Opinie klientów o Asia Pattaya

4.8 /6
68 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.6
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
4.6
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
3.6
Wyżywienie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

MAREK, REGULICE 28.12.2023
Termin pobytu: grudzień 2023

Baśniowa Tajlandia

Hotel choć nie pierwszej młodości dobrze utrzymany. Obsługa bardzo miła, sprzątanie pokoju hotelowego codziennie. Klimatyzacja działa bez zarzutu. Śniadania smaczne: duży wybór dań. Basen z ciepłą i czystą wodą dostępny dla gości hotelowych. Z okien od strony zatoki wspaniałe widoki

6.0/6

Andrzej, Łask 15.01.2020

Hotel

Bardzo miły i spokojny hotel troszeczkę oddalony od centrum miasta co jest jego atutem. Piękny ogród otaczający hotel. Plaża jet przy hotelu , można korzystać na przemian z kąpieli w morzu i basenie /odległość niewielka /. Plaża i morze czyste.

6.0/6

Agnieszka, Warszawa 02.01.2023
Termin pobytu: listopad 2022

Hotel Asia Pattaya

Hotel był mi znany z poprzedniego wyjazdu. Wiedziałem jak wygląda i był to świadomy wybór. Zadecydowało głównie położenie, dostęp do plaży i morza. Cicho, spokojnie i bez problemów.

6.0/6

Alojzy, Ustka 27.03.2019

Ocena bardzo pozytywna

Piękny hotel, świtne położenie ze wspaniałą plażą. Bardzo czysty, zdbany, świetne wyżywienie. Napewno będziemy wracać do niego we wspomnieniach. Polecamy/
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem