Opinie o Orka Lotus Beach Hotel

5.5/6
(404 opublikowane opinie)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
5.3
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
5.5
Pokój
5.3
Położenie i okolica
5.8
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
5.2
Wyżywienie
5.5
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Hotel z rewelacyjnym widokiem

    Grażyna i Maciej, Siemianowice Śląskie 14.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel z niesamowitym widokiem, warto dopłacić do pokoju z widokiem na morze. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, ręczniki wymieniane codziennie, uzupełniany mini barek w pokoju. Obsługa miła i uczynna. Nie było problemu z porozumieniem się w języku angielskim. Jedzenie bardzo dobre, ogromny wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Na wyróżnienie zasługuje bar z przekąskami przy głównym basenie, rewelacyjna pizza oraz kebab. Plaża z drobnym żwirkiem, duży wybór leżaków na plaży praktycznie przez cały dzień. Bardzo fajny Aqua Park, dostarcza niezapomnianych wrażeń, szczególnie na dwu osobowych pontonach. Bardzo fajna promenada, którą dojdziemy spacerkiem do Icmeler i Marmaris.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    8

    opinia o hotelu Orka Lotus Beach

    Ewa, Mikołów 14.10.2015 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Wspaniały hotel, super warunki, przemiła obsługa

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Super hotel

    Bożena, KAMIONKA WIELKA 28.06.2018 | Termin pobytu: lipiec 2018 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Polecam ten hotel.Rewelacja ,wszystko jest tak jak na umowie,nie ma przykrych niespodzianek . Na pewno tam wrócę

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Pierwsze wspólne wakacje z dzieckiem

    CALAK, WARSZAWA 30.05.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Transfer i pobyt był świetnie zorganizowany. W hotelu bardzo miła, pomocna obsługa. My podróżowaliśmy z rocznym dzieckiem i przed wyjazdem mieliśmy sporo obaw, jednak niepotrzebnie. Dzięki możliwości rezerwacji miejsc w samolocie podróż przebiegła bardzo komfortowo, w hotelu przygotowane łóżeczko dla Kubusia. W częściach restauracyjnych w hotelu uczynna obsługa przygotowywała krzesełka dla dziecka. Cześć basenowa świetnie przygotowana. Nasz opiekun z biura także w razie wszelkich pytań służył pomocą. Na pewno zdecydujemy się niebawem na kolejne wakacje, dzięki Rainbow, że jesteś♥️

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    Wakacje z ogniem w tle.

    Joanna Barbara, Parczew 01.08.2021 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Model rodzin: dwie osoby dorosłe, jedno dziecko 8 lat drugie 4lat. Lipiec 2021 okres 2tygodnie. Były to jedne z lepszych wakacji na jakich byliśmy. Piękna, pewna pogoda . Ciepłe morze, piękne widoki. Hotel rewelacyjna dla dorosłych jak i dzieci ! Personel bardzo życzliwy. Podczas posiłków nie trzeba stać w kolejkach. Liczba barów wystarczająca. Wieczorne animacje dla dzieci jak i dorosłych na bardzo wysokim poziomie.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    40

    Wakacje Inga&Mariusz&Julka

    MARIUSZ GRZEGORZ, WARSZAWA 24.08.2016 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Szanowni Panstwo, Pragne podziekowac za wspaniale wakacje. Choc jestem czestym gosciem w Turcji to jednak te wakacje byly najbardziej udane. Mila i pomocna obsluga klienta w salonie. Wycieczka doskonale zorganizowana. Rzetelny rezydent ! Czynniki te sprawily, ze byly to nasze najleprze wakacje od lat. Pragne nadmienic, ze to nasz pierwszy wyjazd z Rainbow. Korzystalismy z uslug wielu firm. Ale za rzetelnosc, uczciwosc i kompetencje zostaniemy Panstwa klientami. Konkurencja moze sie uczyc! Gratuluje dobrze zorganizowanej firmy. W przyszlym roku wakacje takze z Panstwem! z wyrazami szacunku Mariusz&Inga MAciazek

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Orka LOtus Beach Czerwiec 2015

    Agnieszka 05.02.2016 | Termin pobytu: wrzesień 2016 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Przepiękny hotel, w jeszcze piekniejszym miejscu. Spędziliśmy tam wspaniały tydzień wraz z 11 miesieczną córeczką. Serdecznie Polecamy. Ogromny plus za to, że na plaży jest ogromna ilość leżaków i parosoli i nie trzeba się martwić, że zabraknie ani tym bardziej rezerwować o 5 rano bo i z tym się już spotkaliśmy w niektórych hotelach. Naprawdę polecamy. My na pewno tam polecimy jeszcze raz.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Pobyt w sierpniu 2024

    Marcin 19.08.2024 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Pobyt jak najbardziej udany. Pokój, obsługa, posiłki, plaża, infrastruktura - bez uwag. Ładna lokalizacja, każdy znajdzie dla siebie cis interesującego. Wypoczynek udany.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Wakacje Orka Marmaris

    PAULA, BIELSKO-BIAŁA 01.06.2023 | Termin pobytu: maj 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Byliśmy 15-22.05 na wakacjach. Mój 1 lot wyjazd za granicę na wakacje hah. Po krotce hotel petarda , widoki, okolica, deptak, pokoje, jedzenie,alkohole wszystko na plus. Dużo atrakcji,dla dzieciaków, dla dorosłych, animacji, co wieczór coś innego najpierw dla dzieci później dla dorosłych, od występów koncertów, karaoke itp. Byliśmy w sumie przed sezonem. Ale niczego nie brakowało. Napewno tam wrócimy :D polecam każdemu piękne miejsce i klimatyczne !

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Pod wrażeniem

    Paulina Z 11.05.2026 | Termin pobytu: kwiecień 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel robi wrażenie, przede wszystkim jest kaskadowy, korytarze są pół otwarte z wkomponowanymi sosnami. Coś pięknego. Dla miłośników natury -bajka. Wymieniając główne aspekty: Teren bardzo zadrzewiony, zielony z mnóstwem kwiecistych krzewów i róż. Dookoła zielone wzniesienia i wyspy. Orka Lotus utrzymany w nowoczesnej stylistce, bardzo czysty. Obsługa bardzo miła i się stara dlatego warto ją wynagradzać. Jedyne do czego się przyczepić to pokój gier jest nieco zaniedbany. Dzieci często wchodzą tam bez dorosłych robiąc bałagan i niszcząc sprzęt. Oferta menu bogata na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Główna sala restauracji jest ciekawa,bardzo przestronna z dobrze poustawianymi stołami. Plaża żwirkowa z pomostem, woda czysta. Generalnie polecam, to był dobry wybór i pojechałabym ponownie w to samo miejsce.