Opinie klientów o Tunezja - Gorąca Jak Samum

5.0 /6
159 
opinii
Intensywność programu
4.8
Pilot
5.1
Program wycieczki
5.1
Transport
5.3
Wyżywienie
4.6
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Barbara 28.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Tunezja gorąca jak samum i tak było :)Świetna!!!!!!

Świetna wycieczka a przewodnik Aziz fantastyczny!Sama jestem przewodnikiem ,a po paru wycieczkach objazdowych z Rainbow Aziza uważam za najlepszego!!! Bardzo szeroka wiedza i robi to z pasją.Dużo informacji o życiu Tunezyjczyków, zwyczajach ,szkolnictwie,pracy...Od narodzin do śmierci i pochówku włącznie. Teraz o Tunezji wiem więcej niż o Polsce. Teraz o samej wycieczce NIE POLECAM NARZEKACZOM, siedźcie w domu! Na naszej wycieczce ekipa super i bardzo zadowolona! Sam program ciekawy, to co jest do zobaczenia w Tunezji widzieliśmy.Najlepszy, ale bardzo intensywny dzień to niedziela, czyli góry i pustynia jeepami.Bardzo gorąco ( 42 C w cieniu) ale pojechałam przecież w sierpniu więc pingwinów się nie spodziewałam hehe.Wspaniałe wrażenia z rajdu po pustyni po dnie wyschniętego słonego jeziora , a potem pustyni, by o zachodzie słońca dotrzeć do Matmaty na plan filmowy "Gwiezdnych wojen". Hotele fajne jak na Afrykę, standard proszę się nie spodziewać, że będzie jak w Europie. W sumie zaliczyliśmy 5 hoteli, wszystkie oceniam bardzo dobrze, niektóre bardzo duże resorty, inne mniejsze z fajną architekturą i basenami. Jedzenie ok, śniadania bardzo wcześnie bo dużo zwiedzania, ale program tak ułożony przez Aziza, że był czas na foty i czas na zakupy. Z fakultetów nie korzystałam, bo były bardzo wcześnie rano a wyjazd w trasę był zaraz po fakultetach, wolałam pospać dłużej. Tunezyjczycy uśmiechnięci, bardzo przyjaźni i tolerancyjni, niby kraj muzułmański , ale widać że mocno demokratyczny i bez dyktatora co mnie miło zaskoczyło (porównanie do innych państw). Tunezja piękna, duża różnorodność, od zielonej północy po pustynię na południu. Djerba fajna turystyczna wyspa. Polecam gorąco ten ,,objazd,, jeżeli macie możliwość to z Azizem :))) powinien dostać premię za profesjonalizm i zaangażowanie. Gorąco polecam tą wycieczkę objazdową! Pozdrawiam i do zobaczenia w innym miejscu :)))

6.0/6

DOROTA, GDAŃSK 06.09.2021

Tunezja -Gorąca Jak Samum

Był to kolejny wyjazd z Rainbow i nie zawiedliśmy się. Tunezja okazała się znakomitym wyborem. Wspaniałe widoki,na góry Atlas i gorąca Sahara. Lokalny przewodnik Abdul zabiera nas w podróż przez życie statystycznego Tunezyjczyka opowiadając o jego codzienności i zwyczajach, od urodzenia aż po śmierć.Pan Abdul pokazał nam wiele miejsc, nawet takich, które nie były zaplanowane. Program jest intensywny,ale nieprzesadzony. Zawsze można odpocząć na hotelowym basenem,lub nad morzem. Wycieczkę możemy polecić z czystym sumieniem.

6.0/6

Krzysztof 02.10.2022

Gorąca jak samum

Program fajny bo nie jest męczący, wszystko fajnie zorganizowane, pilot lokalny który mówi po polsku, ułatwiało to niektóre rzeczy ogarnąć! Polecam z czystym sumieniem.

6.0/6

Dorota 27.08.2023

Tunezja gorąca jak samum

Fajna wycieczka, bogaty program, dobre jedzenie, przesympatyczny pilot. Jeżdżę z Rainbow od lat i tym razem też było superowo. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem