Opinie o Orka Lotus Beach Hotel

5.5/6
(404 opublikowane opinie)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
5.3
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
5.5
Pokój
5.3
Położenie i okolica
5.8
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
5.2
Wyżywienie
5.5
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Super wczasy

    Stanisław, Katowice 11.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    Hotel rewelacja, super jedzenie jak również widoki. Byliśmy grupą 6 osób nastrój zepsuł nam tylko Rainbow który przed wyjazdem dla mojego znajomego i jego żony wystawił lot innym samolotem( po południu a nam o 6) zaznaczam że przy zakupie wycieczki informowałam o tym iż nie mam prawo jazdy i musimy lecieć razem. Nigdy więcej tego biura

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Bardzo fajny hotel.POlecam!

    PAWEL, Nysa 01.09.2021 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Bardzo fajny hotel,fajne baseny , super jedzenie ,fajna lokalizacja.Szczerze polecam, na pewno jeszcze tak wrócę;-)

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Udany wypoczynek

    Konrad, Sochaczew 03.10.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Świetny wypoczonyek, wszystko dobrze zorganizowane. Bardzo dobre jedzenie, obsługa hotelowa na najwyższym poziomie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam gorąco

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    NAJLEPSZE WKACJE ŻYCIA!

    Miłosz, Gniezno 25.08.2022 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Przepiękna okolica, znakomity hotel, bardzo dobra kuchnia. Perfekcyjnie zorganizowany wyjazd. POLECAM GORĄCO!!!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Najlepsze wakacje ever

    Krzysztof 25.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Było super. Piękny hotel, świetne zjeżdżalnie dla dzieci,ale też basen tylko 16+ dla odrobiny wytchnienia podczas animacji. Elegancko, przytulnie, czysto, przyjemnie. Mega fajne miejsce. Polecam dopłatę do widoku na morze!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Piękne widoki!

    Beata 26.01.2025 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel pięknie położony. Pokoje czyste, jedzenie dobre, plaża blisko, mała, gęsto ustawione leżaki, ale ogólnie przyjemna. Przepiękne widoki, promenada wzdłuż morza - idealna na wieczorne spacery. Nieopodal przystanek dla taksówek wodnych - przyjemna wycieczka do Marmaris. Hotel duży, pokoje klientów Rainbow w dogodnej lokalizacji - blisko do restauracji, basenów, plaży. Są też pokoje w dalszej części z widokiem na drzwi sąsiada lub ścianę. Wakacje bardzo udane, zupełnie inna Turcja niż na Riwierze Tureckiej. Krajobraz cudowny!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    wakacje w Orka Lotus Beach

    Piotr, --- 02.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Wspaniałe rodzinne wakacje w świetnym hotelu Orka. Świetna kuchnia, bardzo wygodne pokoje, niesamowite animacje ,szczególnie wieczorem. Dziecko zachwycone ilością basenów,pysznego jedzenia oraz animacji. Piękne otoczenie hotelu, blisko Marmaris. Do pobliskiego Içmeler 10min piechotą pięknym deptakiem. Ogólnie wyjazd bardzo udany, kontakt z rezydentem bardzo dobry, tak jak transfer z lotniska oraz powrót, chciałbym tu jeszcze kiedyś wrócić.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    12

    Rewelacja

    Olga Dybus 11.07.2019 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Piękny hotel bardzo ładnie położony . Pokoje ładne codziennie sprzątane . Jedzenie urozmaicone Wizyta w restauracji tureckiej na kolacji z karty niezapomniana dzięki menu obsłudze i pięknemu widokowi . Bogata oferta wycieczek lokalnych . Gorąco polecam . Jeden z bardziej udanych urlopów

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Niesamowite miejsce!

    Bartosz 24.05.2019 | Tagi: do 25 lat, w parze

    Piekne miejsce i niesamowity hotel

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Rewalacyjnie

    Magdalena 10.06.2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Pobyt za granicą w Tym hotelu był niezwykle udany i pełen pozytywnych wrażeń. Miejsce, w którym byłam okazało się nie tylko piękne pod względem krajobrazowym, ale także przyjazne i gościnne. Widok z pokoju bezpośrednio na morze, plażę i palmy, cudownie! Obsługa na każdym rogu była pomocna i niesamowita. Czułam się komfortowo, bezpiecznie i swobodnie. Organizacja całego wyjazdu przebiegła sprawnie. Był to czas cudownego odpoczynku!!!!!