Opinie klientów o Turcja - Przygoda w księżycowej Krainie

5.4 /6
51 
opinii
Intensywność programu
5.1
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.4
Transport
5.6
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Krzysztof 08.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Bajeczna Kapadocja

Wycieczka jest wspaniale zorganizowana. Zanim dotrzemy do Kapadocji również po drodze oglądamy wiele fantastycznych miejsc, ale bez efektu nadmiaru czy zmęczenia. Świetnie, że w Kapadocji są aż 4 noclegi w tym samym, bardzo wygodnym hotelu. Jeśli ktoś chce więcej niż przepiękne widoki i starożytne kościoły skalne polecam Wieczór Kapadocki, czy jet boat. Jedyne co bym zmienił to - odpuścił sobie sklep ze słodyczami czy skórami, a w zamian dodał spacer wzdłuż bulwaru rzecznego w Avanos. Minusem była obsluga i jakość hotelu pod Alanya po wyladowaniu i przed odlotem, ale i tak nie zmienia to mojej opinii, że to naprawdę rewelacyjna wycieczka, wspaniale poprowadzona przez Panią Pilot.

6.0/6

Malgorzata, --- 23.10.2023

Przygoda w księżycowej Krainie

Wspaniała przygoda.Bajeczne widoki krajobrazu Kapadocji.Zwiedziliśmy dużo ciekawych miejsc pod przewodnictwem sympatycznej pilotki Martyny. Polecam poranna wyprawę jeepami na oglądane wspaniałych i kolorowych balonów.Niezapomniane wrażenia.Swietnie bawiliśmy się również na wieczorze tureckim.,Super widowisko i zabawa.

6.0/6

Bożena, Twardogóra 11.06.2023
Termin pobytu: maj 2023

Marzenia w kolorowych balonach

Bardzo polecam wycieczkę. Niesamowite, przepiękne widoki stworzone przez naturę, gdzie indziej nie dozobaczenia. Program wycieczki dla każdego, który nie lubi intensywnie zwiedzać. Polecam, polecam

6.0/6

Franciszek, Opole 22.10.2023
Termin pobytu: październik 2023

Kapadocja bajkowa kraina

Wrażenia z wycieczki super.program wycieczki bardzo dobry .Widoki przepiękne lot balonem super.Organizacja naszego wypoczynku na najwyższym poziomie.Pani pilot Martyna bardzo sympatyczna duża wiedza ,pomocna w każdej sprawie .Pilot Turecki ok,Nasz kierowca ALI Super wesoły pomocny uśmiechnięty dobry kierowca i dobry tancerz.Wycieczka dla młodych i starszych każdy sobie poradzi podczas zwiedzania przepięknych zamków i podziemnych miast.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem