Opinie klientów o Turcja - Przygoda w księżycowej Krainie

5.2 /6
71 
opinii
Intensywność programu
5.0
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.3
Transport
5.5
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Grażyna 03.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Jak Turcja to koniecznie Kapadocja

Świetna wycieczka objazdowa, ciekawe miejsca, pełne adrenaliny lot balonem, rejs po rzece czerwonej, zwiedzanie podziemnych miast i codzienne wspinaczki na Kapadockie twierdze i wzgórza w iście księżycowej scenerii. Przewodnik Pan Wojciech J "kopalnia wiedzy" o Turcji, mega klasa -ciepły, odpowiedzialny a jednocześnie wymagający właściwy Człowiek na właściwym miejscu. Jak do Turcji to tylko z Panem Wojciechem. Hotele dobrej jakości, jedzenie - dla każdego coś dobrego. Autokar wygodny, czysty. Program wypełniony po same brzegi wydolności uczestników.

6.0/6

Zdzislaw, Tychy 11.06.2023
Termin pobytu: maj 2023

Turcja - przygoda w księżycowej krainie

Bardzo dobrze zaplanowana objazdówka. Nie było zbędnego natłoku informacji . Widziałem to , co chciałem zobaczyć bez niepotrzebnego pośpiechu. Pani Magdzie , naszej opiekunce , wyrazy szacunku za sposób przekazywania ogromnej wiedzy , pomoc , takt i modelową współpracę z członkami wycieczki. Gwoździem programu był lot balonem i wieczór turecki.

6.0/6

Marzenna 13.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Bajkowo w Kapadocji

Wycieczka dostarczyła nam MOC wrażeń. Nadal oglądamy zdjęcia i filmy, wspominamy. Bajkowe widoki podczas wędrówek, jak również z kosza balonu, zostaną w naszych głowach na zawsze. Tego potrzebowaliśmy. Lubimy aktywny relaks połączony z podziwianiem natury – trafiliśmy w 10! Zachęcił nas ciekawy program wycieczki rzeczowo zaprezentowany na stronie Rainbow. Pozwolił na przygotowanie się do wyjazdu nie tylko pod kątem spakowania walizki. Uzyskaliśmy odpowiedzi na pytania od obsługi infolinii. Zgodnie z zapowiedzią „Wyjazd ma charakter wyprawy. Będziemy jeździć i spacerować po górzystych terenach. Nie będą to trudne podejścia”, średnia kondycja uczestnika wystarczy, aby pokonać planowane trasy. Radosnym urozmaiceniem wycieczki były: przejażdżka jeepami i spływ motorówką :) Na koniec każdego dnia otrzymywaliśmy plan na następny dzień. Program zrealizowaliśmy zgodnie z podaną informacją. Nasz pilot – Pani Małgosia – bardzo profesjonalnie przekazała nam informacje dotyczące historii, geografii, ale również bieżącej sytuacji polityczno – gospodarczej Turcji. Prócz bogatej wiedzy docenialiśmy zdolności organizacyjne naszego pilota, spokój i uśmiech. Jeździliśmy wygodnym autokarem prowadzonym przez doświadczonego kierowcę. Pomysł możliwości stałego korzystania z chłodnej wody w autokarze podczas całej wycieczki za 8 euro – bezcenny! Zaskoczyła nas bardzo dobra organizacja naszych przejazdów i przelotów – brawo Rainbow! Atrakcje fakultatywne – polecam przede wszystkim lot balonem o świcie i łaźnię turecką. Podpisujemy się pod wszelkimi zachwytami zamieszczonymi w opiniach. Nie będę ich powtarzać. Dodam, że nasza grupa, zróżnicowana nie tylko wiekowo, była bardzo zgrana. Oczywiście trzeba przeanalizować ofertę wycieczki pod kątem własnych potrzeb. Pozostaje nam podziękować Wszystkim, którzy przyczynili się do naszej wspaniałej przygody w KSIĘŻYCOWEJ KRAINIE! Mam nadzieję, że czas poświęcony na napisanie opinii nie jest czasem straconym i nasze powycieczkowe wrażenia przydadzą się Państwu w podjęciu decyzji.

6.0/6

HALINA, KOSTRZYN NAD ODRĄ 03.07.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Piękna wycieczka.

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka, bogaty program. Przewodniczka Magda jest osobą kompetentną, miłą, dobrze zorganizowaną, rzetelnie wykonywała swoje obowiązki. Program dostosowała do warunków pogodowych ( sklepy w trakcie deszczu). Postarała się o realizację lotów balonem, próbowaliśmy dwa razy, ze względu na warunki pogodowe, ale się udało. Dobry, doświadczony kierowca autokaru, można było zaopatrzyć się u niego w napoje. Codziennie organizowany był czas na lunch, dla chętnych. Bardzo udany pobyt, polecam.
156718
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem