Opinie o Riviera
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bez fajerwerków, bardzo średnio
Krystian 21.09.2025 | Tagi: do 25 lat, z rodzinąHotel faktycznie 3* i to może nawet ledwo. Pełno rozwydrzonych dzieci, w restauracji podczas posiłków krzyki, rodzice nie pilnują swoich dzieci praktycznie, trzeba prosić kelnerów by zmienili obrusy, bo są bardzo brudne, gdy nie przyjdziesz od razu na posiłek. Spory chaos krótko mówiąc. Baseny na zdjęciach wyglądają o wiele korzystniej niż w rzeczywistości. Pokoje są czyste, choć przydałoby się odświeżenie, np. wymiana wanny z odpryskami, rozwalona rama lustra w łazience i wymiana luster w szafie w przedpokoju. Obsługa sympatyczna, pomocna, dojście do plaży hotelowej jest w porządku, na samej plaży jest sporo miejsca by rozłożyć leżaki. Co istotne - w hotelu można wymienić gotówkę na dinary, ale nie ma bankomatu by ją wypłacić, trzeba iść do Port El Kantaoui albo prosić ochronę hotelu obok, by Cię wpuścili na 2 minuty. Ponadto korzystałem w wycieczki "Sahara w 2 dni" - bardzo, bardzo męczący wyjazd, ale myślę, że było warto.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wrzesień 2023
Katarzyna, Warszawa 20.09.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parzePobyt średnio udany, części wspólne wyglądają tak jak na zdjęciach, natomiast pokoje są w katastrofalnym stanie, nie można tez liczyć na co dzienne sporządzanie, ręczniki wymieniane tylko wtedy kiedy zostawiliśmy napiwek powyżej 10 dinarów, warto rozejrzeć się za innym hotelem w okolicy
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wypoczynek w rivierze
Patryk, Ruda Śląska 06.01.2025 | Termin pobytu: październik 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzeogólnie pobyt w hotelu uważam za bardzo fajny mimo iż wymaga on sporego odświeżenia. jedzenie niestety bardzo ale to bardzo monotonne. za to animatorzy bardzo nadrabiają wszelkie niedociągnięcia hotelu
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Budżetowy hotel z fajnymi ludźmi
s2wedu 28.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąHotel wybudowany w 1993 roku , ostatnio odświeżany w 2005 roku. Na plus: mili ludzie - szczególnie animatorzy , kelnerzy i obsługa hotelu fajne baseny - jeden głęboki i jeden płytki dla dzieci z zjeżdżalniami, jedzenie bardzo smaczne - kuchnia tunezyjska + europejska pokoje sprzątane codziennie bez karaluchów - wymiana ręczników też codziennie i w miarę dobrze działająca klimatyzacja piękna plaża i morze dobra lokalizacja Na minus hotel który wymaga odświeżenia dużo leżaków koło basenu połamanych i starych rozwodnione alkohole plastikowe kubki do picia alkoholi i napoi na stołówce obsrane przez ptaki żyrandole nie działajcie TV w pokoju słabe wifi Jeśli szukacie budżetowego hotelu i na pewne rzeczy możecie przymknąć oko to polecam. Jeśli wszystko ma być nowe i na topie to niestety będziecie rozczarowani tym hotelem.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Miejsce dla osób z dziećmi, którym nie przeszkadza bród oraz drinki alkoholowe bez alkoholu
Marek 11.08.2019 | Tagi: 36-45 lat, w parzeHotel czasy świetności i swoje 4 gwiazdki ma już dawno za sobą! W prawdzie było więcej minusów niż plusów, ale dobra pogoda i piaszczysta plaża w pewnym stopniu rekompensowała te niedogodności. Hotel czy kraj raczej na jeden raz. Zdecydowanie za tą cenę lub za niewielką dopłatą warto poszukać czegoś w Turcji, która ma dużo bardziej rozbudowaną bazę noclegową, jest czyściej, a jedzenie jest dużo smaczniejsze.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
All dramat
Ola, Kolobrzeg 05.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąByło bajecznie ciepło, piękne plaże i widoki a co do hotelu to przydałby się remont, kuchnia monotonna i najgorszy all inclusive, wiecznie brakowało napojów alkoholowych i bezalkoholowych już nie mówiąc o szklankach czy kubeczkach. Jedyne co można pochwalic to basen i wesołą grupę animatorów.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Riviera
Agnieszka, Sząbruk 03.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiHotel wymaga remontu pokoje stare nie remontowane pozostawiają wiele do życzenia jedzenie bardzo słabe na stołówce bardzo brudno
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Dla niewymagających
Jolanta 19.09.2022 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąByłam trochę wystraszona opiniami, które czytałam przed wyjazdem, ale uznałam, że zaryzykujemy. Myślę, że wyzwaniem nie jest tyle sam hotel, co Tunezja. O ile hotel będzie po prostu do zniesienia dla osób niewymagających wiele, o tyle problematyczni są jego goście — wakacje w wysokim sezonie spędza się tutaj z Algierczykami, którzy stanowią ok. 90% hotelowych gości. A to oznacza niestety straszny syf, dzicz na stołówce i brak poszanowania dla reszty gości. Jeśli myślimy o wakacjach w ty miejscu polecam drugą połowę września, kiedy w Algierii trwa już rok szkolny i wypoczywających jest niewielu. Co do samego hotelu — lata świetności zdecydowanie ma za sobą i chociaż w kategorii lokalnej chwali się czterema gwiazdkami, myślę, że w realnym świecie to coś w okolicach trójki. Pokoje w miarę czyste, pewnie można byłoby przeprowadzić gruntowne porządki, ale tam zdaje się nikt nie ma na nic czasu. :) Po przyjeździe w recepcji czekałyśmy około 40 minut na pokój, dostałyśmy zamieszkany przez kogoś pokój — pan z obsługi powiedział, że czasem się to zdarza (brak jakiejkolwiek organizacji na miejscu), kolejne 20 minut oczekiwania, tym razem się udało. W pokoju papieru toaletowego brak, baterii do pilota TV brak, dobrze, że klimatyzacja działała, bo wiem, że było to problemem w innych pokojach. Hotel podzielony na cztery piętra — mam wrażenie, że podział ze względu na pochodzenie — na naszym (najwyższym) piętrze mieszkali sami Europejczycy. Pokój z balkonem wychodzącym na kuchnię, więc cały dzień do późnych godzin wieczornych trzaskały talerze i buczała klimatyzacja. Z basenu nie korzystałyśmy — zwykle był okupowany przez arabskie rodziny. Na plaży dużo spokojniej, nie ma bitwy o leżaki. Plaża czysta, węższa w stosunku do tych polskich, ale to żaden problem. Morze ciepłe i czyste, chociaż zdarzały się prądy, które przynosiły śmieci. Bar na plaży otwarty dosyć krótko, bo do 16.00. Pracownicy oddelegowani na plażę przepędzali sprzedawców i gości z innych hotelów — zdecydowanie na plus. Największy problem był z jedzeniem — prawie zawsze czegoś brakowało, bo chmary Algierczyków rzucały się na wszystko i zabierały ilości do wykarmienia całej armii, po czym 95% zostawiali na stołach... Obsługa starała się szybko dokładać jedzenie, ale często lepszych dań już po prostu nie było. Kelnerzy na stołówce to złoto — odwalają najcięższą pracę w całym obiekcie, a i tak chodzą uśmiechnięci i są chętni do pomocy. Z hotelu można przejść się około 15 minut plażą i będziemy w porcie, gdzie są sklepiki z pamiątkami, bankomaty i market. Na bazarach i w sklepikach targować się spokojnie o 90% podstawowej ceny! Nie polecam wycieczki fakultatywnej do Tunisu — nie zobaczyłyśmy praktycznie niczego. Wycieczka kosztowała 50E a wyglądała tak: przewieziono nas do Kartaginy, przewodnik powiedział dwa zdania, dał nam 20 minut czasu wolnego (oprócz ruin i sklepików, niczego więcej tam nie ma). Drugi przystanek: Sidi Bou Said — zwiedzanie jednego domu od wewnątrz także z bardzo krótkim komentarzem przewodnika - 30 minut czasu wolnego i wyjazd do centrum Tunisu — byłam przekonana, że będziemy miasto ZWIEDZAĆ, a zamiast tego, wysadzono nas z autokaru, przewodnik zabrał wycieczkę do marketu i dał 40 minut na bazarze. Czyli oprócz spaceru po Sidi Bou Said, robiliśmy dokładnie to, co mogłam robić przy hotelu albo jadąc do Sousse 10 minut taksówką. Generalnie można, ale nie były to wakacje życia i zniechęciły mnie do Tunezji na kilka następnych lat.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Opis hotelu
TOMASZ LUDWIK, Bydgoszcz 11.08.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parzeTrzeba mieć dużo dystansu do tego hotelu. Jedzenie inne niż na zdjęciach, klimatyzacja to mit, animacje to równe z poziomen dna rowu marjańskiego. Z pozytywnych tematów to naprawde spoko plaża i bar na niej, w miare czysto i od czasu do czasu mają jakiś event i podają inne jedzenie. Na plus zasługuje możliwość kolacji z karty ( naprawde warto skorzystać). Podobały nam się również wycieczki dodatkowe. Hotel na pewno piwinien mieć gwiazdkę mniej jak nie dwie ale w tunezji to inne standardy chyba są.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
To nie pytarda ....ale max 2 gwiazdki
Jolanta z mężem 18.09.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel do odnowienia całkowitego .Stołówka nie restauracja zapuszczona brudem i lepiacym się tłuszczem, sztućce niedomyte , szklanki opalcowane ,jedzenie zimne i niedokładne czasami wręcz już nie ma .Bar od 10-24 ranna zmiana super chłopaki potem już tylko gorzej brak szklanek i ociągająca się obsługa alkohol lany do naparstków i uzupełniany kostkami lodu .Plaża na plus leżaków pod dostatkiem bar na plaży ok wc nawet możliwe do użytku .Animacje w ciągu dnia ciekawe na basenie i na plaży .Wieczorne kids disco ok a potem pokazy animatorów którzy starają się jak mogą by było ok .Wielkie brawa za dystans do siebie i otwartość dla RAMBO naprawdę uroczy gość