Opinie o Asrin Beach Hotel

Kategoria lokalna: 4

4.6/6
(96 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
4.0
Obsługa hotelowa
5.1
Plaża
4.7
Pokój
4.3
Położenie i okolica
4.4
Rezydent
4.5
Sport i rozrywka
4.0
Wyżywienie
4.9
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    350

    Polecamy serdecznie

    Sandra, - 18.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Czytając opinie o hotelu miałam mieszane uczucia , natomiast nasze oczekiwania zostały w pełni spełnieni. Żałowaliśmy, iż zdecydowaliśmy się na pobyt tylko tygodniowy. Jedzenie ogrom , dużo warzyw owoców , ciast i różnorodnych potraw. Codziennie na kolację dodatkowo szykowane jedzonko z grilla. Zabawy i animacje dla dzieci , wieczorne show . Pokoje codzienne sprzątane , ręczniki wymieniane . Obsługa wspaniała , pomocna. W barze nad basenem cudowni serdeczni i uśmiechnięci ludzie. W trakcie pobytu córka straciła przytomność i została zabrana do szpitala to jak pracownicy zareagowali w momencie zdarzenia , jak robili wszystko aby wróciła do przytomności, pelne zaangażowanie. Okazali nam masę serca , wsparcia i pomocy. To naprawdę cudowne miejsce i z całą pewnością wrócimy do tego Hotelu

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    wypoczynek udany

    MARTA, Warszawa 22.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    nie byliśmy w rezerwowanym hotelu z powodu remontu, ale otrzymaliśmy fantastyczny hotelu Dizayla club. obsługa fantastyczna, mnóstwo animacji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Codziennie tematyczne wieczory. Jedzenie wyśmienite, cukiernia rewelacja. Nie sposób wszystkiego spróbować. Może basen ciut przy mały, ale zaopiekowanie się każdym rekompensuje. Sprzątanie Codziennie i bardzo miła Pani. Rezydent bardzo pomocny. Uważam, że to był jednak plus za zmianę.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Udany wypoczynek

    Zbigniew Józef, --- 21.10.2025 | Termin pobytu: październik 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Pobyt 0d 11.10.2025-18.10.2025 9 osób w tym syn 10 letni z całego serca polecam, przepiękna plaż cudowny hotel , wspaniałe jedzenie bardzo miła i pomocna obsługa w recepcji , obsługa przy jedzeniu wyśmienita. Z całego serca polecam. Aż żal było wracać.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Rewelacyjny

    Wioletta, Jastrzębie-Zdrój 19.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Super hotel,miła obsługa, wszystko na miejscu, polecam wszystkim serdecznie aby skorzystać z tego uroczego hotelu.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    27

    OPINIA Hotelu

    Joanna, --- 22.10.2024 | Termin pobytu: październik 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Wszystko w hotelu było super. Wyżywienie obsługa pokój,piękna plaża i okolica. Wycieczki z polskim rezydentem dobrze zorganizowane ,

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    11

    Wakacje 2024

    Joanna 11.01.2025 | Termin pobytu: październik 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Wyjazd udany. Hotel ładny, pokoje czyste z klimatyzacją. Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone, pyszne melony.. Plaża mała ale ładna. Miła obsługa. Polecam !

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    9

    polecam gorąco ,wszystko jest ok 😄

    Bogusia 05.05.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    hotel zadbany ,pokoje czyste ,jedzenie dla każdego coś się znajdzie super ,picca ,na kolację gryl ,owoce ,lody napoje różne a na plaży bar z przekąskami frytki,hamburgery,napoje i zimne piwko a wszystko to dzięki przemiłej obsłudze 😄😄😄 dzięki za miły pobyt

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Świetne wakacje

    Marcin 10.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    To jakie miałeś wakacje zależy od hotelu owszem ale od osób z jakimi przyjechałeś. Hotel rodzinny. Nam się podobało

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Majówka - 7 dni

    Danuta 13.05.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Świetny hotel, pyszne jedzenie, fantastyczna obsługa. Pokój mały, ale wystarczający i codziennie sprzątany. Ręczniki wymieniane codziennie. Polecam wszystkim odwiedziny w hotelowym spa - hammam i masaże = genialny wypoczynek.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Mega wakacje!

    Krzysztof, Poznań 23.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Obsługa przemiła i bardzo pomocna! Jedzenie pyszne, nie ma możliwości być głodnym. Pokoje i teren całego hotelu czyste. Wszędzie czyste toalety. W pokoju klima i lodówka. Transfer z lotniska dosc długi, ale do wytrzymania. Gorąco polecam!