Opinie o Asia Beach Resort Hotel

Kategoria lokalna: 5

5.2/6
(502 opublikowane opinie)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
4.6
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
5.0
Pokój
5.2
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
4.7
Wyżywienie
5.2
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    średnio

    Karolina,Police 18.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    nie mamy wygórowanych wymagań, jednak jest to raczej hotel 4 gwiazdkowy niż 5. obsługa przyjazna, pokoje poprawne, chociaż doprosić się o sprzątnie w godzinach do 15 to ciężka sprawa, na 1 piętrze w pokoju rodziców mocno było czuć zapach z kanalizacji. jedzenie różnorodne, smaczne. o godzinie 9 nie ma co szukać wolnych leżaków przy basenie ( część z nich zajęta przez całą noc jakimiś kółkami i innymi akcesoriami do pływania ), do plaży przejście przez tunel, plaża urokliwa, bardzo kamienista. windy DRAMAT, ćwierć wyjazdu mam wrażenie to czekanie aż winda przyjedzie. oceniam wyjazd 5/10.

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    wypoczynek w pandemii

    J 15.05.2021 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    W pandemii wypoczywa się inaczej. Jesteśmy zadowoleni , że było mało ludzi bo nikt nie walczył o leżaki , nie było przepychania na stołówce i ulice puste dla turystów, był właśnie lockdown- to był plus pobytu . Więc dosyć bezpiecznie oczywiście w maseczkach. Ale to ma swoje minusy również. W hotelu bardzo położyli nacisk na oszczędności niestety z uszczerbkiem dużym dla 5 gwiazdek jakimi hotel się szczyci. Byliśmy 2 tygodnie na wypoczynku i było biednie . Jedzenie -1 tydzień cały czas to samo , typowe tureckie -nieciekawe , 2-tydzień coś drgnęło po kilku skargach ale niewiele. Na kolację codziennie trzeba było się prosić o masło. Desery - jak na 5 gwiazdek słabe . Sprzątanie -słabe . Basen kryty zamknięty ,lody na patyku tylko od 14-16 ,potem zamknięta lodówka . Nie jest to nasz pierwszy 5 gwiazdkowy ALL ale pierwszy raz piszę opinię słabą. , Kupując wycieczkę , oferta była inna od tej jaką zastaliśmy na miejscu. Pobyt dla nas był udany ale rozczarowanie hotelem ogromne.

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    9

    Hotel dla niewymagających

    Ona 20.06.2019 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Wakacje czerwiec 2019r.

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    Asia Beach Resort Hotel

    Maciej, --- 13.09.2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Na wstępie pragnę poinformować , że byłem z rodziną ( 2 pokoje dwu osobowe ) w Turcji po raz 7 więc wystawiona opinia jest w porównaniu do innych hoteli 5 lub 4 gwiazdkowych . Pobyt odbył się w od 01.09.24 do 08.09.24 . Z biurem Rainbow jestem po raz pierwszy na wakacjach i myślę , że nie ostatni . Dla organizatora wakacji należą się nawet 6 gwiazdek . Przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta od samego początku czyli zakupu wycieczki , poprzez organizację na lotnisku oraz transfery i najważniejsze opiekę rezydenta (Pani Sonia) . Dodatkowo mistrzostwem jest aplikacja biura Rainbow gdzie znajdziemy wszystkie potrzebne informację np. aktualne godziny wylotu jak i powrotu , kontakt do rezydenta czy też jeśli potrzebujemy jakiejkolwiek pomocy . Ale wróćmy do samego hotelu . Hotel Asia Beach Resort Hotel jak dla mnie nie zasługuje na podane w ofercie 5 gwiazdek a co najwyżej na naciągane 4 . Największym atutem hotelu jest jego położenie . Praktycznie w samym mieście Alanya . Do ścisłego centrum czyli portu mamy około 5 km i spokojnie można sobie dojść spacerkiem . Wychodząc z samego hotelu otaczają nas liczne hotele oraz sklepiki (od apteki , sklepów spożywczych i z pamiątkami do stoisk z "oryginalnymi podróbkami" z Turcji . Za samym hotelem w czwartek organizowany jest miejscowy bazar gdzie można kupić wszystko . Polecam się wybrać bo za grosze można kupić przepyszne lokalne owoce . Sam teren hotelu jest bardzo mały a praktycznie go nie ma . Jeśli do godziny 8 nie zarezerwujemy sobie leżaków przy basenie to niestety nie ma szans aby je zdobyć . Leżaków jest około 45 wiec w ścisłym sezonie (lipiec , sierpień } życzę powodzenia . Podobna sytuacja jest nad morzem . Leżaków jest więcej ale i tak za mało . Nie wspomnę już o jakości samych leżaków i parasoli (podarte , zardzewiałe itp ) co w hotelu 5 * nie powinno mieć miejsca . Sama plaż jest bardzo brudna (pełno kamieni i petów) . Zejście do wody dość łagodne . Na wielki plus sam pomost nad morzem ale oczywiście ze starym sprzętem . Szczytem wszystkiego na plaży jednego dnia była sama obsługa . Pan z obsługi poprosił abyśmy znaleźli sobie inne leżaki bo leżaki z pierwszej linii od baru na których leżeliśmy będą zabierane . Niestety wolnych już nie było . Jeśli chodzi o pokoje jakie dostaliśmy na pierwszym piętrze (nr. 1006 i 1008) to różnią się zdecydowanie od tych ze zdjęć oferty . Dużo mniejsze a sylikony w łazience nadają się już niestety tylko wymiany (pleśń i grzyb) . Sam widok z balkonu który wyglądał jak kajuta (praktycznie zamknięty ) oczywiście na drugi hotel około 8 metrów i na miejsce do pokazów . Restauracje - jedzenie dość monotonne ale bardzo dobre . W poniedziałek zorganizowana została kolacja w stylu Tureckim gdzie podano wielki tort lodowy a samego jedzenie była masa i przepyszne . Obsługa w restauracjach na bardzo duży plus . W barach drinki oraz piwo dobre ale wieczorem we wrześniu !!! niestety duże kolejki (około 5 minut) . Lobby hotelu bardzo ładne i przestronne . Gorzej sytuacja wygląda jeśli chodzi o czystość i obsługę na piętrach i pokojach . Pokoje i korytarze sprzątane po łepkach . Przy windzie znajdował się wózeczek na który goście odkładali szklanki , talerzyki oraz nie zjedzone resztki jedzenie które spożywali w pokojach . Oczywiście nie sprzątane . Dopiero po trzech dniach gdy żona pofatygowała się do recepcji i pokazała zdjęcie hałdy brudnych naczyń i śmierdzących resztek obsługa posprzątała stertę . Sam hotel oprócz lobby mocno wyeksploatowany i nadaję się do remontu np. wiszące drzwi przeciwpożarowe na jednym zawiasie , sufit z płyty G-K w basenie krytym spadł na podłogę i basen był przez cały tygodniowy pobyt nie czynny itp .

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    wczasy 2023

    Stanisław, Aleksandrów Kujawski 21.09.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymi

    hotel nie zasługuje na 5 gwiazdek byliśmy ze znajomymi 10 dni posiłki dobre ale codzienni prawie to samo pokoje sprzątane codziennie ale niedokładnie obsługa miła animacje bardzo słabe po tygodniu od nowa to samo mimo dużej ilości Polaków bardziej dbają o Niemców i Rosjan mimo wykupionej oferty alkohole importowane pochowane trzeba było się prosić na plaży brudne materace i sporo uszkodzonych parasoli okolica ładna rezydentka z Rainbow mało pomocna wręcz łaskę robiła żeby coś pomóc

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    sierpień 2025

    Ewelina 31.12.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, z rodziną

    komentarze w ocenach, hotel bardzo duży, zbyt mało ludzi w obsłudze, na windę trzeba było bardzo długo czekać, basen koło hotelu brudny w godzinach popoludniowych, plaża ok,

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Średnio zadowolona

    Sylwia, Licheń Stary 17.10.2023 | Termin pobytu: październik 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel i wyrzywienia nie zasługuje na te opinie co ma, Chyba ocenia ludzi którzy wyjeżdżali pierwszy raz za granicę

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    super

    Beata Marzena, Zgierz 08.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    Bardzo polecam pobyt w Asia Beach Resort Hotel. Dokonując rezerwacji nie byłam w 100% przekonana ale przyjazd i czas spędzony w hotelu, mieście i okolicy przekonał mnie na 300%. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, obsługa w recepcji szybko i sprawnie dokonała meldunku i skierowała nas na obiad po podróży. Codziennie do wyboru tyle różnych dań, że nie sposób był spróbować wszystkiego. Posiłki bardzo smaczne, wybór słodkości codziennie przerastał chyba każdego bo nie można było szybko podjąć decyzji co wziąć do kawki przy 30 różnych propozycjach. Pokoje czyściutkie, codziennie sprzątane jeśli chcemy, wystarczyło wcisnąć przycisk. Przy basenie zawsze można było znaleźć miejsce do leżakowania lub przejść 30m tunelem na prywatną plażę. Przy basenie i na plaży czas umila muzyczka. Lokalizacja hotelu pozwala na szybki przejazd komunikacją miejską do centrum Alanyi gdzie przy marinie jest wprost cudnie. Czas spędzony na wypoczynku na bardzo długo zostanie w pamięci. Super, super, super. Z pewnością wrócę ale już nie skorzystam z wycieczek fakultatywnych. Skusilismy się na wycieczkę do Side gdzie w komplecie była wizyta w sklepie ze wyrobami skórzanymi i meczecie. Pobyt w sklepie skórzanym to pomyłka i czas stracony. Ten czas mógł być lepiej spędzony w samym Side, gdzie spędziliśmy tylko 1.5h a było dużo fajnych miejsc do obejrzenia na spokojnie a nie z zegarkiem w ręku bo czas nas gonił. Ale z czystym sumieniem polecam wykupienie wizyty w hammamie. Kierowca zabrał nas do pięknego SPA na szczycie góry. Sam rytuał i obsługa oraz zaopiekowanie przez obsługę to mistrzostwo. ❤️

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Ilona

    Ilona , Wieleń 04.08.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel ładny ,pokoje też, obsługa miła, jedzenie jak dla mnie słabe, monotonne ,mało miejsca przy basenie Fajne przejcie na plażę na plaży sporo leżaków na piasku jak i na pomoście,

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Niestety to nie 5* a mocne 3*

    Błażej 07.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel ok 3h od lotniska (kierowca ni w ząb po angielsku a na pytanie kiedy będzie Nasz hotel odpowiedział Turecki także poczucie humoru miał), po przyjeździe o 23 niemiłe zaskoczenie w lobby goręcej niż na zewnątrz, nocny lunch okropny (jedynie tosty zjadliwe) ale późna pora to i tak fajnie że coś można było zjeść. Śniadania - ok, monotonne ale jak to śniadania, pozostałe posiłki ok - nie było szału ale serio każdy coś dla siebie znajdzie - poza wędlinami które są ohydne! Alkohole lokalne i raczej kiepskie ale obsługa bardzo fajna i uśmiechnięta. WINDY!!!! TRAGEDIA - MOŻNA ZEMDLEĆ ALBO SIĘ OCIELIĆ W OCZEKIWANIU!!!! Baseny - nic specjalnego tak samo zjeżdżalnie ale nie ma tragedii. Plaża fajna gdzie nie gdzie nawet net, ale bar podaje tylko piwo, po drinki do baru obok basenu po schodach - ruch wskazany przy all ;) Położenie - wydawało mi się że Alanya tętni życiem ale wokół hotelu tylko inne hotele (w Asia animacje dla dorosłych i dzieci to kpina ale nie po to pojechaliśmy) - szkoda że tylko że w pobliżu nic się nie dzieje - co centrum bus 1-1,5EUR osoba albo taxi 7-10EUR ok 5-6km tak już nie co lepiej ale i tak głównie stragany zamiast barów, dyskotek itp. Ogólnie odpoczęliśmy (2 rodziny z dziećmi i dorosłym synem który wynudził się jak mops bo nie miał gdzie wieczorem wyjść), hotel takie mocne 3*, bywało czysto, miejsce na leżakach (poza basenami) zawsze było, obsługa na duży plus. Jednak nigdy więcej tam nie wrócimy i polecać raczej też nie polecimy.