Opinie klientów o Turcja Egejska - Sułtańskie Rarytasy

5.5 /6
494 
opinie
Intensywność programu
5.5
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.6
Transport
5.5
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

katarzyna, Poznań 07.08.2014

Sułtańskie Rarytasy

Turcja Egejska i sułtańskie rarytasy, wycieczka godna polecenia,bardzo ciekawy program , ponad 3tyś.km, ale warto było, zachwycające widoki,cudne zabytki,Turcja jest przepiękna,Pani pilot miała niesamowitą wiedzę, byliśmy wręcz zasypani informacjami i ciekawymi anegdotami,kierowca autokaru również miły i bardzo skromny,hotel Palm Winks w Didim na pobycie rewelacyjny,mnóstwo zieleni, spokój,każdy pokój z tarasem i dostępem do internetu.Hotele na objeździe również miały dobry standard, czysto i urokliwie:)Kasia

6.0/6

Małgorzata 24.09.2021

Turcja Egejska

Wycieczka wspaniała. Widoki przepiękne, warte zobaczenia. Szczególnie Kapadocja , Pamukkale, Efez, Pergamon, Stambuł. Wrażenia z wycieczki niezapomniane. Nie czułam zmęczenia po przejechaniu 3000 km.

6.0/6

Waldek 25.08.2014

Turcja - kraj warty odwiedzenia.

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka po Turcji. Super pilot pan Wojtek (wie wszystko na temat Turcji). Wiele naprawdę bardzo fajnych miejsc wartych zobaczenia.

6.0/6

Małgorzata 31.08.2022

Turcja kolorowa i pachnąca

Kolejna wyprawa z firmą Rainbow, która pozytywnie mnie i moją rodzinę zaskoczyła. Program napięty i wymaga wczesnego wstawania. Niedogodności te jednak rekompensuje widok najpiękniejszych perełek Turcji. Wycieczka ta jest dla turystów, którzy lubią zwiedzanie i poznawanie nowych miejsc. Ogromne podziękowania dla Pani pilot Haliny, która dzięki swojej szerokiej wiedzy przybliżyła nam historię Turcji, sytuację polityczną, jak również obyczaje Turków. Do tej pory to najlepszy pilot, z jakim mieliśmy przyjemność podróżować. Jest to osoba bardzo ciepła, uśmiechnięta i świetnie zorganizowana. Na pochwały zasługują również pilot Sezai i kierowca Ali. Dzięki nim nie musieliśmy czekać w kolejkach do najważniejszych punktów i korki na trasie też nie były nam straszne.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem