Opinie klientów o Dreams Riviera Cancun Resort & Spa

5.4 /6
18 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.1
Obsługa hotelowa
5.8
Plaża
5.3
Pokój
5.6
Położenie i okolica
4.9
Rezydent
4.4
Sport i rozrywka
5.0
Wyżywienie
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Joanna86 02.05.2022

pobyt adekwatny do ceny

Spedzilismy tydzien w tym hotelu z opcja all inclusive. Na miejscu doplacilismy do pokoju z widokiem na morze ktory nalezy do oferty prestige club . Bardzo dobry serwis, wyzywienie i drinki. obieka posiada pare basenow i duzo miejsca do lezakowania:)

6.0/6

Jac 18.02.2015

Meksyk

Bardzo dobry hotel

6.0/6

Lila 05.02.2019

Wracam do miejsc,w których byli mili ludzie i dobrze się w danym miejscu czuję.Tak było w tym hotelu. Mnóstwo dobrego jedzenia, kilka restauracji z różnych stron świata,ręczniki i leżaki do oporu,co wieczór występy i muzyka. Pokoje bardzo duże, w pełni wyposażone, dodatkowo kadzidełka dla klimatu. Polecam wycieczki fakultatywne wybierać w hotelu,bo biuro podróży najciekawszą wycieczkę zorganizowało w Sylwestra,gdzie powrót byłby ok.19,a bal zaczynał się o 18.30 w hotelu. Rezydentka powiedziała,że nic nie da się zrobić(nic też nie próbowała zrobić). Hotelowa firma wszystko nam zorganizowała, zgodnie z naszymi prośbami i dbałością na miejscu o każdy szczegół. Gdy poprosiłam rezydentkę o wykupienie biletów do CocoBongo,to nie było problemów:przyjechała,zapłaciłam i kazała czekać na transport o określonej godzinie. Niestety,nie dotarł i po godzinie czekania poprosiłam o zwrot kasy. Napisała,że wyśle taxi,a z powrotem zapytamy na miejscu o powrót. Nie zgodziliśmy się ze względu na bezpieczeństwo.Na lotnisku oddała kasę bez przepraszam. Mogłoby jej tam nie być. Absolutnie niepomocna.

6.0/6

Lila 18.07.2019

Wspaniały hotel,cudowna obsługa,pyszne jedzenie

Nie spodziewałam się tak wspaniałej lokalnej obsługi, pomocnej, uśmiechniętej. Pokoje czyste, duże, stylowe, z kadzidłami do zapalenia. Jedzenie w hotelu bardzo urozmaicone, kuchnia włoska, tajska, meksykańska. Leżaki zawsze wolne, ręczniki bez kaucji. Rezydentka słaba, nic nie załatwiła,sami ogarnialiśmy wycieczki dodatkowe(w hotelu wiele do wyboru,świetnie zorganizowane). Najlepszą wycieczkę Rainbow zorganizowano w dzień Sylwestra z powrotem po 19.00, w trakcie gdy bal w hotelu(opłacony za duże pieniądze zaczynał się o 18.00). Gdy kupiłam u niej wycieczkę z transportem do klubu,również nie dotarł kierowca i po ponad godzinie zrezygnowaliśmy w obawie,że powrót będzie jeszcze trudniejszy.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem