Opinie klientów o Trochę tu, trochę tam - Meksyk i Kuba

5.5 /6
342 
opinie
Atrakcje dla dzieci
5.5
Intensywność programu
3.3
Obsługa hotelowa
5.4
Pilot
5.7
Plaża
5.6
Pokój
4.9
Położenie i okolica
5.6
Program wycieczki
5.4
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
5.5
Transport
5.3
Wyżywienie
5.5
Zakwaterowanie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Agnieszka, Wrocław 23.01.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Piękne miejsce

Barcelo to raj na ziemi, cudowna plaża gdzie odpoczniesz pod palmami, zielone otoczenie, które przeniesie Cię do świata dżungli, spotkasz agati, iguany i poęknie śpiewające ptaki. Hotel to miasteczko w którym każdy znajdzie coś dla siebie, sklepy, teatr, dyskotekę i dużo miejsca na spacery i relaks. Miejsce jest zadbane, czyste i cieszy każdego dnia! Jedzenie jest cudowne, smaczne i świeże, ogromny wybór. Obsluga hotelu bez zarzutów. Żal było wyjeżdżać, wrócimy tam z pewnością!

6.0/6

Emilia 11.01.2022

Hotel piekny z kilkoma minusami

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu w tym hotelu- odrazu zaznaczam , że tydzień to zdecydowanie za mało. Super resort z wileloma atrakcjami. Przepiekna plaża, najładniejsza w całej okolicy- jest to największy atut tego resortu. Ogromna ilość basenów, pełno barów , wszystkiego na full. Bardzo dobra restauracja ala carte Tratoria,Największym minusem hotelu są ... śmierdzące , stare pokoje. Polacy niestety dostają pokoje najgorsze z najgorszych ponure klitki z widokiem na nic. Trzeba dosłownie wykłócić się o lepsze pokoje. Minusem jest rownież brak jakiej kolwiek dyskoteki.

6.0/6

Malgorzata Stanislawa, Przybradz 25.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Polecam Meksyk

Polecam Meksyk oprócz wypoczynku warto zoboczyć to piękne miejsca oraz poznać inną kulturę. Chichen Itza, Coba Tulum Rio Lagartos

6.0/6

OLIWIA, BRZOZA 01.03.2023
Termin pobytu: luty 2023

Polecam w 100%%%

Bardzo dobry hotel, świetna obsługa, pyszne jedzenie…. Tylko jechać i wypoczywać . Każdy, kto odwiedza ten hotel , będzie chciał tam z pewnością wrócić
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem