Opinie o Ramira City Hotel

Kategoria lokalna: 4

5.6/6
(162 opublikowane opinie)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.5
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
5.2
Pokój
5.7
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
4.9
Wyżywienie
5.6
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Wakacje sierpień 2023

    Weronika, Lublin 29.08.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Hotel godny polecenia. Zdecydowanie wielkim atutem jest cisza i spokój (hotel 16+). Pokoje ładne, sprzątane codziennie. Posiłki bardzo dobre, duży wybór potraw. Bez luksusu i przepychu. Niestety obsługa hotelu bardzo słabo mówi po angielsku i trochę to utrudniało komunikację. Raz w tygodniu muzyka za żywo, której niestety polecić nie mogę. Lokalizacja w centrum miasta to kolejny duży plus. Wrażenia ogólne na plus.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    opinia pozytywna

    Marta, 04.05.2026 | Termin pobytu: kwiecień 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Bardzo dobry hotel, zasłużył na 4 gwiazdki. Obsługa przemiła, jedzenie pyszne, codziennie pokój sprzątany. codziennie dwie wody 1,5 l za darmo, wifi za darmo. hotel bardzo czysty

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    zwiedzanie turcji

    mariusz, Toruń 16.05.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Alanya trasa zorganizowana wycieczka przebiegała ciekawą trasą mam zamiar tam jeszcze wrócić ponieważ podoba mi się to miasto.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Super hotel

    Asia 22.08.2024 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel bardzo dobry, jedzenie bardzo dobre, obsługa super, pokoje czyste, blisko do miasta i brak dzieci. Ogólnie pobyt bardzo udany ;).

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Udany pobyt w sercu Alanyi z kilkoma detalami do poprawy

    Marta 17.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Ramira City Hotel to świetne i czyste miejsce z energią i rewelacyjną obsługą, w którym spędziliśmy naprawdę udane wakacje. Nasze uwagi to właściwie szukanie dziury w całym, bo komfortowy pokój z cichą klimatyzacją, świetne położenie w centrum Alanyi i kuchnia turecka w zupełności rekompensowały drobne niedociągnięcia. Jeśli hotel popracuje nad temperaturą wody w basenie, jakością soków w drinkach oraz urozmaiceniem śniadań, stanie się absolutną perełką, do której chętnie wrócimy bez wahania!

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Kolejny pobyt w Ramira City :)

    Piotr 10.05.2026 | Termin pobytu: kwiecień 2026 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Hotel dla dorosłych co jest dla mnie plusem. Polecam hotel na pobyt dla osób lubiących bliskość miasta. Jesteś w centrum. Idealne miejsce na pobyt w w kwietniu/maju kiedy plażowanie nie jest głównym priorytetem wypoczynku. Woda w morzu nie jest jeszcze zbyt ciepła. Hotel jest usytuowany przy głównej ulicy. Z hotelu jest wszędzie blisko, a na plaże wozi hotelowy busik. Usytuowanie hotelu daje możliwość spacerem dotarcie do portu, do uliczek, gdzie ogrom sklepów i sklepików powoduje zawrót głowy. Przy głównej ulicy, gdzie jest usytuowany hotel jest mnóstwo sklepów tureckich sieci handlowych. Jednym słowem ten hotel daje możliwość obcowania z przepychem miasta i nie trzeba korzystać z busów, taksówek i komunikacji miejskiej by tam dotrzeć. Wystarczy wyjść z hotelu i czujesz ten klimat. Dodatkowo z tego hotelu możesz skorzystać jak z bazy do wycieczek fakultatywnych. Przyzwoite jedzenie, spokój. Stonowana muzyka o wyrafinowanym smaku. Żadne disco polo i jakieś umcy-umcy ! Jednym słowem hotel idealny dla osób lubiących bliskość miasta, zakupów i ludzi. Polecam !

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Ramira City Hotel

    PAULINA, DZIERZGOŃ 18.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: do 25 lat, w parze

    Hotel o nowoczesnym wyglądzie ,pokoje sprzątane codziennie,świeże jedzenie oraz duży wybór pieczywa warzy i owoców, basen wystarczjacy ,najlepiej spędzić pierwsza część dnia na basenie natomiast druga na plaży ponieważ o godzinie 14 nie ma już słońca na terenie basenu,szkoda że nie ma 2 śniadania typu owoców ciastek itp,ale hotel naprawdę świetny w centrum ,wszystko blisko i duży plus za bezpłatnego busa zawożącego na plażę hotelu

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Hotel Ramira City

    Anna, Warszawa 05.05.2026 | Termin pobytu: kwiecień 2026 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Miałam przyjemność zatrzymać się w hotelu Ramira City w Turcji i ogólnie jestem bardzo zadowolona z pobytu. Hotel ma świetne usytuowanie w centrum miasta, co bardzo ułatwia zwiedzanie i korzystanie z lokalnych atrakcji. Pokoje były sprzątane codziennie, co zdecydowanie wpływało na komfort pobytu. Cały obiekt jest czysty i zadbany, co również zasługuje na plus. Jedzenie było przyzwoite – może bez większych zachwytów, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Dużym udogodnieniem są busiki dowożące gości na plażę, co jest bardzo wygodne. Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego hotelu i chętnie wróciłabym tam ponownie.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    15

    Ramira City Hotel - wspaniałe wakacje

    Aneta, --- 19.07.2021 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Właśnie wróciłam z tego hotelu, wszystko naprawdę super! Jedzenie przepyszne, codziennie świeże, wspaniałe owoce, duża ilość, nikomu niczego nie brakowało. Alkohole na dobrym poziomie, spory wybór drinków. Przemiła obsługa , Pokoje sprzątane co dzień, barek w pokoju codziennie uzupełniany. Na plażę wozi busik hotelowy, który zawsze na czas przyjeżdża. Plaża urocza, czysta z darmowymi leżakami i parasolami, co w ostrym słońcu i temperaturze 34 stopnie naprawdę się przydawało:) Sam obiekt nie jest zbyt duży, lecz dla nas było to zaletą. Niczego nie brakowało i wszystko było blisko, 1 basen codziennie pielęgnowany .Hotel idealny dla osób, które mają ochotę poimprezować lub pozwiedzać - dobra baza wypadowa na wycieczki fakultatywne - idealna lokalizacja hotelu w centrum miasta. Hotel przepiękny, wszędzie bardzo dbają o czystość. Bardzo miła i pomocna obsługa,zawsze uśmiechnięta:)Na pewno tam wrócimy, polecam.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Super kameralny hotel

    Paweł 24.10.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2021 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel jak najbardziej w porządku położony w samym centrum miasta. Do plaży hotelowej wozi busik ale nie jest on zbyt często można się też przejść ale ta plaża hotelowa nie szczególna. Ze względu na położenie blisko centrum wszędzie jest blisko do sklepów i rozrywek. Jedzenie w hotelu pierwsza klasa ( drinki też ), pokoje w porządku ale na widoki z okiem nie ma co liczyć bo to np. widok na budynek obok. Obsługa zależy od dnia albo jest super albo tak sobie.