Opinie klientów o Tunezja - Gorąca Jak Samum

5.0 /6
199 
opinii
Intensywność programu
5.0
Pilot
5.2
Program wycieczki
5.2
Transport
5.4
Wyżywienie
4.6
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Maciej, Chojnice 13.10.2021

Tunezja - gorąco polecam!

Wycieczka objazdowa, jak i sam kraj - ciekawe, warte zobaczenia. Piękne, pustynne góry w Chebice, i rajd po Saharze - rewelacyjne, niezapomniane. Wspaniałe Koloseum w El Jem i ruiny term Antonina w Tunisie. No i tunezyjskie Santorini w Sidi Bou Said! Przełom września i października z temperaturami najczęściej powyżej 30 stopni, czyli to o co chodziło :D Hotele od bardzo dobrych, po rewelacyjne. Jedzenie bardzo pyszne i w sporych ilościach. Obsługa bardzo miła i sympatyczna, podobnie jak sami Tunezyjczycy, którzy są bardzo tolerancyjni i przyjaźnie nastawieni. Jest sporo policji i gwardii narodowej na wjazdach do miast, co może początkowo budzić niepokój, ale jest bardzo bezpiecznie. Polecam.

6.0/6

Katarzyna, Rzeszów 27.10.2019

Super objazd

Bardzo dobrze przemyślany program wycieczki (po raz kolejny kiedy jadę z Rainbow). Bez zbytniego pośpiechu na spokojnie można delektować się zwiedzanymi miejscami. Jedyną ryską na wyjeździe była mała cierpliwość pilota, zwłaszcza w stosunku do kobiet... Jednak jego wiedza i chęć pokazania jak największej ilości miejsc, zrekompensowała tą drobną niedogodność.

6.0/6

Sławomir, Malbork 29.07.2022

Tunezja - zakurzony raj

Gorąco i szczerze polecam wycieczkę objazdową po Tunezji jako pomysł na urlop zwłaszcza dla lubiących podróże i eksplorację globtroterów, którzy nie potrafią usiedzieć na plaży czy nad basenem dłużej niż 2 godziny.

6.0/6

Dariusz, Sosnowiec 04.07.2022

Tunezja - Gorąca Jak Samum

Z czystym sumieniem mogę polecić tę wycieczkę. To już trzecia objazdówka z Rainbow, wszystkie mogę zaliczyć do udanych. Dużym plusem tej wycieczki był pilot - Abdul. Tunezyjczyk. Nie było dla niego spraw niemożliwych do załatwienia. Bardzo
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem