Opinie o Ramira City Hotel
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
hotel i plaża z
JACEK 11.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzehotel położony w samym centrum dość głośno, pokój wychodził na dachy budynków obok szczatkowo widać Alanie na wzgórzu, plaża mocno oddalona od hotelu jak spóźniłeś się na bus to daleko trzeba iść do nr 6 plaży, brak baru mimo oluinkluziw.co dowycieczek składam reklamacje ale to inna spr. wyjazd po za kilkoma uchybieniami super, nie macie wpływu na pogodę 😊
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wszędzie blisko!
Olga, Białogard 26.10.2019 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąByliśmy bardzo zadowoleni z hotelu Ramira. Głównymi zaletami była wyśmienita kuchnia oraz położenie.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wypoczynek udany
Elżbieta, --- 23.10.2025 | Termin pobytu: październik 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeHotel czysty obsługa bardzo miła , jedzenie pyszne i świeże, pokoje przyjemne . Wakacje udane polecam .
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wypoczynek
Teresa Maria, --- 16.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 56-65 lat, w parzeSpełnił oczekiwania z którymi wybieraliśmy hotel nie zaskoczył na minus i na plus było w normie ……….
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wypoczynek po objezdzie
Robert i Anastazja 15.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parzeBarzo dobry hotel na odpoczynek. Jest czysto, personel jest pomocny i uprzejmy, a restauracja serwuje dwie lub trzy rozne potrawy, wiec mozna cos dla siebie wybrac (bufet). Co najwazniejsze - jest smacznie. Basen i silownia moze nie sa duze ale da sie poplywac i pocwiczyc. Tzw. pozne wymeldowanie jest dobra opcja dla tych ktorzy maja lot do Polski w nocy. Nie korzystalismy z plazy hotelowej poniewaz znacznie blizej jest plaza ogolnodostepna gdzie mozna polozyc sie na wlasnym reczniku (generalnie mozna polozyc sie wszedzie tam gdzie nie ma lezakow). Hotel jest w dobrej lokalizacji.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ramira City
Ewa, Łódź 06.10.2019 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymiHotel w centrum Alanyi przy głównej ulicy..wokół mnóstwo sklepów i knajpek. Budynek 5-pietrowy z windami, mały basen wokół którego jest niewiele miejsca, skromna też liczba leżaków. Hotel przeznaczony dla osób 16+.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
udany wypoczynek
Joanna, Karlino 27.10.2021 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiHotel położony w centrum , wszędzie bardzo blisko. Hotel bardzo czysty,ładny. Obsługa na wysokim poziomie.Polecam.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Godny polecenia
bartek 21.08.2025 | Tagi: do 25 lat, w parzeHotel znajduje się w centrum miasta przy bardzo rychliwej ulicy, a jego największym atutem jest bardzo dobre jedzenie. Basen przez większość dnia jest zacieniony, co jest plusem przy temperaturach sięgających 40 stopni. Niestety jest przy nim bardzo mało leżaków, biorąc pod uwagę ilość gości. Plaża "hotelowa" z darmowymi leżakami i parasolami, ale napoje w barze płatne. Piwo - 260 lira, woda - 90, drinki 950. Spacerkiem do plaży ok. 15 - 20 minut, ale można dostać się tam również bezpłatnym busem hotelowym.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ramira czerwiec
KATARZYNA, pomorskie 21.06.2022 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel mile nas zaskoczył. Pomimo późnego przybycia (3 w nocy), zaproponowano nam coś do zjedzenia. Pokoje czyste, nowocześnie urządzone i przestronne. Obsługa super. Jedzenie smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Hotel miejski, tylko dla dorosłych. Blisko do portu i plaży Kleopatry. Dla nas dużym plusem był brak animacji.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ramira City
EWA IWONA, OLSZTYN 30.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parzeHotel całkiem przyjemny chodź oddalony około 15 minut od plaży jedzenie troszkę powtarzalne .Bardzo miła obsługa ,pokoje ładne ,przytulne czyste