Opinie klientów o Tunezja - Gorąca Jak Samum

5.0 /6
159 
opinii
Intensywność programu
4.8
Pilot
5.1
Program wycieczki
5.1
Transport
5.3
Wyżywienie
4.6
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

3.5/6

Anna, Zgierz 31.05.2021

Tunezja gorąca jak Samum

Wycieczka raczej dla początkujących turystów, tych bardziej doświadczonych może nie zachwycić. Generalnie kraj bardzo brudny. Wszechobecne śmieci nie zachęcają do spacerów. Enklawy turystyczne z ogromną ilością hoteli na przyzwoitym poziomie. Tutaj miasta są raczej zadbane i czyste. Pogoda zawsze murowana, chociaż wieczorami ze względu na silny wiatr przydaje się cieplejsza bluza. Rzymskie obiekty archeologiczne oraz wioska berberyjska godne zobaczenia.

3.5/6

Barbara 17.08.2022

Średnio udany wyjazd

Trafiliśmy na największe święto odpowiednik naszej Wielkanocy. Dwa dni wszystko było zamknięte, ale za to mieliśmy okazję ,,podziwiać" zwożenie baranów na półkach samochodów do domów, rytuał ich zabijania przy drogach, płynącą ulicami krew. Do tego byliśmy świadkami uroczystości obrzezania chłopców. To takie nadprogramowe wydarzenia, ale pokazujące kulturę i obyczaje kraju. Mnie to się osobiście podobało, ale niektóre osoby miały z tym problemy. Poza tym Tunezja nie urzeka. We wszystkich miasteczkach mediany, każda podobna do poprzedniej, a w nich tłumy ludzi. Bardzo fajna wyprawa na Saharę i przejazd kładami ( dodatkowo płatny) ale polecam.

3.5/6

Janusz, POZNAŃ 22.09.2019

Tunezja - mieszane uczucia

W Tunezji jest wiele turystycznych atrakcji, niestety wrażenie psuje ogólny brak higieny, śmieci przy drogach i nieurozmaicone jedzenie. Zachwyt budzą zabytki w Kartaginie, meczet w Kairoun, baseny Ablagidów, Bardo.Nie mniej ciekawe były wizyty w oazach, wioskach berberyjskich czy rajd jeepami po pustyni.

3.5/6

Ewa, ---Rumia 28.10.2019

Impreza fakultatywna ponad wszystko

Sama impreza ciekawa gdyby nie wycieczki fakultatywne. Podstawowy program zwiedzania był pobieżny i skracany do minimum a nawet pomijane istotne punkty programu. W trzecim dniu zwiedzania została pominięta z programu tuniska medyna wpisana na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO w Kariouan. Pilot Abdullah ją po prostu pominął, za to był czas na zaprzyjaźniony sklep z dywanami i miejscowymi wyrobami, które są dostępne wszędzie i jak się później okazało trzeba było dla 21 osób realizować imprezę fakultatywną, kosztem czasu pozostałej części grupy, który to czas ponad godziny mógłby być na zwiedzanie miejsc z programu. Zapłaciliśmy za imprezę, zapłaciliśmy koszty obligatoryjne za realizację programu podstawowego ale wycieczki fakultatywne wzięły górę bo dawały dodatkowy zysk a reszta osób z wycieczki, która nie wykupiła fakultetu ...róbta co chceta… Jak mi wiadomo program zawarty w umowie powinien być zrealizowany, natomiast wycieczki fakultatywne mniej istotne i dla chętnych powinny być realizowane w ramach możliwości i nie kosztem niemałej grupy innych uczestników imprezy głównej. Dodatkowo na Dżerbie pilot Abdullah tak się spieszył ze zwiedzaniem budynków z muralami, że nie zauważył że zgubił połowę grupy. Dopiero zorientował się, że biegnie z garstką uczestników wycieczki, kiedy wrócił do autokaru, gdyż ponad połowa grupy wróciła do autokaru by się nie zgubić i czekała na resztę.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem