Opinie o Mandarin Resort

Kategoria lokalna: 5

4.7/6
(203 opublikowane opinie)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.2
Obsługa hotelowa
5.0
Plaża
3.0
Pokój
4.3
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
4.5
Sport i rozrywka
3.2
Wyżywienie
4.8
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Turystka 06/2025

    Bożena Jolanta, Wałbrzych 06/2025 23.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Bardzo przyjemny hotel, otoczony pięknymi roślinami. To duży ogród z palmami, kwietnymi oleamdrami, rododendronami, azaliami. Wszystkie balkony wychodzą na kolorowy ogród, pełen ptaków.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    SUPER WYPOCZYNEK

    Krzysztof, --- 07.08.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 56-65 lat, z rodziną

    Bardzo fajny i czysty hotel . Doskonale i bardzo różnorodne jedzenie i baaaardzo dużo 😀 Mloda profesjonalna obsługa. Gorąco polecam 🌞

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Wypoczynek

    Barbara, Poznań 22.10.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Sam hotel położony w spokojnej okolicy. W niedalekiej odległości mnóstwo sklepów, apteka no i oczywiście słynny bazar. Ludzie bardzo mili i przyjaźni może na bazarze trochę nachalni ale wszystko w granicach normy. Jedzenie przepyszne, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa bardzo życzliwa i pomocna. Basen codziennie sprzątany. Chętnie wybiorę się tam jeszcze raz.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    wyjazd udany

    Monika 29.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Hotel mocno przegwiazdkowany. Dalibyśmy mu 4. nasz pokój i oddzielny nastolatków w miarę ok, za to w łazienkach smród z kanalizacji, niedokręcone deski klozetowe. Bardzo przy basenie ok. Dania w restauracji bardzo dobre, różnorodne, czasem letnie zamiast gorących. W snack barze od 14 do 16 zawsze frytki, pizza, czasem nugetsy czy hamburgery. obsługa bardzo miła, młodzi ludzie, bardzo szybcy. Byliśmy od 19.06 do 26.06 nie było kolejek do niczego i można było spokojnie znaleźć stolik czy leżaki. okolica z mnóstwem sklepów. Dojście do portu i mariny około 10 minut. Ogólnie jesteśmy zadowoleni.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Super położenie

    Piotr Paweł, Słupsk 04.08.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel w samym centrum miasta. Wszędzie blisko. Obsługa bardzo pomocna. Jedzenie urozmaicone. Baseny małe, ale wystarczające. Nikt na siebie nie wpadał :-). Jedynie, osoby pracujące na recepcji jakby z innego świata, nie czuliśmy się bezpiecznie. Nawet nie spoglądali, kto wchodzi do hotelu, jakby za karę tam siedzieli.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Wypoczynek

    Bogusława 11.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    Polecam🙂wyżywienie ,obiekt ,obsługa hotelowa i bliskość do plaży( 15 minut) oferta spełniła moje oczekiwania.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    10

    Klimatyczny hotel w centrum atrakcji

    Sebastian 05.10.2022 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Serdecznie polecam hotel Mandarin Resort and Spa - wyjątkową jego cechą jest swego rodzaju klimatyczność designerska. Hotel stwarza wrażenie ogrodu, i w połączeniu z niską zabudową prezentuje się wyjątkowo elegancko.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Wakacje z dziećmi 👦

    Ewelina 27.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Bardzo przyjemny hotel z dużą ilością zieleni. Super opcja z dwoma basenami- szaleństwo lub chill. Lunche i kolacje przepyszne- obsługa mimo, że nie wszyscy porozumiewają się po angielsku, miła i pomocna. Okolice basenów sprzątane na bieżąco. Mały minus za brak dostępności kawy przed 7.30 😅 Zjeżdżalnie tylko dwie ale kreatywność dzieci nie ma granic 😁

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Beztroski czas.- Błogi relaks.

    Karol, --- 30.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 26-35 lat, samemu

    Było super.Poznałem grupę fajnych ludzi z Polski.Wspólnie z nimi spędzałem czas relaksowaliśmy się wspólnymi rozmowami przy basenie,w restauracji podczas posiłków które razem spożywaliśmy.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Super wakacje

    Irek Katowice 21.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Hotel przyjemny, kameralny.,dobra lokalizacja blisko centrum. Obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo dobre jedzenie, duży wybór. Pokoje czyste,klima, lodówka,codziennie wymiana pościeli. Polecam