictwa.

6.0/6

ANNA, Gdynia 01.01.2019

Cudowne Wakacje

Uroczy, kameralny hotel połozony w ogrodzie przy pieknej plaży. Przestronne nowoczesne pokoje z fantastycznym tarasem i pięknym widokiem na morze. Jedzenie - POEZJA smaków, duży wybór, zawsze świeże i przepyszne. OBSŁUGA hotelu - najlepsza jaką kiedykolwiek spotkałam, niżewykle serdeczni, pomocni i pracowici ludzie. Czułam się tam jak księżniczka. :)

6.0/6

EWA, Żary 22.03.2022

Mermaid Hotel

Hotel skromny, nie najnowszy. Pierwsze wrażenie słabe. Ale okazało się, że hotel całkiem przyjemny. Jedzenie pyszota, możliwość uprawiania różnych sportów. Od rana aerobik w wodzie, później joga, piłka wodna, stretching, siatkówka i inne. Pokoje sprzątanie codziennie, piękny gaj palmowy i zwierzaki odwiedzające nas codziennie. Wyjeżdżaliśmy zawiedzeni,że czas tak szybko zleciał.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem