Opinie klientów o Turcja Egejska - Sułtańskie Rarytasy

5.5 /6
487 
opinii
Intensywność programu
5.5
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.6
Transport
5.5
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Magda, Łukasz, Mateusz 02.07.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Wspaniale

Jesteśmy z mężem mile zaskoczeni Turcją. Jest bardzo zróżnicowanym krajem pod względem zabytków, ukształtowania terenu. Mnóstwo atrakcji dla dorosłych i dzieci. Część objazdowa bardzo interesująca ( mimo wczesnego wstawania) przede wszystkim dzięki Panu Wojtkowi, pilotowi, który z pasją opowiadał o Turcji. Jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim stanowisku. Umilał nam czas opowieściami z poczuciem humoru a także wraz z drugim pilotem z Turcji sprawili, że czuliśmy się bezpiecznie na każdym kroku. Część wypoczynkowa niezapomniana Leniwy wypoczynek w raju. Tak mogę to opisać. Nasz siedmioletni syn Mateusz również zachwycony całą wycieczką, szczególnie Panem Wojtkiem.

6.0/6

Hanna 01.06.2019

Wspaniała wycieczka - tylko polecać

Intensywny program , ale ogromie ciekawy . Kapadocja nas zauroczyła . Efez i Pergamon oraz Troja także , choć oczywiście co kto lubi . Dla niektórych " tylko " kamienie . Genialni przewodnicy p.Mariola i Bilal - dzięki nim było cudownie . Profesjonalizm , wiedza , bez nadmiernej ilości faktów historycznych , tylko tyle ile trzeba . Warto zapisać się na dodatkowe atrakcje .

6.0/6

Bożena, Zabrze 20.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Gorąco polecam

Jestem bardzo zadowolona z wycieczki. Bogaty program, wspaniala przewodniczka Magda, dysponujaca ogromna wiedzą. Wycieczka była świetnie zorganizowana.

6.0/6

Kamila Anna, Śrem 07.07.2021

Rewelacja

Super wycieczka, bardzo intensywna ale ambitna pokazuje perełki i piękno Turcji, bogaty plan podróży, pilot Arek bardzo profesjonalny i super facet. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie podczas wakacji, był też czas na odpoczynek, hotele na objeździe bardzo ładne, ciekawe wycieczki fakultatywne, właściwie żadnych minusów, to mija kolejna wycieczka z rainbow i jak zawsze nie zawiodłam się, sułtańskie rarytasy gorąco polecam.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem