Opinie o Royal Garden Palace
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Udany wyjazd
Krzysztof 09.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, w parzeWyjazd udany, ale biuro podróży mogłoby zorganizować wyjazd lepiej, aby nie trzeba było przez blisko 11 godzin czekać na lot z koniecznością opuszczenia pokoju. Jeżeli chodzi o hotel, to pokoje wymagałyby trochę odświeżenia, obsługa bardzo dobra, wyżywienie również bardzo dobre.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Piękne miejsce , okolica brudna
Tomasz, Czerwionka-Leszczyny 04.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeWyjazd udany , hotel oraz jego obsługa bardzo dobra , wyżywienie bardzo dobre i wszystko w hotelu działało bez zarzutu. Natomiast poza murami hotelu trudny do opisania śmietnik, az trudno sobie wyobrazić dlaczego tak to wygląda jeszcze dodatkowo w strefie turystycznej. Morze niemożliwie ciepłe , ale plaża zaniedbana też przy plaży marny bar. Jednak to na czym bardzo nam zależało nie zawiodło tzn. ciepło i piękne słońce. Dżerba zawiodła nas jedynie obojętnością tamtejszych mieszkańców na porządek , który nie zawsze wiąże się z kosztami. Przykre jest również to że pomimo dużej większości gości hotelowych (80 %0 to Polacy hotel w żadnej informacji nie pisze po Polsku ( jest francuski, niemiecki , angielski, czeski i oczywiście rosyjski ) Polecamy ładny i wygodny hotel z miłą obsługą . Nie zawiedliśmy się również na obsłudze biura Rainbow.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Royal Garden
Kazimiera, Czeladź 25.04.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeOgólnie bardzo fajny pobyt,hotel średniej wielkości,wszędzie czysto,pokoje sprzątane codziennie.Niedogodnoscią dla nas było brak ekspresu na stołówce, brak możliwości zrobienia sobie herbaty do kolacji,nie każdy pije wino z różnych wzgledów.Fajny rezydenent,przewodniczka wycieczek Beatka,bardzo sympatyczna osoba posiadająca bardzo dużą wiedzę o miejscach które zwiedzaliśmy,którą to wiedzę potrafi przekaz w bardzo interesujacy sposób .
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Must see w Tunezji
Aleksandra Ewelina, Chorzów 03.01.2026 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeBardzo fajna wycieczka, nie dla leniuchów bo wyjazdy wcześnie - koło 6:30/7. To, co najważniejsze w Tunezji się zwiedza. Nie wyobrażam sobie jeździć na wycieczki z pobytu na wakacjach stacjonarnych w te miejsca, bo są zwyczajnie daleko. My byliśmy na wielobarwnej mozaice a potem wypoczywaliśmy tydzień w Royal Garden Palace.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Generalnie OK, ale...
Mario 25.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąDo hotelu dotarliśmy około godz. 22.30. Odebraliśmy karty od pokoi i otrzymaliśmy informację, że w drodze wyjątku dostaniemy "Kolację" do pokoju. "Kolacja" to duże słowo bo było tam około 4 plasterków wędliny, dwie kromki pieczywa, kilka plastrów warzyw i kilka owoców. Pokoje, duże czyste, choć naruszone zębem czasu. Oddzielnie łazienka i wc. W łazience wanna - mocno już "pożółkła" wraz z kotarą (nie wyglądały zachęcająco do kąpieli). Klima w pokoju sprawna - OK. Ponadto w pokoju tv, oraz lodówka z 2 butelkami wody i 2 małymi szklanymi napojami typu spite, fanta - dokładane codziennie przez ekipę sprzątającą, Łóżka duże naprawdę wygodne. Rankiem śniadanie w formie bufetu, generalnie smaczne - każdy znalazł coś dla siebie. Dużo do życzenia dawała kawa i herbata, kawa niedobra, a herbat trzeba było włożyć trzy do szklanki aby był wyczuwalny jej smak. Na śniadanie chodziliśmy na luzie - nikt się do strojów nie czepiał. Potem jakoś ok. godz. 11.00 w barze przy basenie było coś w rodzaju późnego śniadania- nie powiem co dokładnie bo nie korzystaliśmy. Około 13.00 zaczynał się obiad zarówno w restauracji przy basenie, jak i restauracji głównej. W tym też czasie wymagano aby zakładać na siebie rónież przy basenie t-schirt czy jakąś narzutkę - kelnerzy o to się mocno czepiali i wypraszali ludzi. Jedzenie mimo że może nie było podawane w jakiś wykwintny sposób nadrabiało smakiem - było po prostu bardzo dobre. Około godz. 18.30 i 20.30 była kolacja w restauracji głównej. Tam już obowiązywały zapisy na konkretną godzinę i wymagane były długie spodnie. Przy zapisach otrzymywaliśmy numer stolika, który o wyznaczonej porze na nas czekał. Istotną informacją jest to że można zamawiać stoliki łączone - nawet dla kliku rodzin. Kolacja jest w formie bufetu. Do jedzenia naprawdę nie ma się czego przyczepić. Nie są to ogromne ilości różnorakich dań jak w innych państwach - ale wystarczające i najważniejsze smaczne. Do kolacji kelnerzy do stolików serwują wino, piwo i butelkowane napoje. Ponadto są 3 restauracje " a'la carte" i przez pobyt można zapisać się do każdej ..... ale. Niestety następnego dnia po przyjeździe chcieliśmy się gdzie zapisać i zdziwienie - wszystkie restauracje i terminy były już zarezerwowane. Nie udało się więc z nich skorzystać. Jeżeli chodzi o bary hotelowe to oprócz baru przy basenie są dwa bary wewnątrz hotelu. Tutaj drinki czy piwo bądź napoje podają w szkle. Alkohol dobry, do drinków alkoholu nie żałują. Ponadto do piwka można poprosić o orzeszki czy oliwki. Jest jeszcze coś w rodzaju baru na plaży. Tam podają tylko napoje z plastików oraz kawę . Nie ma alkoholu ani przekąsek - czego brakowało. Plaża czysta, piasek miałki, parasoli wystarczająco, morze błękitne, czyste i bardzo ciepłe. Trzeba było wejść daleko w morze żeby zrobiło się trochę głębiej. Na plaży wielu sprzedawców, jak i miejscowych przechadzających się z wielbłądami czy końmi zachęcających do korzystania. Plusem jest to że mają oni zakaz wstępu na część leżakową, czego skutecznie pilnuje ochrona - tam jest zupełny spokój. Basen przy basenie jest naprawdę duży wchodzi się do niego łagodnie z brzegu i z każdym krokiem jest głębiej. Woda czysta, ciepłe. Przy basenie leżaki, nigdy nie było problemu z rezerwacja - zawsze jakiś wolny się znalazł. Najsłabszą częścią hotelu są animacje - one po prostu nie istnieją. Było 3 czy 4 animatorów którzy nie ogarniali sami tematu. Hotel "zlał" zupełnie te sprawę. Generalnie animatorzy zapraszali na siatkówkę przy plaży, bule, lotki i aerobik wodny czy jakieś ćwiczenia. Wieczorami do godz. 23.00 grała jakaś muzyka przy basenie, czy było karaoke - ale bez "fajerwerków". Gdy o 23.00 robiło się chłodniej można by się pobawić to wtedy w hotelu następowała cisza nocna - zawsze było to zdziwienie dla nowo przybyłych !!! Dodam, że na plaży czy przy basenie oprócz jakiegoś aerobiku nie ma żadnej muzyki, a naprawdę czasem by się przydało czegoś posłuchać. Na miejscu szkoda wykupywać jakiekolwiek wycieczki, gdyż wszędzie można dojechać taksówką - są one naprawdę tanie 1,30 zł za km i jeździmy na taksometrach. Taksówkarze też próbują naciągnąć turystów proponując dowiezienie do konkretnego miejsca i tam oczekiwania przez nich na powrót / dokładają sobie wtedy tzw. postojowe/ . Nie ma takiej potrzeby bo wystarczy wyjść na ulicę i zatrzymać pierwszą z brzegu taksówkę, jeździ tam ich naprawdę tyle że góra 2 minuty i wolna taksówka zatrzymana. Nadmienię, że w hotelu jest Wi-fi, chodzi ok, łapie też zasięg na leżakach przy basenie. Jeszcze kilka słów o obsłudze hotelowej. Nasza ekipa stwierdziła, że obsługa pracuje tam jak za karę, nikt się nie uśmiecha /może poza dwoma kelnerami/, wszyscy chodzą jakby wstali lewą nogą i jak tylko mają okazję to krzyczą i zwracają gościom uwagę w sposób głośny, naprawdę mało taktowny - może tak się dowartościowują. Panią sprzątającym czy zostawiło się w pokoju napiwek czy nie - było też chyba obojętne, różnicy w sprzątaniu nie było, a czasem bez napiwku było lepiej sprzątnięte jak z napiwkiem ;) - to nie to co np. Egipt. Ponadto w hotelu można korzystać z siłowni, spa , oraz kortów tenisowych /tu obowiązuje opłata 5Euro za grę wieczorem przy jupiterach/. Generalnie pobyt uważam za udany, myślę że wrócimy jeszcze kiedyś do Tunezji ale raczej do innego hotelu - ten był dla nas zbyt spokojny.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Oceniam na 4-
Katarzyna, Gdynia 03.10.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parzeHotel stary,pokoje czyste , restauracja główna tragedia. Wszystko się lepiło.Jedzenie codziennie takie same .Animacje słabe.Głównie Francuzi .
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
pobyt
Monika, Warszawa 06.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeNiczym nasz Ciechocinek, cisza i spokój. Dla młodych ludzi nuda, żadnych atrakcij wodnych, na plaży hotelowej cisza atrakcji brak.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
plaża
Ewa 19.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzePobyt oceniam na 4 ponieważ bardzo zawiodła nas plaża. Była zawalony glonami. Nie było możliwości wejścia do morza. Plaża nie miała nic wspólnego z opisem na stronie Rainbow. Poza tym hotel.restauracja.obsługa super.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Uroki plażowania
Marian, Wieluń-Dabrowa 18.10.2020 | Tagi: powyżej 65 lat, samemuHotel ok, obsługa miła ale plaża, do której wg folderu wiedzie piękna promenada - dno. Po minięciu promenady ukazuje się pole piasku z leżakami odgrodzone od morza zwałami gnijących, śmierdzących alg. brak dostepu do morza - chyba, ze od strony innych hoteli, które sprzątaja te śmieci . Pani Rezydent wyjasniała mi, ze w październiku wieje stały wiatr od morza, a algi sa chronione 9 nawet gnijące?). To innych hotelarzy powinni pozamykać, bo sprzatając naruszaja prawo. Do wody nie udało mi się wejść.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wyjazd że znajomymi
IWONA, USTRZYKI DOLNE 26.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiOgólna ocena dobra, hotel godny polecenia, czysto, personel bardzo pomocny, wyżywienie dobre, plaża piękna, okolica przy hotelu trochę nieciekawa, na wycieczce nie kupujcie w sklepie poleconym przez rezydenta, ceny z kosmosu