Opinie o Yasmin Bodrum Resort

Kategoria lokalna: 5

5.1/6
(354 opublikowane opinie)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
5.1
Obsługa hotelowa
5.1
Plaża
5.1
Pokój
4.9
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
5.0
Wyżywienie
5.1
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    1.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Skarga na pobyt w hotelu 5gwaiazdkowym

    Barbara Maria, ------ 11.10.2022 | Termin pobytu: październik 2022 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Beznadziejny hotel -takiego brudu to w swoim życiu nie widziałam Pleśń w łazience szyby kabiny prysznicowej chyba ścieki nie widziały Stołówka -brak słów aby oddać to w czym wczasowicze musza nakładać to jedzenie które w ciągu tygodnia chyba sue nie zmieniało Smak i jakość -wiele do życzenia Ogólnie to miejsce nie zasługuje nawet na 3 gwiazdki OKROPNE Nie polecam!!!!!!!!

    1.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Okropne wakacje

    Martyna Czarna Białostocka 29.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Nie polecam najgorszy hotel w jakim byliśmy napewno nie skorzystamy więcej z państwa biura i opiszemy wszędzie zaistniała sytuację

    1.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Yasmin Bodrum

    Darcy 17.05.2026 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Rozczarowujące miejsce. Zdecydowanie nie zasługuje na 5 gwiazdek, raczej jest to hotelik o średnim standardzie. Ulokowany na zupełnym odludziu, wokół nic nie ma (jedynie plac budowy nowego osiedla). Do Bodrum ponad godzina drogi. Nawet nie było możliwości, żeby wyjść i pobiegać gdzieś po okolicy. W pokoju powitały nas brudne, zużyte ręczniki po poprzednich gościach. Po angielsku mówiły tylko osoby z recepcji, komunikacja z pozostałymi pracownikami była niemożliwa. Jedzenie zawsze było zimne, albo odrobinę letnie jeśli dobrze się trafiło. Dzień w dzień do jedzenia było podawane to samo. Zero urozmaicenia. Żeby jeszcze smakowało dobrze to pół biedy. Stoliki nie były na bieżąco sprzątane, zawsze wszędzie stały zużyte talerze, albo dostawało się brudne szklanki. Animatorzy zachowywali się, jakby byli tam za karę i ulatniali się przy pierwszej lepszej okazji. Żałuję, że wybrałam ten hotel. Raczej był to dla mnie zmarnowany tydzień.

    0.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Obsługa rezydenta dramat

    M 03.10.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Rezydent na problemy z ciepłą wodą zareagował to przecież Turcja .. trzeba poczekać czasem 15 minut. Po 3 dniach naprawiania zmieniono nam pokój .. Obsługa w hotelu bardzo miła