Opinie klientów o Turcja Egejska - Sułtańskie Rarytasy

5.5 /6
487 
opinii
Intensywność programu
5.5
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.6
Transport
5.5
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Renata, Bydgoszcz 27.06.2014

Wycieczka marzeń - Turcja 29.05-05.06.2014

Poznań przed wylotem.Do ostatniej chwili brak listy uczestników to i brak odprawy.Już na początku wszyscy wylatujący z Poznania psioczą na biuro podróży. Jeszcze gorzej jest w Bodrum po skończonej wycieczce.Wykwaterowanie z hotelu o 15.30 wyjazd na lotnisko o 20.30 i znowu brak jest list pasażerów i znowu czekanie aż się wszyscy odprawią i na końcu my z Rainbow.Wylot z Bodrum o 4.30 ,bilety na autobus do Bydgoszczy przepadły.I cała radośc z wycieczki też.

6.0/6

RAF 28.07.2021

Sultanskie Rarytasy

Wycieczka bardzo fajna polecam wszystkim.

6.0/6

Jolanta, Bydgoszcz 10.10.2022
Termin pobytu: wrzesień 2022

Strach ma wielkie oczy )

Bardzo obawiałam się tego objazdu, bo to chyba jeden z bardziej wymagających po Turcji. Niepotrzebnie, wszystko jest dobrze zorganizowane. Najważniejsze jest dobre nastawienie i oczy szeroko otwarte. Fajny program. Obawiałam się, że wycieczka będzie męcząca, ale w zasadzie nie bardziej niż mój statystyczny plan dnia. Wczesna pobudka i pełne obroty do wieczora, a na objeździe był dodatkowy plus w formie drzemki w czasie drogi :) Ja skończyłam objazd w pełni zadowolona. Można się czepiać programowych chwil w wytwórni skóry czy słodyczy chociażby, ale nie są one aż tak długie by robić z tego problem. Taka lokalna ciekawostka. Kapadocja, Pamukkale... Istambuł. Nie ma co opowiadać, tylko zapisywać się i przeżyć samemu. Zdecydowanie polecam wieczór turecki w Kapadocji, rejs po cieśninie Bosfor, choćby jeepy w Kapadocji. Pokochałam turecką kuchnię. po powrocie poszukałam inspiracji w internecie i już 2x w domu robiłam gozleme- choć tego jedzonene spod ręki babuszki przy drodze- nie da się odwzorować, ale jego namiastka skraca cierpienie tęsknoty :) Objazd jest może trochę wymagający, ale zdecydowanie polecam. Nam się trafił najcudowniejszy pilot, jakiego można sobie wymarzyć- człowiek z wiedzą i pasją. Można go było słuchać godzinami. Pan Robert tworzył zgrany team z lokalnym przewodnikiem Sezajem oraz kierowcą Alim. Wesoło, bezpiecznie i ciekawie.

6.0/6

Iwona 01.07.2021

Świetna

Zupełny przypadek, że się na niej znalazłam, ale cudowny przypadek. Zobaczyłam mnóstwo wspaniałych miejsc. Dowiedziałam od Pani Marioli wiele ciekawych informacji. Należy się przygotować na spore odległości do pokonania autokarem, kilkukrotne wczesne wstawanie, ale warto.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem