Opinie klientów o Tunezja - Gorąca Jak Samum

5.0 /6
159 
opinii
Intensywność programu
4.8
Pilot
5.1
Program wycieczki
5.1
Transport
5.3
Wyżywienie
4.6
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Teresa Irena, Nietków 18.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Tunezja gorąca jak samum

To moja kolejna objazdówka z Rainbow, która spelniła moje oczekiwania. Zobaczyłam więcej niz było w programie, pilot wycieczki Mohamed Aziz z wielką wiedzą o Tunezji, z poczuciem humoru , pomocny i bardzo chętnie odpowiadał na wszystkie pytania. W hotelach czysto, w pokojach również i jedzenia bardzo dużo i smaczne. Obsługa miła jak zresztą wszyscy w Tunezji. Wycieczkę polecam każdemu, kto chce poznać Tunezję.

6.0/6

Dorota 17.08.2015

Tunezja- Gorąca jak Samum

Wycieczka fantastycznie zorganizowana. Cały program zrealizowany maksymalnie. Dzięki wspaniałej pilotce Pani Ani i lokalnemu przewodnikowi Radłanowi mogę powiedzieć, iż był to jeden ze wspanialszych wyjazdów mimo napiętej sytuacji w regionie.

6.0/6

ALINA, Gdynia 19.06.2022

Masa atrakcji

Wycieczka bardzo udana. Program zróżnicowany, można było dużo zobaczyć i dowiedzieć się wielu nowych rzeczy o Tunezji.

6.0/6

Bogdan Surowiec 23.08.2022

Piękna wycieczka do Tunezji

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana. Bez nadmiernego zmęczenia, zobaczyliśmy wiele ciekawych miejsc. Wygodny, klimatyzowany autokar z Wi-fi. W hotelach baseny, z których niektóre czynne do ostatniego klienta, nawet w nocy. Pokoje w hotelach czyste, klimatyzowane. Dwa hotele nad samym morzem, można skorzystać z plażowania. Naprawdę świetnie przygotowany przewodnik, Tunezyjczyk biegle posługujący się językiem polskim. Posiłki - można było zasmakować oryginalnych potraw. Przepiękna wycieczka fakultatywna na wielbłądach o zachodzie słońca (gorąco polecam). Emocjonująca wycieczka dżipami po Saharze. Przecudne krajobrazy. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem