Opinie klientów o Szwajcaria - Grand Tour - Comfort

5.4 /6
63 
opinie
Intensywność programu
5.5
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.6
Transport
5.5
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Halina, Kozienice 12.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Super wycieczka!

Bardzo polecam tą wycieczkę wszystkim!To była moja pierwsza wycieczka z Rainbow. Byłem w niebie!Mam gęsią skórkę od tego,co wiedziałem! Dziękuję uprzejmie naszemu pilotowi Konradowi oraz kierowcowi autokaru Witkowi i Markowi za profesjonalne podejście, pozytywny nastrój i komfortną jazdę.Klimat w naszym czasowym zespółe był naprawdę niesamowity! Będę polecać biuro Rainbow wszystkim znajomym . Życzę państwu sukcesów, rozwóju i zdrowia. Pozdrawiam! Halina

5.5/6

Jarosław 07.05.2024
Termin pobytu: kwiecień 2024

Szwajcarska majówka

Bogaty program wycieczki. Piękne krajobrazy, malownicze miasteczka. Zapierające dech w piersiach widoki ze szczytów gór (warunek pogoda). Na plus - brak przejazdów nocnych. Warto wykupić obiadokolacje, ponieważ miejsca noclegowe są ograniczone pod względem gastronomii. Koniecznie wykupić opcje fakultatywne!! Śniadania i obiadokolacje smaczne za wyjątkiem hotelu transferowego w Austrii ( Hotel Tyrol) - chleb z folii, jajka z lodówki, kawa tylko rozpuszczalna. Niestety w tym hotelu spędza się aż dwie noce (pierwszą i ostatnią). Kierowcy - Pan Mariusz i Dariusz - pełna profeska i pomoc (codziennie układali i wyciągali walizki) Przewodniczka Pani Ewelina zawsze dbała o dobrą atmosferę.

5.5/6

Gosia 29.07.2016
Termin pobytu: sierpień 2016

emocjonująca!

Szwajcaria, jako cel turystyczny nie wymaga polecenia, ale należy pochwalić Biuro za dobry plan (podobno uwzględnia doświadczenia poprzednich grup). Jak dla mnie, uwzglednia też preferencje klientów w czasie wycieczki - poszczególne punkty programu można odpuścić, jeśli się jest zmeczonym, albo można skorzystać - jeśli nie ma się żadnych ograniczeń. Koszty nie są małe, ale każdy frank wydany na atrakcje jest wart swojej ceny. Na szczególne pochwały zasługuje pilot, pan Wojciech L. Kompetentny, doświadczony, świetnie znający kraj. Głosem radiowca i subtelnym humorem opowiada o Szwajcarii nie ograniczając się jedynie do punktów programu. Dziś, po zakończeniu wycieczki, czuję się nieco zmęczona intensywnym programem, ale jednocześnie bardzo ubogacona w wiedzę podaną bardzo strawnie/ Formuła "frontem do klienta" nabiera nowego znaczenia, jeśli chodzi o obsługę pilota podczas wycieczki. Więc gorąco polecam! Osobna sprawa to poczucie bezpieczeństwa, które zapewniali panowie kierowcy. Wprawnie manewrowali nad przepaściami, na ostrych zakrętach i stromych zjazdach. To moja pierwsza podróż z Rainbow i czuję sie namówiona na kolejne trasy. Jeśli chodzi o wyżywienie, mamy tylko śniadanka, ale te są wystarczające, a lokalne pieczywo i sery robią dobrą robotę. Wycieczka umożliwia przeżycie tygodnia na wypasie, ale także umożliwia wersję ekonomiczną.

5.0/6

EWA ELZBIETA, LODZ 12.10.2016

Polecam

Wycieczka udana. Wszystko zgrane w czasie. Szczyty skąpane w słońcu zapewniały dobrą widoczność. Zapierające dech w piersiach wody wodospadu, majestatycznie lodowce, przyjaźnie machające świstaki i śródziemnomorskie palmy- czegóż chcieć więcej? No może sera i czekolady- ale i tego nie brakowało!
19101116
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem