Opinie o Dolcestate
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Opinia ogólną.
Tomasz, --- 18.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parzeBez szczególnego komentarza.Bez szczególnego komentarza.Bez szczególnego komentarza. Bez szczególnego komentarza .
2.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
hotel *** gwiazdkowy
Katarzyna 26.06.2017 | Termin pobytu: lipiec 2017 | Tagi: 26-35 lat, ze znajomymiHotel na pewno nie zasługuje na 4 gwiazdki. Jedzenia monotonne i nieuzupełniane na bieżąco, często stały puste tace. Brak warzyw, mały wybór owoców - arbuzy, brzoskiwnie czasami pojawiło sie kiwi. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki również wymieniane każdego dnia. Obsługa bardzo pomocna i sympatyczna. Największym minusem była odległość od najbliżego misateczka ok 4 km. Wyprawa piesza nie należała do najprzyjemniejszych z powodu braku chodników. Spacer plażą również ponieważ jest kamienista i bardzo zaśmiecona. Do promenady i chonika przy plaży należy przejść ok 3 km. Z hotelu każdgo dnia kursuje autobus za 6 euro w dwie strony do Cefalu (13 km) także jeśli ktoś nie chce wynajmować samochodu to jedyna możliwośc żeby ruszyć się z miejsca - oprócz oczywiście wycieczek organizowanych przez biuro podróży. Do hotleu dotarliśmy ok. godziny 9.30 jednak nie przysługiwało nam śniadanie. Mogliśmy natomist wykupić pakiet lunchowy za 30 euro od osoby. W dzień wyjazdu o 2 w nocy otrzymaliśmy posiłek - co było miłym zaskoczeniem. Ciekawa była również uroczysta kolacja z muzyką na żywo i daniami z karty, które były bardzo smaczne.
2.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje
Vanessa 19.08.2021 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel sam w sobie bardzo ładny, natomiast ogromny minus, że poza obiektem nie ma żadnego sklepu, baru czy restauracji. Najbliższe miasteczko oddalone o 4 km i nie ma miejskiej ŻADNEJ komunikacji. Zostaje tylko taksówka. Dodatkowo nie ma chodnika, a ulica bardzo ruchliwa, więc pieszo też nie można się dostać. Plażą również wykluczone, bo w pewnym momencie skały wchodzą w morze i nie ma przejścia. Jeżeli ktoś lubi taką dziurę i odpoczynek tylko w hotelu to jest ok. Drugim problemem jest odległość od lotniska- w autokarze spędzisz więcej czasu niż w samolocie. Wyjazd na każdą wycieczkę też wiąże się z długim podróżowaniem w autokarze, bo większość atrakcji jest daleko od tego hotelu. Manger hotelu to nasza rodaczka, ale nie jest skłonna do pomocy. Uważaj, gdy jedziesz na wycieczkę raczej są to godziny poranne, pojedziesz bez śniadania. Hotel wtedy wydaje tylko śniadanie "skrócone: tj. ciast i kawa, albo sucharki i dżem . Powodzenia,
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Nie polecam Dolcestate
Bardro 14.07.2018 | Termin pobytu: lipiec 2018 | Tagi: 56-65 lat, w parzeAll inclusive pierwszy raz w życiu spotkałam na tak niskim poziomie.Mimo opasek na ręce za kazdym razem trzeba się legitymować specjalną kartą,a otrzymuje się jednorazowo tylko jeden napój,obojętne czy bezalkoholowy,czy alkoholowy,a niektórzy barmani traktują klienta,jak intruza i kolejny raz nie bardzo ma się chęć podchodzić/może o to chodzi?/ Każdy napój jest ściśle ewidencjonowany w komputerze i ogólnie człowiek czuje się,jakby robiono mu łaskę,a przecież słono za to zapłacił. W hotelu jest straszna biurokracja,system kart płatniczych skomplikowany . Wczesne śniadania przed wycieczkami głodowe/raz nie podano nawet chleba i masła,tylko słodkie ciasto i nie zaświecono światła w restauracji,więc przed całym dniem zwiedzania zjedliśmy kromkę ciasta z herbatą lub kawą w ciemności! Ogólnie nie były to wakacje moich marzeń i na pewno tam nie wrócę!
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel na pustkowiu
Bożena, KATOWICE 22.09.2017 | Termin pobytu: sierpień 2017 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel dla osób chcących przebywać w pokoju lub na balkonie, no ewentualnie przy basenie, gdy pogoda na to pozwoli. To coś co tam jest to trudno nazwać plażą. Totalne pustkowie, gdzie nie ma nic, zupełnie nic.Jest chodnik, ale tylko pod hotelem. Całkowity brak komunikacji, jedynie bus do Cefalu. Zamiast ogromenj ilości kontrolujących kelnerów, może warto było zwiększyć menu (bardzo mnie śmieszyło przynoszenie 5 szt.ugotowanych jajek na śniadanie, albo 3 szt. torebek herbaty dla całej sali). Sprzedawanie wypoczynku HB w takim miejsu to jakieś nieporozumienie, bo goście nie mają żadnej alternatywy. Nic tam nie ma, nic - tory, ulica bez chodnika. Ktoś nieudolnie skopiował hotel z Egiptu, tylko chyba troszke przekombinował. Uroczysta kolacja z pięknym piętrowym tortem, który wjechał z wielką pompą, normalnie super, tylko, że tort był sztuczny. Nie wiem przedstawienie dla dzieci, czy co to było. Ogólnie porażka.
1.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Alex
Aleksander, Białystok 15.05.2019 | Tagi: 56-65 lat, w parzeBeznadziejnie, brak reakcji rezydenta na zgłaszane problemy {zimne pokoje, brak ciepłej wody}. Ściany z kartonu, bardzo głośno. Hotel na pustkowiu. Nie polecam
1.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ocena pobytu
Małgorzata, Poznań 12.10.2018 | Termin pobytu: sierpień 2018 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąNie polecamy