Opinie o Dolcestate
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Świetny Hotel
Marek 10.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąPobyt w Hotelu Dolcestate był wspaniały! Obsługa była niezwykle uprzejma i pomocna, zawsze uśmiechnięta i gotowa do doradzenia. Pokoje czyste i schludne, a jedzenie bardzo smaczne. Basen i strefa relaksu zapewniały doskonałe warunki do odpoczynku. Ponieważ obiekt nie jest duży i znajduje się w bardzo spokojnej okolicy, dla nas był idealny do relaksu.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Piano Piano
MAŁGORZATA, SZCZECIN 20.08.2018 | Termin pobytu: lipiec 2018 | Tagi: 56-65 lat, w parzePiękne wakacje, wycieczki super, profesjonalizm pań rezydentek. Szczerze polecamy ten hotel.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel Dolcestate
Mariola, Ciechanów 18.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parzePobyt bardzo udany piękna gorąca Sycylia. Smaczne jedzenie. Plaża kamienista, morze w pobliżu hotelu. Obiekt piękny w sycylijskie klimacie. Pokój bardzo ładny.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
pobyt w hotelu Dolcestate Sycylia
Wacław, Warszawa 27.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzePobyt w hotelu Dolcestate był bardzo udany. Zaczęło się od sprawnego odbioru na lotnisku i bezpiecznego dotarcia na miejsce. Przyjęcie w hotelu bardzo miłe i sprawne. Hotel położony w urokliwym zakątku Sycylii i z dala od cywilizacji. Idealny aby odizolować się od zdobyczy cywilizacji (lokale rozrywkowe, sklepy ....). Jednym słowem pełny relaks. Jedzenie bardzo smaczne i co ważne w wersji All inclusive, w asortymencie nie sprawiającym kłopotu co wybrać :-). Pokój sprzątany codziennie i dyskretnie. Wycieczki fakultatywne dobrze zorganizowane i fachowo prowadzone (u nas P. Monika). Obsługa w restauracji i w barze przy basenie wzorowa! Mankamenty, to zbyt głośna muzyka przy basenie i mało ciekawa plaża. Miejsce i hotel godny polecenia szczególnie dla osób ceniących uroki sycylijskiej flory i chcących oderwać się od rozkrzyczanej codzienności.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel Dolcestate
BARBARA, WOŁOMIN 08.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 56-65 lat, w parzeHotel położony trochę na uboczu ,ale można busem podjechać do Cefalu .Pokoje codziennie sprzątane .Wyżywienie urozmaicone .Trochę za dużo pod turystów z Francji animacje ,i to jest na minus ,ponieważ dużo było Polaków .Wycieczki fakultatywne do Palermo i Etnę bardzo dobrze prowadzone
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fantastyczny hotel
Anna Barbara, Płock 17.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parzePolecam z całego serca! Super miejscówka ! Kuchnia genialna! Same plusy. Hotel w spokojnej okolicy z zapewnionym transportem do miasteczka. Pani Rezydent świetna. Watro wybrać się pod jej opieką na wycieczkę.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Miejsce z klimatem
AMANDA, Praszka 09.08.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parzePyszna regionalna kuchnia, profesjonalna obsługa i nienaganny (aż mało-włoski) porządek sprawiają, że pobyt w hotelu można bez wahania nazwać wypoczynkiem. Choć bezpośrednia okolica hotelu nie oferuje zbyt wiele, to amatorzy długich spacerów nad brzegiem morza bez większego wysiłku mogą odwiedzić pobliskie Campofelice di Rocella. Pozornie nie najlepsza lokalizacja sprawia, że hotelowa plaża jest niezwykle spokojna, bez tłumu innych plażowiczów. Dolcestate oferuje także wynajem samochodów - polecam dla chcących zwiedzić wyspę na własną rękę. Atmosfera w hotelu jest niezwykle rodzinna i sprzyja nawiązywaniu kontaktów z innymi mieszkańcami. Ponadto, absolutnie wspaniała praca animatorów, którzy dbają o dobrą zabawę hotelowych gości. Z basenowych głośników można nawet usłyszeć szlagiery polskiej muzyki rozrywkowej, a przesympatyczni animatorzy chętnie uczą się kolejnych słówek z naszego języka. :) Podsumowując, serdecznie polecam, zwłaszcza osobom, które podczas urlopu uwielbiają spędzać długie godziny na słodkim nicnierobieniu!
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo fajne i przyjazne miejsce
JOANNA, Polska 22.05.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymiHotel pięknie położony w cichej okolicy i pięknej . Kamienista pusta plaża. Bardzo dobre jedzenie i super obsługa , szczególnie Gloria i Anna. Miałam urodziny i hotel przygotował mi niespodziankę w postaci szampana i pysznego ciastka ze świeczką. Zaskakujący i miły akcent. Super pobyt .Dziękuję♥️🙏♥️
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Sycylia :)
AGNIESZKA, SOSNOWIEC 27.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parzeHotel ładny i czysty , obsługa miła i pomocna.Jedzenie bardzo dobre , każdy ma swój stolik przez cały pobyt.Minusem jest brak sklepu w okolicy i w hotelu. Możliwość pojechania busem do pięknego miasteczka Cefalu oraz Palermo. Plaża kamienista , wejście do morza również.Wycieczka fakultatywna na wyspy Liparyjskie super , pełna pięknych widoków , plaża z czarnym piaskiem ciekawa.Etna i Taormina w zależności od pogody , podczas naszej wycieczki strasznie wiało , odwołali wjazd kolejką ( była możliwość busikiem ) i była mgła przez którą nie było nic widać. Hotel dla osób które chcą się wyciszyć , w okolicy nic nie ma , ale ogólnie wyjazd udany.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Spokój i relaks
Paweł, --- 01.08.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąHotel umiejscowiony w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miast, pozwala na regenerację sił między kolejnymi wycieczkami w świecie wulkanów.