Opinie o Royal Garden Palace
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Udane wakacje
Renata, Żory 10.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąSuper hotel. Piękny, zadbany ogród. Sporo turystów z Polski. Leżaków dużo, nie było większych problemów z dostępem. Ręczniki plażowe codziennie wymieniane. Sympatyczna cała obsługa. Choć Pan na recepcji, który nas przyjmował trochę wprowadził nas w błąd, ponieważ naszej córce, która jeszcze przed wczasami skończyła 18 lat założył opaskę "bezalkoholową", Powiedział, że w Tunezji alkohol dozwolony od 19 lat. Sprawdziliśmy w necie, że to nieprawda. Córka poszła na recepcję, gdzie była już inna obsługa i po sprawdzeniu ile ma lat zmieniono jej opaskę. Na terenie hotelu 3 restauracje tematyczne: tunezyjska, włoska i rybna (owoce morza). Z każdej można skorzystać 1 raz na pobyt (my byliśmy na wakacjach 1 tydzień). Kolacja w restauracji głównej- każdy miał przypisany stolik, który przez cały pobyt był niezmienny oraz obowiązywał strój bardziej elegancki (panowie od 12 roku życia - długie spodnie, ale koszule nie są wymagane, mogą być T-shirty ). Przy innych posiłkach te zasady nie obowiązywały, strój swobodny. Jedzenie bardzo dobre, duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie, w tym: owoce morza, lody, ciasta i ciasteczka rewelacja, owoce, soki wyciskane ze świeżych owoców (w niektórych hotelach trzeba za taki sok dodatkowo zapłacić). Byliśmy na wycieczce wykupionej u rezydentki: 2 w 1, czyli objazd wyspy oraz wizyta na farmie krokodyli. Polecam, warto. Plaża czysta, trochę glonów na brzegu morza.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ogólna
Beata, Ruda Sllaska 14.08.2022 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel o bardzo wysokim standardzie . Czysty, pachnący obsługa bardzo miła i pomocna. Plaża dziennie czyszczona , nad morzem leżaki praktycznie puste. Nieliczne "zajęte". Polecam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
relaks na Djerbie
ANDRZEJ, GDYNIA 27.05.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeUrokliwy hotel we wspaniałym ogrodzie.Miła obsługa,dobre jedzenie - pełen relaks.Niestety 5 gwiazdek europejskich to nie 5 gwiazdek tunezyjskich.Duża bezwładność przy obsłudze,terenie wokół hotelu i duże różnice dotyczące usytuowania pokoi.Polacy z reguły nie mają szczęścia jesli chodzi o położenie pokoi.Trzeba samemy walczyć o "lepszy" pokój.Uciążliwe gołębie,które potrafią wejść do pokoju.Basen i jego obrzeża bez zastrzeżeń.Gorzej z plażą,które nie jest oczyszczana z wodorostów - to nie jest standard 5*.Ogólnie Djerba to tylko lenistwo.dobre jedzenie i odpoczynek.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wczasy Djerba
EWELINA JOANNA, CZLUCHOW 04.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeWszystko na najwyższym poziomie. Hotel spełnił nasze oczekiwania. Personel z profesjonalnym podejściem do klienta. Mogłabym dzis tu wrócić z ogromną radością.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super!!!!!!!!
ADRIAN, SYCOW 12.08.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąSuper!!¡@¡!!!!@@##№€€€%%%%%%^^^^^^^^^^^^^^^^^&&^&&&&&&&&&&&&&&&&&&*>>>[[[[[[[[[[[[[[[[[**&&;;;;;;;;;;;;;;;;;;;^^%%%%%%%%%%%%%^^^^^^%%
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wyśmienita
Marcin 06.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymihotel rewelacja bylem dwa razy i za każdym razem świetny wypoczynek, jedzenie rewelacja , obsługa genialna plaża blisko moc zabawy na plaży.q
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniały wypoczynek- super hotel
Andrzej i Monika, Konin 31.07.2018 | Termin pobytu: październik 2018 | Tagi: 36-45 lat, w parzeSpędziliśmy w lipcu 2 cudowne tygodnie w Royal Garden Palace. Hotel wspaniały, dla ludzi chcących spokojnego wypoczynku. Goście hotelowi to głównie Francuzi, Niemcy, Rosjanie - pełna kultura. Cisza, spokój. Animatorzy rewelacyjni (bardzo kulturalni i nienachalni). Kuchnia i obsługa znakomita (pozdrowienia dla super kelnera - Bibuły). Otoczenie hotelu przepiękne - zadbany ogród. Pokój zgodny z rezerwacją - widok na morze. Hotel godny polecenia dla ludzi szukających spokoju i pełnej kultury. Dziękujemy za wspaniały wypoczynek- do zobaczenia za rok:)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super Zadowoleni
Janusz 03.05.2026 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymiNasz pobyt w tym hotelu był po 20 kwietnia 2026 i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie było w tym czasie męczących upałów, nadmiernego obłożenia hotelu i można było bardzo dobrze wypocząć. Obsługa hotelu zasługuje na szczególne wyróżnienie jest bardzo przyjazdna i profesjonalna. Hotel jest elegancki,pokoje duże komfortowe a jedzenie wspaniałe. W trakcie pobytu byliśmy na dwudniowej wycieczce na Sacharze i również spełniła ona nasze oczekiwania. Była bardzo ciekawa i można było poczuć prawdziwe oblicze pustyni Sachary i Tunezji. Z czystym sumieniem polecam wszystkim ten hotel
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam ten hotel
Paulina, Łódź 30.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzeŚwietny hotel, dobre jedzenie i piękna plaża ( codziennie sprzątana ), miła obsługa i ładne pokoje. Trzeba pamiętaj że dla panów obowiązkowe są długie spodnie na kolację. Duży plus za to że pierwszego dnia trzeba się zapisać na pierwszą lub drugą turę kolacji i cały wyjazd mamy ten sam stolik. Brak typowych animacji, tylko muzyka grana na żywo. Na recepcji jest Pan który pięknie mówi po polsku więc bez problemu osoby nie znające angielskiego się dogadają 🙂 Polecam każdemu na typowy odpoczynek i relaks ☺️
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fajny pobyt z grupą znajomych
KRZYSZTOF 28.01.2024 | Termin pobytu: styczeń 2024 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymiDobrze zorganizowany wyjazd. Mimo że poza sezonem to hotel zapewniał dobre jedzenie i rozrywkę. Pokój regularnie sprzątany, obsługa bardzo miała. Polecam.