Opinie klientów o Turcja - Przygoda w księżycowej Krainie

5.2 /6
58 
opinii
Intensywność programu
5.0
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.3
Transport
5.5
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Andrzej Iwona 29.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Kapadocja wrzesień 2023

Bardzo ciekawa wycieczka w kolebce cywilizacji,w tym chrześcijańskiej. Dobra organizacja i wiedza pilota Krzysztofa zasługuje na podkreślenie i najwyższe uznanie. Zaletą jest też to,że 4 noclegi były w jednym hotelu. Polecam wycieczkę,która na długo zostanie w pamięci,w tym lot balonem. Hotele przyzwoite,a wyżywienie w nich akceptowalne,ale nie po to przecież pojechaliśmy...

6.0/6

Małgorzata, 01.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

podobało mi się

wyjazd bardzo dobrze zorganizowany,szczególne wyrazy uznania dla Pani Madzi, która jest pilotem z idealnym wyczuciem potrzeb podopiecznych.

6.0/6

Izabella, Olsztyn 26.06.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Objazd Turcja - Przygoda w księżycowej Krainie

Byliśmy na objazdówce od 07.06 - 14.06.2023r. w Kapadocji. Świetna organizacja wycieczki. Naszą przewodniczką, opiekunką była Pani Karolina, piękna, młoda, rzeczowa z ogromną wiedzą. Program wypełniony od 8 rano do 18 wieczorem każdego dnia. Miejsca, które nam pokazała w Kapadocji przyprawiały o zawrót głowy. Mogą się na nią wybrać osoby ze średnią sprawnością. Będąc po 70-siątce daliśmy radę. Oczywiście lecieliśmy balonem, niezapomniane wrażenia. Ważne było to, że pakowaliśmy walizki tylko 1 raz, pozostałe 4 noclegi były w jednym hotelu, z którego objeżdżaliśmy Kapadocję. Warto wspomnieć o planowanej przejażdżce łodzią po rzece. Świetna przygoda, ale koniecznie przebierzcie się w stroje kąpielowe, bo bączki wokół 360 stopni dają wiele radochy ale chlapania też.

6.0/6

Paweł, Warszawa 01.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Kapadocja - bajkowa kraina

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka pozwalająca poznać magiczną krainę Kapadocji. Podziemne miasta, wykute w skałach kościoły i oczywiście obowiązkowo lot balonem o wschodzie słońca. Niewątpliwie na pozytywny odbiór wycieczki miała wpływ Pani Kasia, przewodniczka z ogromną wiedzą i wyjątkowym talentem do jej przekazywania. Ciekawy, zróżnicowany program. Dużym plusem jest pobyt w samej Kapadocji w jednym hotelu. Jedyny minus wycieczki to hotel w Antalyi - pierwsza i ostatnia noc. Autokar wygodny z doświadczonym kierowcą, można było u niego zaopatrzyć się w napoje.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem