Opinie o Yasmin Bodrum Resort

Kategoria lokalna: 5

5.1/6
(354 opublikowane opinie)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
5.1
Obsługa hotelowa
5.1
Plaża
5.1
Pokój
4.9
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
5.0
Wyżywienie
5.1
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    hotel Yasmin Bodrum Resort Maj 2026

    Iwona, ------ 20.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    pobyt w hotelu Rewelacyjny i piękny . Odbył się 03.05. i zakończył 14.05. tego roku. był to wyjazd na 12vie dni czego dziesięć było rolnego wypoczynku bo jak wiadomo dzień pierwszy i ostatni to dni podróży a przyjechaliśmy dohoteu eiexrem natomiast wyjazd do Polski był już o piątek rano. Miałyśmy tego świadomość dlatego wybraliśm opcje y 12sto l dniowa. To był nasz drugi raz w Turcji po 17stu latach tylko że wtedy było tak sobie.. i to od każdym względem.. Yysmy wtedy zimny biurem podróży natomiast teraz wyjazd z Rainbow To był strzał w Dziesiątkę!! mega udany. Zarówno opieka Rezydentki jaki poziom hotelu,.. teren był pięknie otulony zielenią dosłownie wszędzie. Mieszkaliśmy w bungalowach bo taki klimat lubimy Domki miały specyficzną architekturę i były położone na wzniesieniu więc Do domku sxo się pod górę a z domku lekko spadziscie w dół ale absolutnie nie stanowiło to żadnego problemu dla nas i dla innych bo nawet rodziny z eozai dziecięcymi dawali sobie radę. za to miso się odczucie mieszkając tam, że jest to jakaś totalnie odrębna Turecka wioska. No i widok z balkonu wprost na morze Egejskie w towarzystwie palm i wynurzających się wprost z pod wody gór. Rano wrażenie Wow ! Dlatego polecamy. Hotel posiada kilka basenów również kryty w SPA z którego raz korzystałam. jest też basen z podgrzewana woda zewnętrzny ale Y tylko na plaży wypoczywaliśmy. plaża mała ale piękna i full leżaków wolnych zawsze było..był też pomost z leżakami i pomost z domkami w stylu balijskim. do wyboru dla każdego. była świetna restauracja i bar na plaży w którym podawano Lunch od 12ej do 17ej więc jak ktoś nie chciał tracić czasu idąc do restauracji głównej na obiad Too mogą prosto z plaży lub z basenu przyjść na Lunch a później rosyo wrócić znowu plażować. super sprawa! My tylko tam jadlysmy obiady. Tak około 16ej ponieważ na śniadania chodziysmy późno bo około 10:30.. Właśnie , atutem było też to że śniadania w tym hotelu są do 11:00..wszędzie gdzie byłyśmy to do dziesiątej max! dla Nas śpiochów to była rewelacja. rzy każdym barze stola duże lodówki z wodą w butelkach. nawet na siłowni tezstoi taka Lodówka. więc samemu można brać ile potrzeba.. Właśnie , siłownia. też polecamy. byłyśmy kilka razy. świetny i różnorodny sprzęt. dla każdego..obok jest sklep w którym można kupić dosłownie wszystko.. Są też eleganckie drogie butiki jeśli ktoś woli... w hotelu xnajduje się też fantastyczny Lobby Bar w którym serwują pyszne drinki. czynny jest do późnych godzin nocnych. My tam do trzeciej raz siedzialysmy i normalnie funkcjonował... nie wiem jak było po tej godzinie.. jeśli chodzi j jedzenie tooo każdy znajdzie coś dla siebie bo było dosłownie wszystko? Może oprócz owoców. trochę byłam rozczarowana że są tylko jabłka gruszki kiwi śliwki i czasem banany. Brakowało mi Arbuza Melona. Za to ciasta to arcydzieło.. przepych Totalny. Wieczorem odbywały się animacje ealecmy raz tylko byłyśmy gdyż nie przepadamy za taką rozrywka. Ale jeśli ktoś lubi Too polecamy bo były ciekawe.. CHCIALAM TEZ DODAĆ NA KONIEC ZE POZNALYSMY WSPANIALYCH LUDZI W TYM HOTELU Z KTORYMI CUDOWNIE SPEDZILYSMY CZAS... I KTORYCH SERDECZNIE POZDRAWIAMY(❤️ 😘

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Yasmin to super hotel

    Agnieszka, 25.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Świetny hotel, obsługa bezproblemowa, melexy sztos. Jedzonko jak najbardziej dobre, świeże i duuuuużo czekolady. RAINBOW jak zawsze na wysokim poziomie ;)

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Yasmin Bodrum Rewelka

    KAROLINA, Grodzisk Wielkopolski 19.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Kompleks bardzo klimatyczny, z świetnym terenem, prywatną plażą, Na prawdę nie trzeba by było wychodzić poza granice hotelu. Zabraliśmy buty do pływania ale okazały się zbędne bo plaża piaszczysta. Pokoje czyste, przestronne. Mnóstwo atrakcji gdzie nie ma możliwości na nude. Chociaż nie polciłabym wyjazdu na KOS z racji logistycznej odprawy w obie strony. Bardzo udany wyjazd z chęcią tam wróce.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    116

    Wspaniały urlop

    Irena 08.06.2022 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Polecam ten hotel, odległość od lotniska ok 70 min. Jadąc tam miałam mieszane uczucia po przeczytaniu sprzecznych opinii. Natomiast chętnie wybiorę się tam ponownie.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Bardzo pozytywna

    Piotr, Łódź 15.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Hotel cudowny posiadaajacy bogata oferta atrakcji dla każdego. Mnóstwo na terenie restauracji. Alkohole oryginalne . Przemiła obsługa. Przelyszne jedzenie . Pobyt w czerwcu, z 2 latkiem.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Luksus i relaks w najlepszym wydaniu

    Wioleta, Niepolomice 27.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Nasze wakacje były absolutnie udane! Hotel spełnił wszystkie nasze oczekiwania – czysty, zadbany teren, który codziennie był starannie pielęgnowany, robił bardzo dobre wrażenie już od pierwszego dnia. Szczególnie zachwyciła nas różnorodność i świeżość jedzenia – każdy posiłek był smaczny, a wybór dań ogromny. Obsługa hotelowa była cudowna – uprzejma, pomocna i zawsze uśmiechnięta, co zdecydowanie umilało pobyt. Dużym plusem była również bardzo dobra komunikacja – bez problemu można było dostać się z hotelu do Bodrum czy Turgutreis. To świetna opcja dla osób, które chcą pozwiedzać okolicę bez konieczności wynajmu auta. Rezydent udziela wszystkich potrzebnych informacji osobiście oraz w razie potrzeby telefonicznie. Cały pobyt oceniamy na najwyższym poziomie i z przyjemnością wrócilibyśmy tu ponownie. Gorąco polecamy!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    Yasmin Bodrum Resort

    Marta 19.06.2024 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Wspaniały hotel. Bardzo dobre położenie przy samej plaży. Bezpośredni dostęp do czystej zatoki z plaży lub podestów po drabinkach. Przy hotelu 2 baseny z codziennymi animacjami. Czyste i duże pokoje świeżo po remoncie. Bardzo wygodne łóżko. Codziennie zmieniane ręczniki. Bardzo uprzejma obsługa. Na początku pobytu słabo działało WiFi ale po kilku dniach zostało to naprawione. Jedyny minus to drinki przygotowywane z miejscowych alkoholi. Jak dla mnie różniły się jakością od tych w Polsce.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    24

    Yasmin Warto

    Krzysztof, Warszawa 17.08.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Pojechaliśmy z rodziną 2+2 (dzieci 2 i 4 lata) - Super wyjazd na 7 dni - Idealna pogoda (codziennie 32 *C) - pokoje zadbane z cudownym widokiem na Może Egejskie i faktycznie zdjęcia z balkonu nieraz wychodziły lepiej niż zdjęcia z oferty. Hotel posiada wszystko co potrzeba i nawet więcej np. fryzjer, lekarz, mini market, różne sklepy w stylu (biżuteria, ubrania, akcesoria itp.) spa, siłownia salo gier. Jest to prywatny ośrodek i plaża, więc nie ma tutaj zewnętrznych turystów i tłoku. Wszędzie jest czystko, ogrody są zadbane, obsługa bardzo miła. Bardzo na plus z dziećmi to: - Plac zabaw (choć nie było kiedy z niego korzystać ze względu na mnogość innych atrakcji:)) - Wieczorne atrakcje w amfiteatrze dla dzieci w formie mini Disko oraz profesjonalne pokazy dla wszystkich (np. pokazy taneczne, występy akrobatyczne itp.) - Małe koty lubiące być głaskane spotykane na trawnikach ośrodka - Salon gier - Bezpieczne duże zjeżdżalnie - Baseny dla dzieci - Jedzenie i desery - Łagodne zejście do morza - Opieka FigloClubu Minusy z przymrużeniem oka: - Jedzenie - za duży wybór i za dobre - szczególnie ilość i smak deserów - Ośrodek jest duży, więc warto z małym dzieckiem brać wózek/hulajnogę - Na plaży jest dużo drobnych kamieni, dla małych dzieci trochę to utrudnia chodzenie na bosaka - wskazówka - przy molo tych kamieni tak dużo nie ma :) Polecamy też wybrać się raz poza ośrodek na parku japońskiego znajdującego się około 10 minut od hotelu na przepiękny zachód słońca. Ośrodek wart jest swojej ceny, a podróż z biurem R.pl jest dodatkowym atutem tego wyjazdu :).

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wakacje Marzeń

    Marcin, Nowa Bystrzyca 02.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Baza Hotelowa bardzo dobrze rozwinęta dla każdego się coś znajdzie dużo barów z napojami i przekąskami i dla dzieci wiele atrakcji widoki z pokoju jak z bajki jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu obsługa hotelowa bardzo pomocna wieczorem animacje dla dzieci i dorosłych polecamy wszystkim ten hotel ze względu na pogodę i jedzenie a zwłaszcza 🍉🍉🍉🍉

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    11

    Yasmin Bodrum Resort

    ANETA 06.08.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    hotel o niezwykle pięknym położeniu, widoki na morze cudowne., widok na wyspę Kos i inne wysepki, urokliwa plaża zaraz przy hotelu. jedzenie smaczne , drinki dobre a kawa wyjątkowo pyszna. jedzenia jest w sam raz ani nie za dużo ani nie za mało, jest w czym wybierać. mini klub dla dzieci świetny.lody pyszne. cukierenka z ciastami świetna, można wziąć sobie ciacho do kawy kiedy ma się ochotę. nasz pokój nad basenem z pięknym widokiem. jedyny minus za sprzątanie, uważam że podłogi są niewystarczająco zmywane, podejrzewam że są zmywane bez odkurzania. poza tym wszystko super☺️widoki cudowne😍