Opinie klientów o Szwajcaria - Grand Tour - Comfort

5.4 /6
63 
opinie
Intensywność programu
5.5
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.6
Transport
5.5
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna, Mirosław 13.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Wspaniała Szwajcaria

Była to jedna z najpiękniejszych wycieczek na jakiej byłam. Warta jest każdej wydanej złotówki i każdego franka wydanego na wycieczki fakultatywne. W mojej osobistej opinii wycieczka sama w sobie zasługuje na 6/6, a dzięki wspaniałym ludziom których poznałam i przepięknej pogodzie nawet 8/6 😊

6.0/6

Danuta, Wodzisław Śląski 03.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Szwajcaria moje marzenie

Plan wycieczki bardzo fajny , pilot z dużą wiedzą ciekawie i z pasją opowiadał o Szwajcarii. Program zrealizowany. Bardzo polecam

6.0/6

Grażyna, Wrocław 24.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Bardzo udana wycieczka objazdowa

Cudowna wycieczka objazdowa,niezapomniane widoki ,przewodnik Krzysztof bardzo miły i kompetentny, całość oceniam wysoko.

6.0/6

Piotr, Głuchowo 26.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Szwajcaria warta swojej ceny

Obawiałem się podróży autokarem (+60!) ale noclegi tranzytowe zarówno na wyjeździe jak i powrocie zrobiły swoje. Noce przespane w łóżku a nie w fotelu - to jest to. Dobrym rozwiązaniem jest też dokupienie obiadokolacji. Po całodniowym zwiedzaniu podstawienie pod nos ciepłego jedzonka , to jest to. Człowiek nie ma siły na organizowanie tego na własną rękę. No i trzeba pamiętać, iż posiłek taki w kantonie włoskim i francuskim to pełna celebra. Nie ma pośpiechu. Same jedzonko smaczne i w rozsądnych porcjach. Głodny człowiek nie jest ale i też nie objedzony. Program wycieczki bardzo atrakcyjny ale uzależniony od warunków pogodowych. My skorzystaliśmy z wszystkich zaproponowanych dodatkowych atrakcji - warto było. Może mieliśmy szczęście ale trafiliśmy na bardzo zorganizowaną grupę. Przez cały tydzień nie było przypadku aby którykolwiek z uczestników spóźnił się na wyznaczoną godzinę zbiórki dzięki czemu udało się zrealizować cały zaplanowany program wycieczki. Ważna w tym była rola naszego pilota- przewodnika Konrada. No i nie trafił się żaden maruda niezadowolony z wszystkiego. Naszym zdaniem wycieczka warta jest swojej ceny.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem