Opinie klientów o Turcja Egejska - Sułtańskie Rarytasy

5.5 /6
488 
opinii
Intensywność programu
5.5
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.6
Transport
5.5
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

PIOTR, Zduny 02.06.2019

Sułtańskie wrażenia

Trudno w 100 znakach opisać zadowolenie, więc skorzystam z formy prostej - epicka ocena... WSPANIAŁE WRAŻENIA, NIEZPOMNIANE WIDOKI, PRZEWSPANIAŁY DUET PILOTÓW, BILAL i MARIOLA

6.0/6

Mariola, Ząbki 20.06.2019

Wycieczka mojego życia

Wycieczka warta każdej wydanej złotówki, euro czy liry. Na pewno warto wziąć więcej lir, jest mnóstwo miejsc, w których aż chce się coś kupić, a ceny przyzwoite. Program wycieczki dopracowany do perfekcji, męczący ale niesamowicie ciekawy. Jeśli ktoś lubi pospać dłużej czy nie lubi chodzić, nie polecam, żeby nie psuć nastroju innym, którzy ciekawi świata mają szansę naprawdę wiele się dowiedzieć. Pilot opowiada ciekawie i bardzo dużo, widać wiedzę i doświadczenie, a co najważniejsze czuć pasję, nie robi nic z przymusu. Dzięki tysiącu opowieści w drodze, czas mija szybko a człowiek nie męczy się jazdą. Ja dziś kończę objazd, zmęczona, ale szczęśliwa i usatysfakcjonowana. Poczułam klimat prawdziwej Turcji i pokochałam ten kraj. Z czystym sumieniem polecam i sama na pewno jeszcze wrócę.

6.0/6

Wojciech Koszalin 31.03.2014

podróż marzeń - 25 rocznica ślubu na tureckiej ziemi była przygodą życia

Wspaniała sprawa - chętnie bym ją powtórzyła! Objazdówka po Turcji to moc niezapomnianych wrażeń, a Kapadocja to kraina jak z Księżyca - to trzeba zobaczyć, tego nie da się opisać. Tureckie klimaty dosłownie i w przenośni warte są poznania. Wycieczka godna polecenia - aktywna, wypełniona po brzegi wrażeniami, egzotyką wschodu, w towarzystwie Pana Wojtka - świetnego przewodnika. W całości to coś dla wielbiciela tak przyrody, jak i kogoś ciekawego innej kultury. I ten posmak Starożytności.... Warto było tam pojechać.

6.0/6

Paweł 26.09.2020

Zaczarowana kraina pełna magii

Chcesz poczuć się jak w bajce zapraszam do Turcji, gdzie piękno krajobrazów zachwyca
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem