Opinie klientów o Szwajcaria - Grand Tour - Comfort

5.4 /6
63 
opinie
Intensywność programu
5.5
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.6
Transport
5.5
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jola i Sławek 23.09.2023

Wyśmienita uczta dla oczu i serca

Alpy! - piękne, wyniosłe i dostojne oraz Szwajcaria jak klocki, gdzie każdy element zdaje się być z innej bajki, a jednak wszystkie pasujące do siebie idealnie i tworzące fascynującą całość. Przez 6 dni mieliśmy szczęście smakować Szwajcarię wszystkimi zmysłami. Urzekły nas skąpane w słońcu górskie krajobrazy, zapach krystalicznego powietrza, kojąca cisza i spokój. Doświadczyliśmy rozkosznego smaku czekolady i poznaliśmy wysublimowany smak łagodnego sera Gruyere, który z pewnością zachwyciłby nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Wycieczka ukierunkowana na naturę. Fenomenalnie przemyślany program pozwolił nam doświadczyć dobroczynnego obcowania z przyrodą. Znakomitym dopełnieniem zmysłowych doznań była opieka naszego pilota Konrada. Czuliśmy się zaopiekowani pod każdym względem. Jego wiedza o Szwajcarii ( i to z każdej dziedziny) była imponująca. Nasi niezwykle uprzejmi kierowcy Witek i Marek spisali się na medal. Swoim doświadczeniem zapewnili poczucie bezpieczeństwa, co pozwoliło nam rozkoszować się z pokładu autokaru widokami, które skutecznie dopominały się, by zwrócić na nie uwagę. Zakwaterowanie w hotelach oraz wyżywienie jak najbardziej na plus. Jednym słowem - organizacyjne mistrzostwo świata. Była to nasza pierwsza wycieczka z Rainbow i z pewnością nie ostatnia. Polecamy wszystkim serdecznie.

6.0/6

Tomasz, GORLICE 25.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Helvetia autobusem

Wycieczka ciekawa, intensywna i pachnąca czekoladą. Przy okazji Lichtenstein i Włochy. Góry, doliny, wodospady i przede wszystkim tunele.

6.0/6

Renata i Marcin 11.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Szwajcaria

Generalnie dobry program i organizacja wycieczki. Duża wiedza pilota, wygodny autokar. Brakowało nam noclegu w Asconie (zamiast po wloskiej stronie Lago Maggiore), gdzie można byloby wieczorem pospacerować po promenadzie z ładnym widokiem.

6.0/6

E.P 10.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Szwajcaria Grand Tour

Pilot pan Konrad super, duża wiedza, potrafi przekazać, bardzo dobry organizator, jasne komunikaty jak ogarnąć hotel , wifi, winda
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem