Opinie klientów o Szwajcaria - Grand Tour - Comfort

5.4 /6
63 
opinie
Intensywność programu
5.5
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.6
Transport
5.5
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Magdalena 18.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Szwajcaria - Grand Tour - Comfort

Wspaniała wycieczka, pełna wrażeń! Oczywiście przy tego typu wyjeździe konieczna jest pogoda, aby w pełni podziwiać cudowne widoki. Można byłoby dołożyć jeszcze jakiś wjazd kolejką... Ale i tak wrażenia niezapomniane! Pilot Konrad świetny, z dużą wiedzą i ogarniający doskonale wszystko. Hotele super, z dobrymi śniadaniami w formie bufetu. Cóż, nic dodać nic ująć!

6.0/6

Adam, Mosty 04.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Szwajcaria nasze spełnione marzenie

Rzeczywistość przerosła moje i żony wyobrażenia o Szwajcaria, Alpach, przyrodzie i ludziach. Widoki, zieleń i jeziora widokowkowe, jak z fotoszopa a to rzeczywistość. Musieliśmy przecierać oczy i wzajemnie się szczypać czy to co widzimy jest prawdziwe i rzeczywiste. Wycieczka życia.

6.0/6

Marta 06.08.2023

Szwajcaria, która przerosła oczekiwania!

Nie pisałam wcześniej opini pod innymi wyjazdami ale uważam, że temu programowi warto poświęcić kilka słów. Wybraliśmy wycieczkę na przełomie lipca sierpnia i był to dobry pomysł. Przejazd autokarem to tak jak ciągłe oglądanie filmu przyrodniczego za oknem 😍 wodospady, piękna Lucerna i Stein am Rhain robi wrażenie ale największe wrażenie to wjazdy na szczyty. Polecam wziąć cały pakiet wycieczek fakultatywnych, wjazd na Gornergrat warty swojej kwoty wodoki niezapomniane, rejs po jeziorze Czterech Kantonów również gwarantuje piękne widoki ;) founde tez warto spróbować klimatyczne miejsce i smaczny ser, miło spędzony czas. Dopełnieniem wyjazdu był pilot wycieczki. Krzychu to luz, poczucie humoru a zarazem ogromna wiedza i mega organizacja. Program wycieczki zrealizowany 12/10 :)) niezapomniane wrażenia.

6.0/6

PODRÓŻNIK KASIA 15.05.2024

WSPANIALE POLECAM KAŻDEMU

NA OBJEŹDZIE BYŁAM 27.04-03.05.2024 - OBJAZD POLECAM KAŻDEMU KTO JEST CIEKAWY BY POZNAĆ TEN WIDOKÓWKOWY KRAJ W ŚRODKU EUROPY, ZACHWYCA WIDOKAMI Z KAŻDEJ STRONY, ALPY , LICZNE WODOSPADY, RZEKI , JEZIORA POPROSTU ZACHWYCAJĄ. CHĘTNIE WYBIORĘ SIĘ JESZCZE RAZ . GORĄCO POLECAM.
145616
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem