Opinie klientów o Turcja Egejska - Sułtańskie Rarytasy

5.5 /6
488 
opinii
Intensywność programu
5.5
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.6
Transport
5.5
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

3.5/6

Barbara 18.08.2014

Bardzo trudny objazd

Ciekawa miejsca: Efez, Troja, Pergamon, Stambuł, Kapadocja i Pamukale. Warte zobaczenia. Jednak całość bardzo męcząca, choć można poprawić warunki jazdy i pobytu

3.5/6

Teodozja Anastazja, Warszawa 30.05.2018
Termin pobytu: kwiecień 2018

niezapomniane widoki

Wycieczka bardzo ciekawa choć męcząca, bardzo różnorodna i kolorowa, godna polecenia

3.0/6

Iwona Anna, Gdańsk 16.05.2022

Sułtańskie Rarytasy

Program obejmuje tak duży obszar, że większość czasu spędza się niestety w autokarze, na samo zwiedzanie czasu jest niewiele, bo nie sposób wszędzie zdążyć. Z dodatkowych atrakcji warto się skusić na przejazd Jeepami po Kapadocji, rejs po Bosforze i wieczór turecki (balony nie wypaliły ze względu na pogodę), pozostałe atrakcje robione są po łebkach, aby tylko skasować turystę (derwisze, hammam - nie warto). Wizyty proponowane w trakcie objazdu w salonie z wyrobami skórzanymi, złotem i słodyczami - wszędzie tam ceny nawet po dużych negocjacjach, znacznie przekraczają ceny z Bodrum czy ze Stambułu. Ogólnie po wycieczce pozostaje ogromny niedosyt czasu poświęconego na zwiedzanie. W Turcji bardzo przygnębiający jest też widok wszech obecnych bezpańskich psów, wychudzonych, apatycznych, schorowanych, dla psiarzy ten widok psuje całe wrażenie uroku Turcji, warto zabrać ze sobą jakieś przysmaki z pewnością się przydadzą.

3.0/6

Justyna, Włocławek 08.07.2015

Maj 2015

Przede wszystkim chcę zaznaczyć, że pojechaliśmy na wycieczkę żeby "rzucić okiem" na Turcję. Udało się. Na nic więcej proszę nie liczyć. Była to któraś z kolei wycieczka zagraniczna.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem