Opinie o Mandarin Resort
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Turystka 06/2025
Bożena Jolanta, Wałbrzych 06/2025 23.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeBardzo przyjemny hotel, otoczony pięknymi roślinami. To duży ogród z palmami, kwietnymi oleamdrami, rododendronami, azaliami. Wszystkie balkony wychodzą na kolorowy ogród, pełen ptaków.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
SUPER WYPOCZYNEK
Krzysztof, --- 07.08.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąBardzo fajny i czysty hotel . Doskonale i bardzo różnorodne jedzenie i baaaardzo dużo 😀 Mloda profesjonalna obsługa. Gorąco polecam 🌞
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wypoczynek
Barbara, Poznań 22.10.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąSam hotel położony w spokojnej okolicy. W niedalekiej odległości mnóstwo sklepów, apteka no i oczywiście słynny bazar. Ludzie bardzo mili i przyjaźni może na bazarze trochę nachalni ale wszystko w granicach normy. Jedzenie przepyszne, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa bardzo życzliwa i pomocna. Basen codziennie sprzątany. Chętnie wybiorę się tam jeszcze raz.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wyjazd udany
Monika 29.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel mocno przegwiazdkowany. Dalibyśmy mu 4. nasz pokój i oddzielny nastolatków w miarę ok, za to w łazienkach smród z kanalizacji, niedokręcone deski klozetowe. Bardzo przy basenie ok. Dania w restauracji bardzo dobre, różnorodne, czasem letnie zamiast gorących. W snack barze od 14 do 16 zawsze frytki, pizza, czasem nugetsy czy hamburgery. obsługa bardzo miła, młodzi ludzie, bardzo szybcy. Byliśmy od 19.06 do 26.06 nie było kolejek do niczego i można było spokojnie znaleźć stolik czy leżaki. okolica z mnóstwem sklepów. Dojście do portu i mariny około 10 minut. Ogólnie jesteśmy zadowoleni.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super położenie
Piotr Paweł, Słupsk 04.08.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel w samym centrum miasta. Wszędzie blisko. Obsługa bardzo pomocna. Jedzenie urozmaicone. Baseny małe, ale wystarczające. Nikt na siebie nie wpadał :-). Jedynie, osoby pracujące na recepcji jakby z innego świata, nie czuliśmy się bezpiecznie. Nawet nie spoglądali, kto wchodzi do hotelu, jakby za karę tam siedzieli.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wypoczynek
Bogusława 11.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiPolecam🙂wyżywienie ,obiekt ,obsługa hotelowa i bliskość do plaży( 15 minut) oferta spełniła moje oczekiwania.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Klimatyczny hotel w centrum atrakcji
Sebastian 05.10.2022 | Tagi: 36-45 lat, w parzeSerdecznie polecam hotel Mandarin Resort and Spa - wyjątkową jego cechą jest swego rodzaju klimatyczność designerska. Hotel stwarza wrażenie ogrodu, i w połączeniu z niską zabudową prezentuje się wyjątkowo elegancko.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje z dziećmi 👦
Ewelina 27.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąBardzo przyjemny hotel z dużą ilością zieleni. Super opcja z dwoma basenami- szaleństwo lub chill. Lunche i kolacje przepyszne- obsługa mimo, że nie wszyscy porozumiewają się po angielsku, miła i pomocna. Okolice basenów sprzątane na bieżąco. Mały minus za brak dostępności kawy przed 7.30 😅 Zjeżdżalnie tylko dwie ale kreatywność dzieci nie ma granic 😁
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Beztroski czas.- Błogi relaks.
Karol, --- 30.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 26-35 lat, samemuByło super.Poznałem grupę fajnych ludzi z Polski.Wspólnie z nimi spędzałem czas relaksowaliśmy się wspólnymi rozmowami przy basenie,w restauracji podczas posiłków które razem spożywaliśmy.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wakacje
Irek Katowice 21.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parzeHotel przyjemny, kameralny.,dobra lokalizacja blisko centrum. Obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo dobre jedzenie, duży wybór. Pokoje czyste,klima, lodówka,codziennie wymiana pościeli. Polecam