Opinie klientów o One Resort Aquapark & Spa

5.3 /6
33 
opinie
Atrakcje dla dzieci
5.6
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
5.5
Pokój
4.8
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
5.4
Sport i rozrywka
5.6
Wyżywienie
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

TOMASZ 09.06.2023
Termin pobytu: maj 2023

Bardzo dobra organizacja hotelu

Hotel położony i wyposażony tak, że nie przeszkadza jego położenie (daleko do miasta). Własna plaża, cały czas sprzątana. Dość powszechne mrówki w pokojach (no ale w większości są tam "domki". Jedzenie urozmaicone, najsłabsze śniadania. Ogólnie polecam z dziećmi.

5.0/6

renkos@onet.pl 04.09.2023

ocena hotelu

Hotel zbudowany jako wioska ładne bungalowy w kolorze białym. Duże, czyste pokoje, codziennie sprzątane. Całe życie praktycznie toczy się przy basenach gdzie odbywają się różne zajęcia. My jesteśmy zwolennikami plaży i morza. byliśmy od 24 sierpnia leżków pod dostatkiem, ciepłe morze, pan przynoszący napoje oraz drugi który zmiatał piasek z materacy, wygrabiał trawę z morza. Wieczorem animacje małe i duże. Jedzenie przepyszne, bardzo duży wybór dań, ciast owoców, przemili kelnerzy. Na terenie hotelu dużo barów z przekąskami i napojami. Hotel w pełni zasługuje na swoje 4* dodam jeszcze +

5.0/6

WITOLD, Świętochłowice 27.06.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Super wakacje.

Hotel ładny czysty zadbany. Na plaży ładny drobny piasek. Codziennie czyszczona . Jedzenie urozmaicone dla każdego coś dobrego. Hotel godny polecenia dla rodzin z dziećmi.

5.0/6

Żaneta, Poznań 22.06.2022

Wakacje 🤩

Odczucia trochę mieszane. Hotel po pandemii wymaga poprawek zwłaszcza łazienki i baseny ze zjeżdżalniami jednak obsługa jest rewelacyjna, a Animatorzy naprawdę zasługują na pelne uznanie. Atrakcje na każdym kroku.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem