Opinie o IBEROSTAR Waves Mehari Djerba
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cudowne chwile na Djerbie
Marlena, Lędziny 17.04.2026 | Termin pobytu: marzec 2026 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąKochani hotel cudny, świetni ludzie, obsługa na bardzo wysokim poziomie. Jedzenie petarda, co dziennie dokładają przynajmniej kilka nowych pozycji.. byliśmy w hotelu dwa tygodnie a naprawde nie chciało się wracać... Mega poziom i byłoby cudownie gdyby wracać zawsze tak zadowoloną z wypoczynku. Ja wiem że kiedyś tam wróce.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
pobyt styczeń 2026
TERESA, WARSZAWA 23.01.2026 | Termin pobytu: styczeń 2026 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeHotel spełnia oczekiwania nawet wymagających osób. Bardzo czysty i zadbany obiekt. Pokoje codziennie sprzątane, na życzenie zmiana ręczników. Wyżywienie bardzo dobre i urozmaicone. Obsługa bardzo miła i uczynna. Codziennie animacje dla dzieci i dorosłych, można też potańczyć. Ja jeszcze tam wrócę.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pełen profesjonalizm
Bogdan, Wrocław 18.12.2022 | Termin pobytu: grudzień 2022 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąBardzo przyjemny hotel nie było do czego się doczepić mili ludzie pomocna recepcja ogromny szacunek dla rezydentki i pilotki
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super hotel, uprzejmy personel i przepyszne jedzenie
URSULA, LENGEDE 05.05.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymiW tym hotelu nie było ani jednej rzeczy, którą by można było skrytykować. Wszystko było top. Polecam wszystkim ten hotel i mimo, że nie lubię wracać w to samo miejsce, to tu chciałabym wrócić.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Moje wakacje z Rainbow: Iberostar Mehari Djerba
Anetta, Zawiercie 05.03.2026 | Termin pobytu: luty 2026 | Tagi: 56-65 lat, w parzeMoje wakacje na Djerbie były idealnym połączeniem relaksu i niesamowitej przygody. Wybór padł na hotel Iberostar Waves Mehari Djerba, który okazał się strzałem w dziesiątkę! Jest to hotel o standardzie europejskim w dzielnicy turystycznej Djerby, gość naprawdę czuje się w nim dopieszczony. Posiłki All Inclusive to prawdziwa uczta – serwowano nam świeże posiłki np. ryby, owoce, ale i pyszne tradycyjne dania tunezyjskie. Obsługa była niezwykle miła i pomocna, a animatorzy dbali o to, by nikt się nie nudził. Infrastruktura jest wystarczająca, hotel dysponuje basenami, ale też ma bezpośredni dostęp do plaży. Niestety zalegały na niej całe zwały trawy morskiej, która już sprzątano przed głównym sezonem. Skorzystaliśmy z 2 wycieczek i muszę zaznaczyć, że największym przeżyciem była jednak wycieczka Wrota Sahary. To absolutny 'must-do'! Poczucie ogromu pustyni podczas przejażdżki na wielbłądach i wizyta w berberyjskim domu zostaną w pamięci na zawsze. Organizacja wycieczki była bez zarzutu – świetna przewodniczka - p. Angelika to osoba z ogromną wiedzą i pasją, którą dzieliła się z nami. Wycieczka objazdowa wokół wyspy też była interesująca, jednak najbardziej urokliwy był spacer po niezwykłej galerii street artu „pod gołym niebem”, gdzie ściany tradycyjnych domów zdobi ponad 250 murali artystów z całego świata (Djerbahood (Erriadh)), oczywiście Synagoga El Ghriba też jest imponująca i jak najbardziej warta obejrzenia. Urlop zaliczamy do bardzo udanych, ale aby tak mogło być, złożyło się w całość się wiele czynników. Jedyne co mi w tym kraju przeszkadzało, to stosunek Tunezyjczyków do zwierząt, według naszych standardów muszą jeszcze wiele nadrobić.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rodzinne wakacji
Kinga, Kozminek 12.10.2020 | Tagi: do 25 lat, z rodzinąByliśmy na wakacjach 01.10-08.10. Wakacje jak najbardziej udane, hotel ładny, zadbany, pokoje czyste codziennie sprzatany. Jedyny minus brak zestawu kawowego ale z tego co się dowiedziałam tam tak jest. Bylismy z 3 letnim dzieckiem oczywiście atrakcji basenowych co nie miara dziecko zadowolone. Jedzenie bardzo smaczne nie było tak jak w przypadku innych miejscach po trzech dniach obrzydzenie do jedzenia. Obied wystarczająco duzy nie jakiś moloch. Pokoj duży z pięknym widokiem. Drugi minus jest taki ze daleko do sklepu ale mozn taksowka za grosze podjechać, co prawda byl w hotelu sklepik ale jak wiadomo wszystko z wieksza cena iż na zewnątrz.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Świetny wypoczynek w pęknym miejscu
JERZY, Wejherowo 07.12.2025 | Termin pobytu: listopad 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeRzadko spotykany stosunek bardzo dobrej jakości do ceny. Hotel usytuowany w połowie drogi między dwoma największymi miastami wyspy (20 km), naprzeciwko pola golfowego. Trzy baseny, w tym jeden kryty, zadbane rozległe tereny zielone, piaszczysta plaża hotelowa 200 m z bezpiecznym czystym zejściem. Przy plaży zadbane zaplecze z wszelkimi udogodnieniami. Atutami hotelu jest bardzo smaczna, nienudna kuchnia oparta na oryginalnych produktach oraz - szczególnie - obsługa na nawyższym poziomie.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Zadowolona
MARTA, Lubań 07.06.2021 | Tagi: do 25 lat, w parzeMiła obsługa, zadbany hotel. Średnia jakość aktywności typu jazda na wielbłądach, czy kładach w których można było za dodatkową opłatą wziąć udział, ale to już było organizowane poza Rainbow.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rezydent
ZBIGNIEW, SYCOW 11.06.2026 | Termin pobytu: czerwiec 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parzeRezydent który nas obsługiwał P. Beata była chyba tam za karę. Początek spotkania był Ok do momentu kiedy większość grupy na pytanie czy wybiera się na wycieczki z Państwem odpowiedziała że nie. Pani rezydentka odrazu strzeliła focha i stwierdziła że kończymy spotkanie bo ona już nie ma czasu. Nie przedstawiła żadnej oferty nawet nie próbowała zachęcić pozostałych lub chociaż w skrócie powiedzieć co Państwo proponują. Pierwszy raz spotkałem się z takim zachowaniem rezydenta . Tyle co do wycieczki. Mała uwaga co do parkingu, który Państwo oferują w pakiecie . po przybyciu na miejsce okazało się że nie ma miejsca . Warunkiem przyjęcia auta na parking jest pozostawienie kluczyków do auta( oczywiście ze wyrozumiałych względów opcja nie do przyjęcia) . Po odmowie propozycja że auto mogą przyjąć za dopłata 30 zł . Zapłaciłem i zostawiłem auto . 30 zł to nie dużo , fakt , ale trochę słabo , skoro informujecie Państwo o darmowym parkingu a tu taka niespodzianka. Co do reszty to pozytywnie. Pozdrawiam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Iberostar
Monika, Teresin 04.01.2026 | Termin pobytu: grudzień 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parzeBardzo dobry hotel i super obsługa, pokoje sprzątane codziennie czyste i zadbane. Teren obiektu duży i zadbany.