Opinie klientów o Tunezja - Gorąca Jak Samum

5.0 /6
159 
opinii
Intensywność programu
4.8
Pilot
5.1
Program wycieczki
5.1
Transport
5.3
Wyżywienie
4.6
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Małgorzata Anna, --- 19.08.2022

sierpień 2022

Wycieczka rewelacyjna!!Godna polecenia. Pilot Abdul pokazał nam Tunezje oczami Tunezyjczyka .

6.0/6

Ula 19.09.2022

Tunezja Gorąca Jak Samum

W pierwszych dniach września braliśmy udział w wycieczce objazdowej po Tunezji . Trasa przejazdu pokazuje różne oblicza tego kraju od nadmorskich kurortów poprzez gaje palmowe ,pustynię .góry berberyjskie wioski .A wszystko to wplecione w życie tunezyjskiego Kowalskiego.Starożytne świątynie wody pozostałości po najdłuższym akwedukcie doprowadzającym wodę do Kartaginy . zwiedzanie Kartaginy Term Antoniusza czy fortu Kelibia na długo pozostanie w pamięci jak też nie zapomnimy mauretańskiego miasteczka Sidi Bou Said .Długo zostanie też w pamięci przejazd dżipami po pustyni i spacer do wodospadów . Wspaniały lokalny przewodnik Azis potrafił skupić uwagę i zainteresować wszystkich uczestników wycieczki. Autokar klimatyzowany czysty . Pomimo bardzo wczesnego wstawania i wyjazdu grupa była wspaniała nikt nie marudził .

6.0/6

Renata, Wrocław 22.10.2023
Termin pobytu: październik 2023

Palmy i piasek

Wyjazd w październiku to dobry pomysł dla wszystkich, którzy wolą, w trakcie zwiedzania, odrobinę niższe temperatury niż 40 st. Ranki i wieczory są już odrobinę chłodniejsze, a dzień krótszy, ale w południe temperatury przekraczają 30 st. C. Program wycieczki intensywny, interesujący i urozmaicony. Hotele bardzo przyzwoite, z posiłkami w formie szwedzkiego stołu. Przewodnik - pan Aziz kompetentny i życzliwy. Tunezyjczycy starają się być mili i pomocni. Kraj muzułmański, ale samotna kobieta na ulicy (Tunezyjka lub turystka) nie jest sensacją.

6.0/6

Łukasz, Gdańsk 16.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Różne oblicza Tunezji

Zaletą, tego wariantu objazdu, są odwiedziny zarówno zielonej północy (zielonej jak na Afrykę w środku lata), jak i gorącego południa. Oczywiście największą robotę robi przewodnik - Azis. I nie chodzi tylko o to, że wyjazd był zgodny z planem, program ułożony w spójna całość. Będąc w kolejnych miejscach, była szansa dowiedzieć się nie tylko o nic, ale też o rzeczach z nimi związanymi; do tego pory oglądania dopasowane do temperatur na zewnątrz - a bywało ponad 46 st. C. Hotele ok, jak na fakt, że to objazdówka. W autokarze, była zawsze do nabycia zimna woda. To wszystko w sumie daje efekt, że Tunezja to bardzo ciekawy kraj.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem